سناتور. برنی ساندرز تحکیم حمایت از رای دهندگان در سمت چپ گرفته است حذف سرب در مسابقه برای کالیفرنیا بزرگ گنجینه دموکراتیک کنوانسیون نمایندگان به عنوان ریاست جمهوری حرکت به سمت بحرانی ماه های اولیه مسابقات.

ساندرز شده است رو به بالا در کالیفرنیا با رشد حمایت از رای دهندگان که برچسب خود را “بسیار لیبرال” — یک تغییر است که تا حد زیادی در هزینه های بهداشت ، الیزابت وارن. که بسیار لیبرال گروه باعث می شود تا حدود یک در سه دموکراتیک اولیه رای دهندگان در دولت است.

همراه با پشتوانه قوی در میان Latinos و جوان رای دهندگان حمایت در سمت چپ است به اندازه کافی به سناتور ورمونت پشتیبانی از 26 درصد از رای دهندگان به احتمال زیاد به شرکت در دولت آوریل 3 دموکراتیک اولیه با توجه به آخرین UC برکلی موسسه دولتی مطالعات نظرسنجی انجام شده برای لس آنجلس تایمز. سود خود را در دولت به عنوان چند نظر سنجی در آیووا و نیوهمشایر — ایالات متحده با اولین مسابقات اصلی فصل همچنین نشان می دهد ساندرز به دست آوردن زمین.

زمانی که نظرسنجی آخرین بررسی کالیفرنیا رای دهندگان در اواخر ماه نوامبر ساندرز و وارن شد مفتول در کویل محکم به هم. از آن پس او به دست آورده و او همچنان به از دست دادن زمین. این سناتور ماساچوست در حال حاضر پشتیبانی از 20 درصد از احتمال رای دهندگان را از 22 درصد در ماه نوامبر و 29 درصد در ماه سپتامبر.

Sanders maintains lead in poll of California primary voters

(کریس کلر / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در مقابل, به تحکیم در سمت چپ بقیه دولت به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان باقی مانده تقسیم در میان نامزدها است.

که مانع سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. او همچنان پیشتاز در سراسر کشور اما در مقام سوم در کالیفرنیا با 15 درصد در این نظرسنجی.

“کالیفرنیا اولیه رای دهندگان نسبتا لیبرال گفت:” برکلی استاد علوم سیاسی اریک Schickler, co-مدیر موسسه. “دولت است که بیشتر منجر به یکی از نامزدها در سمت چپ.”

بایدن دقت مسیرهای ساندرز در میان رای دهندگان که خود را تا حدودی لیبرال متوسط یا محافظه کار اما اجرا می شود 33 امتیاز پشت سر او در میان لیبرال.

تبلیغات

ساندرز وارن و بایدن تنها نامزدها با حمایت به اندازه کافی در حال حاضر برای برنده شدن هر یک از دولت نمایندگان به حزب دموکرات نامزدی کنوانسیون در این تابستان.

تحت دولت حزب دموکراتیک قوانین نمایندگان به داوطلبانی که حداقل 15 درصد آرا را در سطح ایالت و یا در کنگره منطقه. بقیه دموکراتیک زمینه باقی مانده است که بسیار پایین تر از آستانه است که در تک رقمی.

که شامل سابق شهردار نیویورک مایکل R. بلومبرگ که در حال حاضر صرف بیش از $30 میلیون تبلیغات در ایالت امواج رادیو و تلویزیون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط, تبلیغات, تجزیه و تحلیل تبلیغ ردیابی شرکت است. که تقریبا دو برابر مجموع که ساندرز وارن و بایدن را صرف سراسر کشور در تبلیغات است.

خود مجموعه کمک کرده است بلومبرگ به 6 درصد در این نظرسنجی از 2 درصد در ماه نوامبر. او سهام ردیف دوم از نامزدها با شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., در 7% دیابت ctq از مینه سوتا در 5% و اندرو یانگ تکنولوژی کارآفرین در 4 درصد.

دیگر میلیاردر نامزد کالیفرنیا تام Steyer نشدم و پشت و در 2 درصد. او متمرکز خود را صرف در آمده است که رای دادن در ماه فوریه.

