بزرگنمایی این تصویر

برنارد Ebbers ساخته شده WorldCom به یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی تنها برای دیدن آن همه در ورشکستگی فدرال و اتهام تقلب. ایستاده هوندا/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ایستاده هوندا/خبرگزاری گتی ایماژ

سابق مدیر عامل شرکت WorldCom برنارد Ebbers به “مخابرات کابوی” که صرف 13 سال در زندان فدرال برای دخالت خود را در بدنام 11 میلیارد دلار حسابداری رسوایی درگذشت یکشنبه. او 78.

یک قاضی فدرال منتشر شده بود Ebbers از زندان در ماه دسامبر — کوتاه از 25 سال حبس برای کلاهبرداری — از آنجا که سلامت او رو به وخامت گذاشته.

سابق می سی سی پی, بسکتبال مربی که ترجیح چکمه های کابوی و شلوار جین به لباس و روابط Ebbers یکی از رنگارنگ ترین و مدیران موفق به ظهور از مخابرات انقلاب.

او ایجاد یک راه دور شرکت به نام LDDS و سپس بی وقفه گسترش آن را از طریق یک سری از بدهی سوخت ترکیب و ادغام.

در سال 1998 این شرکت تغییر نام داد و WorldCom, خراشیده صنعت با کسب MCI دومین ایالات متحده از راه دور حامل برای $47 میلیارد دلار است. پس از آن تلاش برای خرید سومین حامل, با حداکثر سرعت دویدن مسدود شده بود توسط تنظیم کننده.

Ebbers شد شخصا بسیار ثروتمند خرید هتل گلف یک شرکت حمل و نقل و یک مزرعه بزرگ در کانادا است.

همه چیز شروع به باز کردن در سال 2000 زمانی که همراه اول WorldCom در قیمت سهام کاهش یافت و در طول داتکام مجسمه نیم تنه. آن را به زودی پدید آمده است که همراه اول WorldCom تا به حال شخصا لنت Ebbers برخی از 400 میلیون دلار برای پوشش وام او در برابر سهام خود را از سهام.

پس از آن بررسی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار نشان داد این شرکت بوده است disguising و هزینه های عملیاتی به عنوان سرمایه هزینه
و Ebbers اخراج شد به عنوان مدیر عامل در سال 2002.

همراه اول WorldCom اعلام ورشکستگی کرده بود و بعد از آن به دست آورد توسط Verizon برای $8.5 میلیارد دلار است.

سابق آمریکا دادستان کل ریچارد Thornburgh بود که در استخدام یک ورشکستگی فدرال دادگاه به بررسی WorldCom امور مالی گزارش داد که شرکت های درگیر در “smorgasbord از دستکاری طرح های طراحی شده برای طبخ این کتاب به دروغ به دولت و درآمد و حفظ قیمت سهام.”

“وجود دارد به نظر می رسد شکست در همه چک است که طراحی شده برای اطمینان از یکپارچگی عملیات آن شفافیت و پاسخگویی به سهامداران علاقه” Thornburgh نوشت در گزارش خود.

Ebbers نگهداری می شود که او غافل از تقلب و که آن را مهندسی توسط اسکات سالیوان شرکت رئیس امور مالی.

“من باور دارم که هیچ یک نتیجه گیری خواهد شد که من درگیر در هر جنایتکار و یا جعلی رفتار در طول تصدی من در WorldCom,” Ebbers گفت: در یک سال 2002 کنگره شنوایی که در آن او با این حال التماس به متمم پنجم کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

اما یک هیئت منصفه فدرال در بر داشت Ebbers گناه در سال 2005 و او محکوم به 25 سال زندان. سالیوان که همکاری با دادستان و دریافت حکم پنج سال زندان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de