مراقب باشید coronavirus کلاهبرداری: نقره کلوئیدی, گیاهان دارویی و درمان های جعلی کیت تست

در میان coronavirus بیماری همه گیر بهداشت عمومی و مقامات آن را ساخته اند روشن است: هیچ قرص واکسن و یا مکمل های غذایی است که می تواند درمان و یا جلوگیری از ویروس.

اما متوقف نشده هنرمندان کلاهبرداری از تلاش برای استفاده از ترس مردم.

در پرو curandero این ادعا که “یک پیمان با شیطان” وعده داده شده به درمان coronavirus در میان بیماری های دیگر است. در Craigslist در حال حاضر حذف پست ادعا کرد: “من فکر می کنم که من پیدا کردم که چگونه برای جلوگیری از coronavirus … از مادر بزرگ من درمان گیاهی کارت دستور غذا.” و یک کشیش تلویزیونی به تازگی ترویج خود را “نقره ای راه حل” خود را نشان می دهد, نشان می دهد معجون خواهد تقویت سیستم ایمنی بدن و کشتن ویروس در عرض 12 ساعت.

اینها فقط چند نمونه از افرادی که در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی coronavirus وحشت و بی شماری وجود دارد و دیگران — از قیمت gougers فروش ضد عفونی کننده دست برای صدها هزار دلار به جعلی در خانه coronavirus کیت های آزمایش که از خارج از کشور است.

تبلیغات

مقامات به شدت به دنبال scammers تهدید به اقدام قانونی اگر آنها همچنان ادامه دارد.

FDA صادر کرده است نامه هشدار به هفت entitities که آن را می گوید ساخته اند که ادعاهای دروغین در مورد کوروناویروس درمان و یا درمان از جمله “جیم باکر نشان می دهد” است که در حال حاضر در مواجهه با اقدام قانونی از فدرال و سازمان های دولتی.

لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer و شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey را تشکیل coronavirus نیروی کار اختصاص داده شده به تمیز کاری اینترنت و آجر و ملات فروشگاه برای کلاهبرداران و قیمت gougers.

Feuer دفتر در حال حاضر در حال بررسی دو لوس آنجلس: CEN Group LLC., که در آن وب سایت SafeBabyHealthyChild ترویج ویتامین C به عنوان یک coronavirus درمان و وب سایت MondernBeyond.com که فروش ماسک صورت ادعا به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس توسط 95.99%.

تبلیغات

تا کنون CEN Group LLC. اتحاد و تطابق با درخواست را به غلط ادعا Feuer گفت.

در مارس 12, ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات در فرودگاه بین المللی لس آنجلس کشف و ضبط شش کیسه های پلاستیکی حاوی جعلی coronavirus صفحه اصلی تست کیت که حمل می شد از پادشاهی متحده. ده ها تن از ویال داخل کیسه های پلاستیکی نشاندار شد “کرونا ویروس 2019nconvd (COVID-19)” و “Virus1 کیت تست” با توجه به CBP.

Feuer گفت: coronavirus نیروی کار است که در lookout برای جعلی دیگر در خانه کیت های آزمایش آگهی آنلاین.

دادستان شهرستان نمی خواهد صحبت در مورد جزئیات هر یک بررسی و یا چگونه بسیاری از موارد در دفتر او شد اما او قول داد: “هنرمندان کلاهبرداری که با هدف قرار دادن Angelenos در حال رفتن برای مقابله با دفتر ما و ما در حال رفتن به آنها را.”

thumbnail_Fake COVID-19 Test Kits 1.jpg

در مارس 12, گشت مرزی مقامات کشف جعلی coronavirus کیت های آزمایش در فرودگاه بین المللی لس آنجلس که حمل می شد از پادشاهی متحده. مقامات در lookout برای بیشتر ساختگی کیت.

(ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی)

سرکوب می آید به صورت عادی روز به روز فعالیت های آسیاب به توقف در سراسر کشور است. در منطقه خلیج هفت شهرستان تحت یک پناهگاه در محل منظور و در لس آنجلس, کافه ها و رستوران ها بسته شده اند و یا ممنوع ناهار خوری ، نزدیک به 900 نفر در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای این ویروس و 17 فوت کرده اند تا کنون. کارشناسان می گویند در سال آینده به 70 درصد از جمعیت تبدیل خواهد شد آلوده.

مقامات می گویند که نه تنها ادعاهای دروغین برای درمان و آزمایش سوخت ملی و اضطراب آنها می تواند به جلوگیری از افراد بیمار از کمک آنها نیاز دارید و یا دلسرد کردن افراد سالم از اتخاذ بهترین شیوه های اجتماعی مانند فاصله گرفتن و شستن دست های خود را.