با وجود مقام سوم موقعیت بایدن دارای یک نقطه قدرت در نظرسنجی: او همچنان کاندیدای دولت رای دهندگان به احتمال زیاد به می گویند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. حدود یک سوم از احتمال اولیه رای دهندگان می گویند ، ساندرز می آید در دوم در آن نمره با حدود یک چهارم از رای دهندگان — عمدتا حامیان خود را — تماس او را با بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

Supporters of Biden, Sanders differ on whether beating Trump is top priority in 2020 election

(کریس کلر / لس آنجلس تایمز)

این سوال از electability تحت سلطه است بحث در آیووا که آرا در قفقاز روز دوشنبه و در نیوهمپشایر که دارای اصلی آن Feb. 11. در کالیفرنیا این موضوع چقدر در اولویت قرار داده و در چیدن یک انتخابات برنده به شدت تقسیم رای دهندگان.

به طور کلی 53 درصد از احتمال رای دهندگان اولویت را به چیدن نامزد به احتمال زیاد برای برنده شدن; 47% رفتن با نامزد که موافق با آنها در مسائل.

ثبت نام دموکرات تماس چیدن یک نامزد که برنده خواهد شد در ماه نوامبر خود را اولویت است. رای دهندگان که همین حالا ثبت نام با یک حزب است اما برنامه ریزی برای رای دادن در اصلی تکیه به سمت یک نامزد که موافق با آنها در مورد مسائل با 57%-43%. غیر حزب رای دهندگان قادر به شرکت در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه اگر چه نه در حزب جمهوری خواه اولیه.

تبلیغات

رای دهندگان جوان تر از 30 که به شدت به عقب ساندرز به شدت به نفع یک نامزد که موافق با آنها در مورد مسائل 80%-20% در حالی که رای دهندگان 65 ساله و مسن تر که تمایل به بازگشت بایدن می گویند 72%-28% که چیدن به احتمال زیاد در ماه نوامبر برنده اولویت طول می کشد.

حدود دو سوم از ساندرز’ حامیان اولویت قرار دادن بر روی یک نامزد که موافق با آنها در مورد مسائل. بایدن حامیان راه دیگر با 82 درصد اولویت دادن به انتخاب یک نامزد با بهترین شانس برنده شدن. وارن حامیان تقسیم به طور مساوی.

حامیان بایدن ساندرز و مهر هر یک خود را می گویند مرد است electable اما طرفداران برخی از نامزدهای دیگر نیست بنابراین مطمئن شوید. وارن و Klobuchar رای دهندگان تقسیم بر اینکه آیا مورد علاقه خود را نامزد یا بایدن بیشتر electable. Buttigieg پیروان را به لبه بایدن.

تاکید که ساندرز’ حامیان قرار داده و مسائل را به او می دهد یک موقعیت قوی. یک علامت سوال برای او این است که آیا هر چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر و اولیه است که ممکن است تعدیل مشارکت مردم است. ساندرز’ منجر به شدت متکی بر گروه که همیشه نشان می دهد تا به بازیگران برگه های رای از جمله رای دهندگان کمتر از 30 — 54 درصد از آنها به نفع ساندرز — و لاتین در میان آنها او منجر بایدن 38%-18%.

بایدن آگهی در میان برخی از گروه هایی که تمایل به خرید رای از جمله رای دهندگان 65 ساله و مسن تر. او دارای پشتیبانی از 22 درصد از آنها در مقایسه با 16 درصد وارن و 14 درصد برای Sanders.

وارن بزرگترین منبع قدرت همچنان به تحصیل رای دهندگان که نیز تمایل به مشارکت بالا. او می شود پشتیبانی از 26 درصد از کسانی که بعد از فارغ التحصیل آموزش و پرورش که حدود یک چهارم اولیه رای دهندگان در این دولت در مقایسه با 17 درصد برای ساندرز و 14 درصد برای بایدن.

“این برخورد نسل در رای گیری ترجیحات بین ساندرز و بایدن است که شاید حتی بیشتر قابل توجه نسبت به حزب یدک کش-از-جنگ بین لیبرال ها و محافظه کاران گفت:” علامت گذاری DiCamillo کهنه ناظر انتخابات که با نظارت برکلی IGS بررسی.

“ساندرز’ پشتیبانی در میان رای دهندگان جوان شده است به طور پیوسته در حال رشد در طول زمان است. از آنجا که این, مردم در انتخابات خواهد بود فوق العاده تاثیر گذار در تعیین نتیجه.”

پس از یک سال مبارزه طولانی رای دهندگان نسبتا روشن حس ایدئولوژی از نامزدها. پرسید که برای رای دادن به خود و اعتقادات سیاسی و کسانی که از نامزدها در یک مقیاس از 1 تا 10 با 1 که بیشتر محافظه کار به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان خود را به سمت چپ از مرکز با میانگین 7.2.

