بورلی هیلز, حکم پوشش صورت حتی در محله strolls طول COVID-19 همه گیر

شهر بورلی هیلز با صدور حکمی از پنج شنبه که نیاز به همه مردم از جمله کارگران ضروری به سایش پوشش صورت زمانی که آنها خانه های خود را ترک و از جمله برای پیاده روی را از طریق محله.

که می رود به اثر در 6 p. m. روز شنبه, نیاز ساکنان به پوشیدن یک روسری, سربند یا دیگر پارچه بیش از چهره خود را به امید کاهش گسترش این رمان coronavirus. مانند دیگر رهبران شهر بورلی هیلز مقامات در حال تشویق ساکنان به مرخصی پزشکی-درجه ماسک برای سلامت و اورژانس کارگران است. در گذشته تعداد این شهرستان تا به حال 71 تایید موارد COVID-19.

“ما معتقدیم که این اقدام کمک خواهد کرد که برای محافظت و در نهایت صرفه جویی در زندگی” شهردار Lester فریدمن گفت: در انتشار اخبار. “در حالی که ما همچنان به درخواست اعضای جامعه ما باقی می ماند در خانه, کسانی که رفتن خارج و مردم آنها برخورد خواهد شد امن تر است.”

تبلیغات

تحت نظم رانندگان سفر به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود را نمی نیاز به پوشیدن پوشش صورت مگر اینکه آنها خود را پایین تر خودرو ویندوز به هر دلیلی از جمله به ارتباط برقرار کردن با اولین پاسخ دهندگان خدمات مواد غذایی کارگران و یا دیگران که اعضای خانواده خود را.

افزایش تعداد شهرستانها در کالیفرنیا و در سراسر ایالات متحده در حال سفارش ساکنان به سایش پوشش صورت.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد این شهر رو پوشش سفارش سه شنبه. بر خلاف بورلی هیلز, L. A. دستور نمی نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت هنگامی که به تنهایی خارج است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de