پکن در زمان جنگ حالت اضطراری’ در میان تازه خوشه از Coronavirus موارد

بزرگنمایی این تصویر

یک افسر اجرای قانون می ایستد نگهبان در ورودی Xinfadi بازار شنبه در پکن. تازه خوشه از coronavirus موارد مربوط به بازار باعث شد مقامات به موسسه فوری و فراگیر محدودیت از جمله بازار بسته. گرگ بیکر/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگ بیکر/خبرگزاری گتی ایماژ

برای نزدیک به دو ماه چینی پایتخت, شهرستان بیش از 20 میلیون نفر گزارش نشده تنها محلی مورد کوروناویروس. اما اخیر سنبله در تایید موارد مقامات در پکن ترس آنها خیره پایین شیوع جدید — و آنها در پاسخ با swift و اقدامات گسترده به آن داشته باشد.

مقامات می گویند وجود داشته است هفت مورد جدید در سه روز گذشته که همه متصل به Xinfadi بازار شهر بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار. مقامات بهداشت گفت: از 517 نمونه که آنها در زمان از بازار کارگران روز قبل از 45 تست مثبت برای ویروس.

در زیر چین استاندارد برای تایید coronavirus موارد — که حذف افراد بدون علامت — این خوشه از مردم نمی توان به عنوان تایید تا زمانی که آنها شروع نمایش علائم و آمد تا مثبت جداگانه در نوکلئیک اسید تست. در عین حال مقامات نمایش توسعه قابل توجه alarm — حداقل تا حدی به این دلیل که بازار استخدام و یا میزبان برخی 10,000 کارگران و فروشندگان فراهم می کند و 90 درصد از سرمایه سبزیجات و میوه با توجه به رسانه دولتی.

“با توجه به نتایج [از اپیدمیولوژیک بررسی و تماس با ردیابی] پکن باید سریع اقدام گسترش, تست, استخر شامل تمام پرسنل درگیر با بازار و بررسی های اطراف محله” مقامات شهر پکن در بیانیه ای گفت: ترسیم محتویات یک نشست سطح بالا جمعه.

مقامات تعطیل بازار است و بخش هایی از چندین نفر دیگر در این شهر در حالی که لغو کلاس برای حداقل نه مدارس در این نزدیکی هست. یازده محله های مسکونی در این شهر Fengtai در حال حاضر نیاز به حرارت چک و بسته به خارج از بازدید کنندگان.

کل منطقه قرار داده شده در یک “جنگ به حالت اضطراری” چو Junwei یک Fengtai رسمی گفت: “ما جلسه روز شنبه با توجه به رویترز ترجمه.

هنگامی که کانون جهانی آنفلوآنزای مرغی در چین تا به حال تا حد زیادی دیده می شود موارد جدید قطع در ماه های اخیر در حالی که کشورهای دیگر از جمله آمریکا پیشی گرفته و آن را در تعداد موارد و مرگ و میر. مثبت داده نسبت داده شده تا حدودی به دلیل این کشور را تغییر تشخیصی استاندارد با شیب یک بار برای تایید و تا حدودی با توجه به سخت مستندات اجرا شده توسط حزب کمونیست مقامات.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>