تبلیغات

رای دهندگان رتبه ساندرز و وارن نسبتا نزدیک به هم و به سمت چپ خود را با سندرز در 8.8 و وارن 8.0. رای دهندگان به طور متوسط مشاهده سایر نامزدها به عنوان خوشه بندی تا حدودی به حق خود را با یانگ در 6.9, Buttigieg 6.1, Klobuchar 5.7 بایدن 5.4 و بلومبرگ در نظر گرفته ترین محافظه کار در 5.2.

Voters see Warren, Sanders to their left, Biden on their right

(کریس کلر / لس آنجلس تایمز)

این نظرسنجی خواسته شده که همین سوال را در ماه سپتامبر و رتبه بندی بیشترین نامزدها را تغییر بسیار کمی است. اصلی استثنا است که رای دهندگان برداشت از Buttigieg منتقل کرده اند تا حدودی به حق که او موقعیت خود را به عنوان یک نسیم جایگزین برای ساندرز و وارن.

فاصله بین چگونه رای دهندگان درک دو نامزد در سمت چپ و گروه چهار به حق است نسبتا بزرگ گفت: Schickler.

“بتن سیاست تفاوت نیست که قریب به اتفاق قطعا در شرایط از آنچه دموکراتیک رئیس جمهور خواهد بود قادر به انجام,” او گفت:. “واقعیت این است که مردم درک چنین بزرگ خلیج فارس می تواند یک مشکل برای حزب” در تلاش برای متحد پس از نامزدی مبارزه به پایان می رسد.

به طور بالقوه بایدن می تواند به دست آوردن زمین در مدت پنج هفته با چیدن حامیان از دیگر تعدیل می شود. که ممکن است آسان ،

تنها در حدود 1 در 5 حامیان Klobuchar و Buttigieg برای مثال ذکر شده بایدن به عنوان انتخاب دوم. و پشتیبانی از بلومبرگ نشان می دهد نشانه هایی از ادامه به افزایش: جایگاه خود را به نظر می رسد برای بهبود کمی در طول هفته است که این نظرسنجی در این زمینه است.

کالیفرنیا مارس 3 اصلی را به خود اختصاص 416 دولت 495 کنوانسیون نمایندگان تا کنون بزرگترین گروه از هر دولت است. بقیه مقامات منتخب و دیگران که حضور به عنوان unpledged به اصطلاح سوپر-نمایندگان.

در علاوه بر این به کالیفرنیا, 13 کشورهای دیگر خواهد شد برگزاری مسابقات در 3 مارس. در حدود 40 درصد از نمایندگان به تصویب کنوانسیون اختصاص داده خواهد شد در آن روز.

دولت قوانین — توزیع نمایندگان تا حدودی در یک سطح ایالت اساس و تا حدودی توسط فردی کنگره منطقه را به نفع یک نامزد مانند ساندرز که حمایت ایالتی است و بالاتر از 15 درصد است زیرا او به احتمال زیاد به ضربه آستانه در تمام 53 کنگره مناطق.

یک نامزد مانند بایدن که فقط در آستانه ایالت به احتمال زیاد عبور خواهد کرد تا نمایندگان در برخی از مناطق, اما نه دیگران.

تعداد زیادی از رای دهندگان مورد بررسی توسط برکلی IGS نظرسنجی اجازه می دهد تا برخی از تجزیه و تحلیل آن. هیچ یک از نامزد های اصلی فراموش کاملا بهتر در برخی از بخش های دولت از دیگران نظرسنجی ها یافت می شود. ساندرز در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد برای عبور از 15% آستانه تقریبا در همه دولت کنگره ولسوالی در حالی که بایدن این کار را انجام دهید تنها در حدود نیمی از آنها. وارن می کنید نمایندگان در بیشتر کنگره مناطق از بایدن اما کمتر از Sanders.

دانشگاه برکلی IGS نظرسنجی انجام شد و آنلاین به زبان انگلیسی و اسپانیایی, Jan. 15-21 میان 6,845 ثبت نام رای دهندگان ایالت از جمله 2,895 در نظر گرفته شده به احتمال زیاد به شرکت در دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری. برآورد خطا برای دموکراتیک نمونه حدود 2.5 درصد در هر دو جهت. متن کامل از سوالات پرسیده شده و جزئیات بیشتر در مورد روش های موجود در برکلی IGS سایت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im