بلژیک خواست برای خوردن سیب زمینی سرخ کرده به کمک سیب زمینی کشاورزان در میان همه گیر مرتبط با حرص و ولع خوردن

بزرگنمایی این تصویر

رومن سرد دبیر بلژیک سیب زمینی پردازش انجمن می ایستد در یک انبار پر از سیب زمینی. سرد است و تشویق مردم به خوردن سیب زمینی سرخ کرده به عنوان قیمت سیب زمینی کاهش یافت. Teri شولتز برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Teri شولتز برای NPR

با رستوران ها بسته شده در بلژیک حداقل تا ژوئن 8 با توجه به کشور COVID-19 مستند انبوهی از سیب زمینی که سرخ شده و صدر با glop از مایو هیچ جایی برای رفتن.

برخی از 750,000 تن از spuds در نظر گرفته شده برای بازار آزاد است که باقی می ماند unsold در آن زمان — و یا کسانی که تحت قرارداد اما قادر به پردازش با توجه به تقاضا — را تنها باقی می ماند خوراکی تا پایان ماه ژوئن است. در ضمن این قیمت برای چنین سیب زمینی کاهش یافت.

بزرگنمایی این تصویر

سیب زمینی خام را به سیب زمینی سرخ کرده در Mydibel پردازش گیاه در موزکرون بلژیک. Teri شولتز برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Teri شولتز برای NPR

رئیس بلژیک سیب زمینی-پردازش انجمن Belgapom می گوید: راه حل این است که به زیبایی ساده است: خوردن بیشتر frites!

رومن سرد اشاره به آمار نشان بلژیک خانواده ها به طور معمول به خوردن یک وعده سیب زمینی سرخ کرده در هر هفته و نشان می دهد یکی بیشتر نمی خواهد صدمه دیده است مصرف کنندگان و واقعا کمک خواهد کرد که تولید کنندگان.

“آن را نمی خواهد صدمه به سلامت خود را اگر شما چیزی دیگری کمی چرب را از وعده غذایی خود را” سرد مشاوره. که فضای رایگان در فریزر, او می گوید: تمام راه را از کارخانه های بزرگ به سوپر مارکت ها برای خانه و آشپزخانه و اجازه می دهد بیشتر از سیب زمینی در حال حاضر برداشت شده و در معرض خطر پوسیدگی — برای رفتن به پردازش.

سرد آمد تا با کمپین به خوردن دو بار به عنوان بسیاری از سیب زمینی سرخ کرده به عنوان او به گفتوگو در مورد بحران در صنعت در ماه گذشته. توجه به آن را دریافت از سراسر جهان را شگفت زده و خوشحال او. او را خوشحال و مشاوره خود را به نظر می رسد به گسترش به طور گسترده ای از بلژیک است, توسط, حجم, بزرگترین صادر کننده محصولات سیب زمینی منجمد. فرآوری سیب زمینی صنعت است به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار سالانه در آن کشور به تنهایی.

سیب زمینی تولید نیست فقط درخواست کمک; آنها همچنین دادن آن است. در یک همکاری جدید بین مقامات منطقه ای و یک صنعت رهبر Pomuni 25 تن سیب زمینی در حال اهدا در هر هفته به منطقه بانک های مواد غذایی برای کمک به را تشکیل می دهند برای یک COVID مربوط به کاهش کمک های مالی.

سرد می گوید Belgapom که شامل تمام بلژیک پردازنده خواهد شد تا تیم با سوپر مارکت ها در هفته های آینده برای به دست آوردن حتی بیشتر سیب زمینی سرخ کرده از فریزر.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>