بایدن خواستار نظارت دقیق’ از ویروس بسته کمک

واشنگتن – دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: کنگره بسته کمک پرداختن به شیوع کروناویروس “می رود راه طولانی” اما او گفت: آن نیاز به “نظارت دقیق” و نیست و همه جانبه.

“ما در حال رفتن به نیاز به مطمئن شوید که پول می شود به سرعت به مردم جیب و برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در چگونه شرکت ها با استفاده از وجوه مالیات دهندگان است که آنها را به مطمئن شوید که آن را می رود برای کمک به کارگران نه غنی مدیران یا سهامداران” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در اخبار تصویری جلسه از دلاور صفحه اصلی. “و ما باید به شکل از چه باید بکنید برای کمک به مردمی است که این لایحه برگ از جمله افراد جوان است.”

اما بایدن گفت که این توافق می تواند فراتر از آنچه دولت در حال انجام است و در برخی موارد. در حالی که دانش آموزان اعطا شده است در کوتاه مدت تعلیق پرداخت وام و بهره تعهدی بایدن پیشنهاد “آمرزنده حداقل 10 ، 000 دلار از بدهی وام دانشجویی در حال حاضر” و او موضوع را با مقابله برای ساخت coronavirus درمان رایگان.

بایدن با انتقاد از توافق برای ترک کردن فرفره کارگران اما به شدت مذاکره بسته شامل $260 میلیارد دلار در اورژانس بیمه بیکاری که برخی از آنها را پوشش بخشی از زمان خود اشتغالی و فرفره اقتصاد کارگران است.

بایدن دارای یک فرمانده سرب اولیه بیش از ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز که داده livestreamed آدرس و انجام مصاحبه در مورد کوروناویروس به عنوان 2020 مبارزات انتخاباتی وارد فاز جدیدی با توجه به شیوع. بایدن تا حد زیادی تغییر تمرکز خود را به سوی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را متهم بودن به کندی پاسخ به بحران و نادرست در بیانیه ای در مورد این بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “عنوان جدی از این بحران برای هفته” و با تاخیر بسیج متحده صنعت برای کمک به ارائه نامعقول پزشکی و کارگران مورد نیاز عرضه است.

“و به عنوان یک نتیجه, این ویروس خواهد رسید همه ما سخت تر از آن در غیر این صورت ممکن است آمار ما و ما را دیگر برای بازیابی,” او گفت:.

در واکنش به تهمت تماس به آسانسور اقامت در خانه, سفارشات, عید پاک, بایدن گفت که به مخاطره می اندازد زندگی و انجام آسیب های اقتصادی بیش از مدت طولانی.

بایدن گفت که اگر او رئیس جمهور بود ، او را با استفاده از دفاع تولید قانون یک قانون که به استناد توسط فرمانده کل قوا در زمان شرایط اضطراری ملی مستقیم بانک ها به اولویت بندی کسب و کارهای کوچک. بایدن قبلا متمرکز بحث خود را که قانون در افزایش تولید لوازم پزشکی مانند هواکش دستکش و ماسک.

در یک تغییر قابل توجه بایدن متمرکز برخی از سخنان خود در افراد جوان بایدن خواست آنها را به انجام بخشی خود را در متوقف کردن گسترش ویروس با ماندن در خانه و حتی در صورتی که به معنای از دست رفته رخصتی بهار, جشن ها و فارغ التحصیلی است. اما او همچنین با تاکید بر نیاز به یک فدرال و پاسخ به آدرس اقتصادی و اقبال از این گروه است که مدتها است مورد علاقه Sanders.

“ما نباید اجازه دهند که این بیماری همه گیر به غارت جوان ما مردم از آینده و فرصت های اقتصادی که با آنها کار کرده ام بسیار سخت برای ساخت,” او گفت:.

مشاوران باید گفت ساندرز با وجود احتمال طولانی در اولیه برنامه ای برای شرکت در مناظره اگر آن را در یک الگوی برگزاری با توجه به همه گیر.

“من فکر می کنم ما تا به حال به اندازه کافی بحث. من فکر می کنم ما باید با این می شود.”

بایدن این اظهارات در اولین کنفرانس ویدئویی اخبار جلسه. او معطوف کرده است مبارزات انتخاباتی خود را تا حد زیادی آنلاین در پاسخ به این ملی حرکت به سمت اجتماعی فاصله و راه اندازی استودیوی خانگی با یک اینترنت با سرعت بالا خط. روز سه شنبه او به نظر می رسد در ABC را “مشاهده” CNN و MSNBC به صحبت در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

بایدن گفت که او “یادگیری خیلی بیشتر” در مورد چگونه برای شکستن به اخبار چرخه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بارو گزارش از آتلانتا.

___

این داستان درست شده است تا منعکس کننده که بایدن در زمان موضوع را با مقابله برای ساخت coronavirus درمان رایگان به جای تست; زودتر کمک بیل ساخته شده تست رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im