کلاهبرداری از هنرمندان که ظهور در طول یک بحران بهداشتی ، هر زمان جدید وحشت ناشی میشود که آنها این فرصت را به طعمه بر وحشت زده مردم به عنوان مورد با سارس در سال 2003 و ویروس H1N1 در سال 2009 یکی دیگر از شیوع بیماری است که در طی آن ما در مورد نقره کلوئیدی. برخی از کلاهبرداران با تبلیغ آن را درمان همه اصرار دارد که آن را می تواند خلاص شدن از شر سرطان و ایدز ، سل و دیابت و بسیاری از بیماری های دیگر. دیگران تحت فشار قرار دادند تقلبی دارو قرص به عنوان یک درمان.

تبلیغات

“هنگامی که مردم در این دولت آنها مایل به سعی کنید تقریبا هر چیزی” گفت: آوریل دنیس تیمز استادیار روانشناسی و بالینی اعصاب در USC.

در اخیر نشان می دهد جیم باکر— یک کشیش تلویزیونی که صرف تقریبا پنج سال در زندان در 1990s برای defrauding پیروان به خرید عضویت و خلوت که حمایت خود را از شیوه زندگی عجیب— گفت: از نقره کلوئیدی محصول: “ما آزمایش آن را در فقط در مورد همه چیز.”

برگزاری سیاه “نقره ای راه حل” بطری او پرسید: یک مهمان: “این آنفلوانزا که در حال حاضر در گردش جهان شما می گویید که نقره ای راه حل موثر خواهد بود?”

آن نبوده است, تست شده بر روی این گونه از ویروس اما “آن بوده است و تست شده بر روی گونه های دیگر از coronavirus شده است و قادر به از بین بردن آن در عرض 12 ساعت” زن پاسخ داد. “کاملا از بین بردن آن است. آن جان است. ندادن آن است.”

باکر در حال حاضر رو به یک طرح دعوی در دادگاه در ایالت میسوری و نیویورک به مقامات دستور داده اند که او برای جلوگیری از ترویج خود را نقره کلوئیدی محصولات است که پس از حذف شده از وب سایت خود را. Feuer نیز هدف گرفته در باکر گفت: دفتر همکاری با دولت فدرال و مقامات دولتی که در حال حاضر هدف قرار داده کشیش تلویزیونی.

نمایندگان از “جیم باکر نشان می دهد” که پخش در لس آنجلس, ماهواره و تلویزیون کابلی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بویزی آیداهو یک کسب و کار نامیده می شود گیاهی امی بود که فروش محصولات توسعه یافته توسط گیاه شناس Stephen Buhner دریافت یک نامه هشدار از FDA.

با توجه به نامه های گیاهی امی سایت ادعا کرد که Buhner “چگونه تجزیه و تحلیل coronaviruses آلوده بافت…و گیاهان است که مفید به قطع این روند” و “استفان Buhner این قرار داد با دیگر عفونت ویروس کرونا از جمله سارس آن را به خوبی کار می کند.”

تبلیغات

سه شنبه, وب سایت گرفته بود پایین این اظهارات و اضافه شدن هشدار توجه داشته باشید که محصولات ساخته شده بودند در آشپزخانه بودند و نه مورد تایید FDA. این سایت همچنین اشاره کرد که گیاهان بالا در تقاضا مانند چینی عرقچین ریشه فروخته شد.

“همانطور که مردم نگران هستند در مورد سیستم ایمنی بدن خود را, این و بسیاری دیگر از سیستم ایمنی گیاهان هستند که به فروش می رسد در سراسر کشور” سایت بخوانید, قبل از هدایت مردم به دنبال محصولات از جمله به گوگل Stephen Buhner گیاهان.

در پاسخ Buhner گفت: اگر او را خوشحال گیاهی امی ادعا می کند که این شرکت با استفاده از نام خود را بدون اجازه او معتقد است در این اثر از داروهای گیاهی در برخی از شرایط. او گفت که او با وابسته نیست و گیاهی امی یا هر شرکت دیگر فروش خود را از گیاهان است.

“با وجود چند دارویی ضد ویروسی تنها درمان است که طب غربی توسعه یافته برای عفونت های ویروسی واکسن” Buhner در بیانیه ای گفت:. “متاسفانه واکسن جدید برای موجودات زنده به طور کلی از یک سال و یا تا به توسعه از این رو من تمایل به ایجاد یک گیاهی پروتکل است که مردم می توانند شروع به استفاده از برای افزایش ایمنی و مختل عفونت بافت از این خاص coronavirus فشار است.”

