UC برکلی حذف نام “Boalt هال” از یک ساختمان از آن معتبر قانون مدرسه پنج شنبه رسما تصدیق کرد که تلخ ضد چینی نظرات بیان شده توسط وکیل جان هنری Boalt دیگر خواهد بود افتخار در دانشگاه.

پس از سال ها از شور و مشورت سالن را در حال حاضر به سادگی شناخته می شود به عنوان قانون ساختمان دانشگاه برکلی صدراعظم کارول مسیح نوشت: در نامه ای به جامعه دانشگاه پنج شنبه.

“این اولین بار است که یک دانشگاه برکلی ساختمان تا به حال نام آن حذف شد چون ارزش اسم آن شدند و پس از هماهنگی با کسانی که از ما نهاد” مسیح نوشت. “هیچ سوال وجود دارد که ساختمان نام نمادهای قدرتمند برای کسانی که پیاده روی در سراسر محوطه دانشگاه. من بر این باورند که از بین بردن Boalt نام از ما قانون ساختمان — در حالی که هنوز تصدیق ما روابط به Boalt خانواده — به ما کمک خواهد کرد تشخیص یک مشکل بخشی از برکلی تاریخ در حالی که بهتر است حمایت از متنوع عضویت ما جامعه دانشگاهی.

قانون مدرسه را ساختمان ها انجام داده اند نام خود را در یک راه یا دیگری پس از سال 1911 اولین بار در “Boalt سالن یادبود از قانون” و سپس با Boalt سالن زمانی که قانون مدرسه نقل مکان کرد و به یک مرکز جدید در سال 1951. هر چند “Boalt” هرگز رسما بخشی از قانون مدرسه نام بسیاری در کالیفرنیا قانونی جامعه با اشاره به برکلی دانشکده حقوق به سادگی به عنوان Boalt سالن و فارغ التحصیلان خود را به نام “Boalties.”

تبلیغات

اما در سال 2017, قانون, پروفسور چارلز Reichmann نوشت برکلی قانون مقاله مروری و یک سان فرانسیسکو کرونیکل op-ed که در معرض Boalt یک قرن 19 سان فرانسیسکو دادستان به عنوان virulently ضد چینی. آیات را لرزاند مدرسه و سقوط آن به بحث ملی بیش از آنچه به انجام زمانی که افتخار تاریخی ارقام به نوبه خود ناگوار تاریخی ، برکلی جنجال در آمد که در دیگر مدارس مانند استنفورد, دانشگاه سان فرانسیسکو و Cal State ساحل طولانی شد مهلت کالیفرنیا گذشته و تغییر ساختمان نام و یا حذف کثافت همراه با کسانی که نگهداری بردگان یا بدرفتاری مادری آمریکایی و آسیایی و آمریکایی است.

Boalt بود و کلام در هل دادن قانون خروج چینی ها از سال 1882 — ملت را اول مهاجرت ممنوعیت یک گروه خاص از مردم است. در یکی از با نفوذ رساله نوشت که چینی بود unassimilable دروغگو قاتلان و زن ستیزی که موجب “شکست ناپذیر دافعه.” احساسات عمومی علیه مهاجران چینی رشد کرده بود در قرن 19 به عنوان بیش از 300,000 آمد به کالیفرنیا به عنوان کارگران.

Op-ed باعث یک واکنش قوی از برکلی دانشکده, دانشجویان و فارغ التحصیلان و یک کمیته به رهبری دانشکده حقوق دین اروین Chemerinsky توصیه می شود نام حذف می شود در سال 2018 است. دانشگاه ساختمان نام کمیته داوری موافقت کرد و رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو تایید تصمیم این ماه است.

تار Rakhra و رایان خورشید برکلی دانشجویان حقوق که تلاش برای نام حذف خواهد شد و در دانشکده حقوق ورودی در 7 صبح پنج شنبه برای تماشای نامه ها پایین آمده است. همه چیز در زمان یک مرد حدود پنج دقیقه گفت خورشید یک سوم سال است ،

تبلیغات

کشف Boalt را نژادپرستانه انداز نامطلوب بود به خورشید است که چینی ها و آمریکایی ها و انتخاب برکلی در بخشی به دلیل این منطقه آسیایی آمریکایی جامعه است.

“من بود … در تلاش برای رسیدن به هر آنچه که رویاها و یا احساسات است که من تا به حال و این احساس من بود و نه به معنای اینجا” خورشید گفت. “شما در حال شرکت در کلاس در یک ساختمان به نام پس از کسی که نمی خواهند شما وجود داشته باشد در ساختمان اجازه دهید به تنهایی در کشور است.”

خورشید تبدیل به یک رهبر در قانون مدرسه او را احاطه شده توسط دوستان که آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام و سردبیر برکلی آسیایی آمریکایی مجله قانون. اما راه رفتن به داخل ساختمان صبح روز پنجشنبه به خصوص تجربه لذت بخش — “حس بسته شدن” او گفت:.

بار نویسنده کارکنان ترزا Watanabe کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im