برنی ساندرز از دست خانواده در هولوکاست. نازی پرچم در راهپیمایی خود را شخصی بود

برنی ساندرز هنوز شخصا به نظر شاید زشت ترین لحظه هنوز در مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری — یک پرچم نازی ها نمایش داده می شود پنج شنبه در راهپیمایی خود را در ققنوس.

اما با توجه به آنچه ساندرز آموخته در سال های اخیر در مورد خانواده اش هولوکاست, تاریخ, حادثه شد و به احتمال زیاد عمیقا دردناک است.

ساندرز در آن بزرگ شده بروکلین پسر مهاجران یهودی. پدرش الیاس مهاجرت وجود دارد از لهستان در سال 1921 در سن 17 سالگی به “فرار از فقر و گسترده ضد یهودی از کشور خود” به عنوان ساندرز بازگو سال گذشته در یک مقاله برای مجله یهودی جریان.

مانند فرزندان دیگر مهاجران که چپ اروپا قبل از ظهور آدولف هیتلر ساندرز’ پدر نبود به خصوص loquacious که آن را به جزئیات در مورد مبارزات خود را در بازگشت به خانه.

ساندرز می دانست که پدرش یک رنگ فروشنده رشد کرده بود و هدف از احساسات ضد یهودی در طول جنگ جهانی اول. او می دانست که پدرش خانواده — کسانی که ماندند — نمی کرایه خوبی سال بعد طول هیتلر مارس در سراسر اروپا است.

در مورد آن بود.

اما چند سال پیش قابل توجهی جزئیات پدید آمده که ساندرز به نظر می رسد در PBS نشان می دهد “پیدا کردن ریشه های خود را” که در آن پژوهشگر هنری لوئیس جونیور دروازه و یک تیم از محققان جابجایی اجدادی زندگی بازیگران ، سیاستمداران و ستارگان دیگر است. (Sanders قسمت نیز برجسته لری دیوید او کمدی انیمه. معلوم می شود آنها پسرعموهای دور که طبعا منفجر هر دو از ذهن خود را.)

گیتس و تیم او کشف کرد که الیاس ساندرز سفر به ایالات متحده خود را با فقط 25 $دلار است. آنچه که او فرار کرد وحشتناک بود. شهر Dobra هزینههای شد نه فقط از طریق ضد یهودی نیروهای اما توسط اهالی شهر که او نیز می خواست یهودیان و بخشی در زمان خود را در غارت.

“وای خدا” ساندرز می گوید او به عنوان بررسی آرشیوی حساب. “این اولین بار است که می شنوم در مورد جزئیات. اما شما فکر می کنم در مورد چگونه آسیب پذیر … که وجود دارد برای محافظت از شما ؟ وجود دارد هیچ قانون و نظم است. هیچ پلیس است که شما می توانید بروید به این دلیل که پلیس ممکن است عطف بر شما.”

“آنچه من از دیدن” ساندرز می گوید: “کاملا وحشتناک.”

دروازه نشان داد جزئیات بیشتر. کنیسه ها به آتش کشیده شدند. ساکنان تحمل حملات از نیروهای مسلح و مسلح دهقانان.

“پدر من بزرگ شده در یک جامعه که در آن شما نمی دانید که شما می توانید اعتماد” ساندرز می گوید: قرار دادن پدرش در کودکی با هم برای اولین بار. “شاید شخص شما خرید چیزی از دو روز خواهد بود غارت خانه خود را. منظورم این است که چگونه شما زندگی می کنند در این نوع از محیط زیست ؟ منظورم این است که من می دانستم که آن را دشوار است. اما در حال حاضر اضافه کردن که همه با هم. که یک جهنم از یک محل به رشد است.”

سپس دروازه نشان داد چه Elias پشت سر گذاشت در سال است که به دنبال. او نشان داد ساندرز یک عکس از خانواده گسترده خود را که او تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. در آن یک مرد در مورد او می دانست که تقریبا هیچ چیز: الیاس’ برادر ناتنی ابراهیم (هر چند او اغلب به عنوان شناخته شده بود Romek.)

ابراهیم متولد شد و با پژمرده راست دست است. توسط 1939 او و دیگر اعضای خانواده محدود در یک محله یهودی نشین. ابراهیم بود عالی رتبه عضو شورای محله که نگهداری نظم و خدمت به عنوان یک واسطه با نیروهای آلمانی.

گیتس در بر داشت یک نامه ابراهیم نوشته بود به کمک سازمان توصیف زندگی در گتو و از او پرسید: ساندرز به آن را بخوانید.

“جامعه یهودیان” ساندرز خواندن “را دریافت خواهد کرد هر خارجی پشتیبانی می کند. آنها را محکوم به مرگ اجتناب ناپذیر از گرسنگی. ما خواهش خود را کمک کند.”

گیتس می گوید: “چه چیزی شما فکر می کنم آن را باید مانند خود پدر خواهر و برادر به تحمل آن است ؟ شما می توانید تصور کنید؟”

ساندرز پاسخ: “وجود دارد می آید یک نقطه که در آن شما واقعا نمی توانید تصور کنید که شما واقعا نمی توانید. چگونه ما می دانیم که چه نوع از وحشت و درد مردم احساس ؟ منظورم این است که آن را غیر ممکن است من فکر می کنم برای هر فرد به می دانم که چگونه مردم در آن لحظه احساس شد. اما این وحشتناک بود. Unutterably وحشتناک است.”

ساندرز نمی دانم عمویش بود که در شورای محله. او همچنین نمی دانم افراطی انتخاب او رو یک روز در سال 1942 زمانی که نازی افسران خواستار او به نوبه خود بیش از یک گروه از مقاومت کنندگان به طوری که آنها می تواند اجرا شود.

ابراهیم خودداری کرد.

او در پشت سر.

دروازه نشان داد ساندرز یک عکس از افسر که دستور عموی خود مرگ است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“شما نگاه کنید کسانی که نگاه عادی و شما فقط تعجب می کنم که چگونه مردم می توانند فرود به آن نوع از بربریت,” ساندرز می گوید. “این مردم عادی هستند. باید همسران آنها کودکان است. چگونه می تواند به شما در اطراف گرسنه مردم و یا تیر اندازی به مردم ؟ دلیل این که شما فکر می کنم که آنها پست تر ؟ و یا متفاوت از شما هستند؟”

گیتس می پرسد ساندرز چگونه او احساس یادگیری است که یک عضو خانواده بود به نازی ها.

“من افتخار می کنم که از خود شجاعت و با میل و رغبت رفتن به مرگ خود را به منظور محافظت از مردم بی گناه” ساندرز می گوید. “من بسیار افتخار می کنم که من یک عضو خانواده است که نشان داد که نوع شجاعت و نجابت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im