Facebook آمازون و دیگر شرکت های بزرگ را ممنوع و حذف تبلیغات و نوشته های در مورد ساختگی درمان. علاوه بر این آمازون است مسدود یا حذف میلیون ها نفر از محصولات مظنون به ساخت گمراه کننده ادعا می کند در مورد کوروناویروس. Facebook انجام داده است همان است و تحریک یک سیاست جدید در مورد برخی تجهیزات پزشکی:

“ما به طور موقت به منع تبلیغات و تجارت, لیست که پزشکی فروش ماسک صورت” یک Facebook سخنگوی گفت. “تیم ما در حال نظارت بر COVID-19 وضعیت نزدیک خواهد شد و به روز رسانی های لازم برای سیاست های ما اگر می بینیم مردم در تلاش برای بهره برداری از این اضطراری برای بهداشت عمومی را به نفع خود.”

زمانی که وحشت و ترس فراگیر مردم بیشتر احتمال دارد به سقوط قربانی به این نوع ادعا می کند چرا که خود را در مهارت های تصمیم گیری می تواند اختلال با افزایش اضطراب هامیلتون گفت.

“در زمان قطعیت و پریشانی وجود تمایل مردم به واکنشی” تامس گفت. “همه ما در معرض آن است.”

مقامات می گویند که سالمندان که مهارت های تصمیم گیری ممکن است کاهش سن هستند بیشتر مورد هدف کلاهبرداران به دنبال پول و یا سرقت از مردم را هویت. خطرات بهداشتی و وحشت ناشی از کوروناویروس باعث می شود آنها را حتی بیشتر در معرض خطر scammers این ادعا به یک تعمیر سریع برای ویروس.

از سوی دیگر بزرگسالان جوانتر و نوجوانان ممکن است مستعد ابتلا به کلاهبرداری چون تامس گفت: آنها اغلب فکر می کنم با احساسات “بنابراین اگر چیزی خوب به نظر می رسد و یا هیجان انگیز, فکر, اغلب است ‘چرا که نه؟’ “

دیگران که یک بی اعتمادی نسبت به سیستم بهداشت عمومی و یا اصلا به معنی به دست آوردن و مراقبت از آنها نیاز گاهی اوقات جستجو برای اشکال جایگزین شفا قرار دادن آنها در معرض خطر نیز هست.

“من تا به حال چندین نفر به من می آیند و می گویند” من شنیده ام این کار در مورد برخی از گیاه آنها را شنیده و آنها ترجیح می دهند سعی کنید که از هر نوع غربی پزشکی” تامس گفت. “این یک کلاهبرداری کامل به دلیل آن را حمایت نمی توسط شواهد علمی از هر نوع.”

این کلاهبرداری ها نیز نشان می دهد تا از طریق ایمیل و فونز تماس.

یکی robo تماس با ادعا به ارتباط با سازمان بهداشت جهانی گفت: “این است که اطلاع رسانی به شما است که شما برای اعمال یک coronavirus واکسن و امروز آخرین روز است به آن آدرس. اگر شما هر گونه سوال در مطبوعات 9 برای کمک به.” پیام تکرار شده است سپس در چینی.

ایمیل ممکن است خود را پنهان به عنوان منابع مفید از منابع رسمی مانند که یا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. هنگامی که کاربران با کلیک بر طریق آنها در واقع اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی خود مانند کلمه عبور و یا اطلاعات کارت اعتباری و یا دانلود نرم افزارهای مخرب و گفت: Nikolas Behar, یک متخصص امنیت سایبر.

پندار گفت: این نوع اسکنر آنلاین همیشه فراگیر و به دنبال اهداف جدید. Coronavirus است که به سادگی “طعم ماه است.”

مقامات و کارشناسان می گویند حفاظت از عمومی خواهد بود تا حد زیادی یک موضوع چگونه به خوبی بهداشت مقامات می تواند انتشار اطلاعات آموزشی به کسانی که در معرض خطر است.

تامس و گفت: باید آموزش در مورد دقیق فرآیند علمی است که درمان و واکسن نیاز به رفتن را از طریق قبل از تبدیل شدن به در دسترس عموم است.

“باید وجود داشته باشد گسترده اطلاعات عمومی کمپین ملی ما کارشناسان بهداشت و درمان در مورد برخی از مسائل اساسی و … که [آنها را] به پاک کردن هیچ صفحه اصلی تست وجود دارد هیچ درمان برای coronavirus و هیچ دارو است که طول می کشد.”

“بیشتر فراگیر مبارزات انتخاباتی خواهد بود در بسیاری از زبان ها بهتر است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر