بایدن شمارنده مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا و اولین’ با ‘ساخت بهتر’ طرح اقتصادی

بزرگنمایی این تصویر

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در اینجا در مراقبت های بهداشتی رویداد در ماه ژوئن است نورد از یک سری از تخته در طرح اقتصادی خود را قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها. جاشوا رابرتز/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاشوا رابرتز/گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد, برنامه ای برای ذخیره کردن یک کلید تخته از چشم انداز اقتصادی این کشور لقب “ساخت بهتر” — در یک شنبه سخنرانی ارائه نسخه رقابت از ناسیونالیسم اقتصادی که رئیس جمهور تهمت دارای بوق و کرنا در سال های اخیر است.

بایدن انتخاباتی می گوید چشم انداز خود را شروع می شود با “بیشتر تسکین فوری” به خانواده کسب و کارهای کوچک و جوامع در حال مبارزه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فراتر از آن است که پیشنهاد بایدن را با جزئیات شنبه در دونمر Pa. مراکز اطراف بازسازی “آمریکا تولید و نوآوری به طوری که در آینده ساخته شده است در امریکا همه از امریکا کارگران” با توجه به برگه ای از مبارزات انتخاباتی.

“خرید آمریکا” دستور کار شامل یک تزریق از 400 میلیارد دلار در تهیه سرمایه گذاری به “قدرت جدید تقاضا برای محصولات آمریکایی و مواد و خدمات” و 300 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه از جمله الکتریکی خودرو تکنولوژی و هوش مصنوعی برای افزایش “ارزش بالا تولید” شغل در کشور است. این کمپین خواستار طرح “بزرگترین بسیج عمومی سرمایه گذاری در تامین زیرساخت و R&D پس از جنگ جهانی دوم.”

در علاوه بر این به بازگرداندن میلیون ها شغل از دست رفته در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بایدن انتخاباتی فرض طرح جدید کمک خواهد کرد که ایجاد 5 میلیون شغل جدید است.

ارشد کمپین مقامات نمایش بایدن اقتصادی طرح ها در یک تماس به خبرنگاران روز چهارشنبه گفت: “تهاجمی” طرح نه فقط در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن “سوء مدیریت” از coronavirus بحران است.

“حتی قبل از COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال سیاست های اقتصادی که پاداش ثروت بیش از کار و شرکت های بزرگ بیش از خانواده های شاغل,” ارشد بایدن گفت.

در اوایل این هفته بایدن صحبت در مورد نیاز به خشکی بیشتر کالاهای آمریکایی — به خصوص حیاتی و تجهیزات پزشکی و دارویی — آمریکا برای مقابله با بحران های آینده بدون تکیه بر کالا از چین یا هر جای دیگر.

که مسئله تهمت همچنین تاکید کرد, با امریکا “اولین” های اقتصادی و سیاست های تجارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در روز پنج شنبه راه اندازی یک تلویزیون جدید آگهی انفجار چه کمپین به نام “بایدن را خطرناک و احمقانه سابقه حمایت از فاجعه معاملات تجاری و در نتیجه نابودی میلیون ها نفر از آمریکایی شغل است.”

این بایدن کمپین می گوید طرح خود را نیز مقابله با ساختاری نابرابری اقتصادی.

“معاون رئیس جمهور بایدن واقعا معتقد است که این هیچ وقت فقط به ساخت و برگشت به راه چیزهایی که از قبل با اقتصاد را همان پیر ضعف ساختاری و نابرابری هنوز هم در محل” ارشد بایدن گفت. “این او معتقد است که لحظه ای را تصور کنید و ایجاد یک اقتصاد آمریکا برای خانواده های ما و نسل آینده اقتصاد که در آن هر آمریکایی برخوردار بازگشت عادلانه برای کار خود و شانس برابر به جلو.”

روز پنج شنبه در این سخنرانی برای اولین بار در یک سری از برنامه ریزی rollouts در صدر کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت است. بایدن پس از آن آدرس دیگر تخته از طرح اقتصادی خود را از جمله زیرساخت های مراقبت از کودک و نژادی و نابرابری.

روز چهارشنبه بایدن را “وحدت نیروهای وظیفه” با سناتور. برنی ساندرز ورمونت منتشر 110-صفحه سیاست آرزو لیست از توصیه های معاون سابق رئیس جمهور. در این سند بود که در نتیجه شش وظیفه مشترک نیروهای منصوب بایدن و ساندرز در ماه مه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet