پکن گسترش مستندات به عنوان موارد بالا 100 در شیوع جدید

پکن – مقامات چینی بودند reimposing برخی از محدودیت های مسافرتی در پایتخت جمعه به عنوان آنها کار کرده و شامل یک کروناویروس جدید شیوع و جلوگیری از گسترش بیشتر به طور گسترده ای در یک کشور که قبلا به نظر می رسد تا حد زیادی شامل ویروس.

به عنوان reopenings از اروپا به آمریکای لاتین ادامه داد: تجدید حیات در چین برجسته متخصص خواستار هوشیاری در مبارزه با این بیماری همه گیر.

چین گزارش داد 40 بیشتر coronavirus عفونت در شنبه 27 از آنها را در پکن آوردن این شهرستان در مجموع به 106 پس از جمعه. حداقل یک بیمار در وضعیت بحرانی و در بیماری جدی است.

در چند سال اخیر موارد مرتبط شده اند به پکن Xinfadi بازار عمده فروشی و مقامات را آزمایش کرده اند بازار کارگران هر کسی که بازدید از بازار در دو هفته گذشته و هر کسی که آمد در تماس با هر دو گروه است. گوشت تازه و غذاهای دریایی در شهرستان و در جای دیگر در چین نیز در حال بازرسی بعید شانس بود که چگونه این ویروس گسترش یافته است.

جوامع مسکونی در اطراف بازار قرار داده شده است تحت مستند همراه با منطقه اطراف بازار دوم که در آن سه نفر را تایید کرد. در همه 90,000 مردم آسیب دیده در این دو محله در این شهرستان از 20 میلیون نفر است.

مقامات همچنین محرومیت ساکنان مناطق در نظر گرفته شده در معرض خطر بالا از ترک پکن و کسانی که از این مناطق که در حال حاضر سمت چپ باید گزارش به محلی سلامت ادارات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تاکسی و ماشین-نقطه خدمات ممنوع شده است و از افراد خارج از شهرستان و تعدادی از مسافران در اتوبوس و قطار و مترو را نیز محدود شود و همه ملزم به پوشیدن ماسک.

چین تا به حال آرام بسیاری از آن coronavirus کنترل پس از حزب حاکم کمونیست در مارس اعلام کرد پیروزی بر این ویروس بود که برای اولین بار شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. در پاسخ به شیوع جدید پکن به حالت تعلیق در روز دوشنبه برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد برخی از مدارس ابتدایی و معکوس آرامش از برخی از انزوای اجتماعی اقدامات است.

کره جنوبی نیز مبارزه برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس گزارش 34 مورد جدید از COVID-19 روز سه شنبه. نیمی داشت در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی شده اند تکاپوی بنیادی انتقال مربوط به اوقات فراغت و فعالیت های مذهبی و کم درآمد کارگران که نمی توان به ماندن در خانه.

صدها اخیر موارد مرتبط شده اند به nightspots, کلیسا, گردهمایی, بزرگ, تجارت الکترونیکی, انبار و درب-به-درب فروشندگان در میان فرسایش شهروند هوشیاری.

با وجود نگرانی سئول دولت تا کنون در برابر تماس به reimpose قوی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از آنها کاسته مارس در ترس از آسیب بیشتر به اقتصاد شکننده.

در نیوزیلند دو نفر در شناسایی افرادی که در سفر به انگلستان است. تا روز سه شنبه این کشور رفته بود بیش از سه هفته بدون هیچ گونه موارد جدید و اعلام کرده بود که هر کسی که تا به حال قرارداد این ویروس بهبود حال گذشته از 22 نفر که فوت کرد.

مقامات فیلیپین در ضمن باید reimposed سخت مستند در بخش مرکزی شهرستان سبو و حفظ قرنطینه محدودیت در مانیل برای دو هفته دیگر به عنوان عفونت در ادامه به سنبله.

“نبرد با COVID نیست بیش از” رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفت.

در ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس تشویق فرمانداران به برجسته “خبر خوب” در اطراف تلاش برای مبارزه با ویروس با وجود چندین متحده گزارش افزایش عفونت است که می تواند به شدت به مردم بازگشت به کار و سرمایه گذاری در طول تابستان است.

پنس گفت: در تماس با فرمانداران است که به جز چند مکان ایالات متحده است دیدن قوی قطره در ویروس های مربوط به بستری و میزان مرگ و میر. در فایل صوتی این تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس پنس فرمانداران خواست به آن را حذف به ساکنان که “در بسیاری از واقعا خبر خوبی است.”

مقامات کاخ سفید شده پایین به شدت از ویروس خروش در مکان هایی مانند آریزونا و تگزاس. روز دوشنبه این کشور را دوم بیشترین جمعیت مجموعه دولت یک روز بالا و در بستری از coronavirus بیماران برای هفتمین بار در هشت روز. آریزونا بیمارستان شد و در حدود 82 درصد ظرفیت است.

در همین حال آلمان و فرانسه کاهش یافته است مرز چک نزدیک به دو هفته پس از ایتالیا افتتاح مرزهای آن. یونان استقبال بازدید کنندگان روز شنبه با مسافران در پروازهای از دیگر کشورهای اروپایی به اجباری تحت coronavirus آزمون.

اتحادیه اروپا 27 کشور و دیگر کشورهای اروپایی نیست و انتظار می رود برای شروع بازگشایی به بازدید کنندگان از خارج از قاره حداقل تا ابتدای جولای و احتمالا بعد.

اسپانیا اجازه داد هزاران نفر از آلمانی ها به پرواز به آن جزایر بالئارس بدون 14 روز قرنطینه در یک برنامه آزمایشی طراحی شده برای کمک به مقامات سنج آنچه مورد نیاز است در برابر ویروس ممکن است شعله ور شدن یو پی اس.

___

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>