پشت صحنه, مقامات بهداشتی در تکاپوی آماده شدن برای شیوع کروناویروس. در اینجا چگونه

جهانی در مورد فقره رمان coronavirus همچنان به فشار به سمت بالا با چین تعداد فزاینده پس از تغییر در نحوه بیماران تشخیص داده و در موارد جدید در ایالات متحده آمریکا و انگلستان و ده ها بیشتر روی قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز از جمله 12 کانادایی.

در انتاریو مورد تعداد در واقع کاهش یافته است: یک بیمار در لندن تایید شد عاری از ویروس در روز چهارشنبه. دو دیگر بیماران همچنان به بهبود می یابند در خانه در تورنتو است. مقامات بهداشتی می گویند خطر ابتلا به اینجا همچنان پایین است.

اما پشت صحنه, شهرستان, استان و کشور هستند ramping تا تلاش برای آماده سازی و شامل شیوع. سارس بحران 17 سال پیش تدریس هر سه که قابل کنترل شیوع بیماری های عفونی می تواند به سرعت تبدیل به فاجعه بار و بدون آماده سازی ارتباطات و هوشیاری.

در اینجا چیزی است که تورنتو, انتاریو و کانادا در حال انجام است.

تهدید ماسک صورت کمبود

در میان جهانی و محلی نگرانی انتاریو وزارت بهداشت و درمان است که به دنبال برای اطمینان بخشیدن به مراقبت های بهداشتی کارگران و عمومی که استان-عرضه گسترده از ماسک های صورت و سایر تجهیزات حفاظتی کافی است “برای وضعیت فعلی است.”

هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در سراسر جهان از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا “PPE” به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع. از نگرانی های خاص هستند N95 ماسک صورت است که مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن برای محافظت از خود از قطرات تنفسی. که گفت: تقاضا است تا 100 برابر بالاتر از حد طبیعی و گزارش تخلیه ذخایر و انباشت پرونده ها از چهار تا شش ماه است.

وزارت بهداشت سند صادر شنبه نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران نگران کمبود در اینجا بیش از حد.

خود را می گویند!

وزارت راه اندازی یک ایمیل اختصاصی حساب برای مراقبت های بهداشتی کارگران, سوالات, انتقادات و نگرانی های مربوط به تجهیزات حفاظت فردی و می گوید آن است که دریافت حجم زیادی از ایمیل ها و است “پس تا مطمئن شوید بحرانی کمبود خطاب هستند.”

در این سند به نقل از چند نگرانی. بسیاری از بیمارستان ها خود را توسعه داده اند انبارهای تجهیزات حفاظت فردی در پیش بینی از یک پاندمی آنفلوانزا یا سایر جدی شیوع — اما با توجه به این سند “برای بسیاری از سازمان ها از PPE در انبار تمام شده است.” این مواد یکبار مصرف ماسک تنفسی می تواند تنزل بیش از زمان ساخت آنها کمتر موثر است.

در مرحله دوم تولید کنندگان از این ماسک ها به طور خودکار انجام سفارشات عمده با توجه به سند. در عوض آنها اولویت مناطق با بیشترین نیاز — پس از ایجاد یک مخزن در حال حاضر به خصوص در منطقه مانند انتاریو با کمی انتقال این ویروس است دشوار یا غیر ممکن است. چه کسی خواسته است تا کشورها با پایین انتقال مانند کانادا به ذخایر PPE به منظور ذخیره منابع برای کشورهایی که واقعا به آن نیاز دارید به خصوص چین است.

ثالثا وزارت تشویق PPE “نظارت” — تنها با استفاده از این منابع زمانی که واقعا مورد نیاز است. که ممکن است شامل حال توسعه “قوی تر از پروتکل های امن خود را PPE موجودی به منظور دلسرد و سرقت و استفاده نامناسب و از دست دادن.”

وزارت بهداشت تاکید می کند که “ما با اعتماد به نفس است که ما موجودی کافی در سراسر استان برای پاسخ به این وضعیت بر روی زمین است.” در سند وزارت می گوید که در تماس با تولید کنندگان و دیگر سازمان های درگیر در PPE زنجیره تامین تقریبا روزانه, و آن است که کار به درک و جمع آوری اطلاعات در مورد عرضه های موجود در استان است.

استان حفظ خود PPE ذخایر و دولت کانادا یک “اضطراری ملی ذخایر استراتژیک” تجهیزات پزشکی و تجهیزات است که می تواند درخواست استان ها و مناطق در طول شیوع بیماری های عفونی.

یک سخنگوی انتاریو وزارت بهداشت نیست پاسخ به سوالات در مورد چه مدت در این استان ذخیره شده است به معنای گذشته به دلیل “موجودی منابع مایع به عنوان محصولات استفاده می شود در درون نظام است.”

این که مدیر کل انتاریو و افسر ارشد پزشکی باید هر دو هشدار داده است که استفاده غیر ضروری از N95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی است زور زدن سیستم.

“کار با همکاران در سراسر بخش بهداشت و درمان, وزارت بهداشت توسعه یافته سیستم های شناسایی سازمان های که با داشتن چالش گرفتن منابع مورد نیاز و فرآیندهای در محل برای اطمینان حاصل شود که ارائه دهندگان قادر مراقبت از بیماران خود را با خیال راحت در حال حاضر و در آینده است. زیر که جهت ما اولویت استفاده از منابع برای سلامت کارگران” سخنگوی گفت.

عملیات اورژانس مرکز فعال

در اواخر ماه ژانویه و پس از این استان را تایید کرد اولین presumptive مورد COVID-19 وزارت بهداشت بی سر و صدا فعال آن مرکز عملیات اضطراری.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

این همان است که اعلام وضعیت اضطراری: تنها, برتر, معاون فرماندار در شورا یا شهردار یا دیگر سر یک شهرداری می تواند که به عنوان شهرهای مختلف مبارزه با سیلاب ها را در ماه آوریل گذشته و به عنوان برتر موبایل Eves را در طول قریب به اتفاق 2003 قدرت خاموشی. این COVID-19 شیوع این است که هیچ جا در نزدیکی این سطح از نگرانی.

فعال کردن وزارت مرکز عملیات اضطراری فراهم می کند یک مرکزی هماهنگی نقطه برای پاسخ به تهدید برای ساکنان انتاریو’ سلامت و بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم به عنوان یک کل سخنگو می گوید.

این وزارتخانه با انجام روزانه تلفنی که حلقه در مردم از سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی که طی آن فراهم می کند به روز رسانی در مورد وضعیت در سطح جهان و در استان مانند چگونه بسیاری از COVID-19 موارد تحت بررسی هستند و نتایج آزمایشگاهی در انتظار. این تعداد کاهش یافته است به طور پیوسته در طول هفته گذشته: on Feb. 6 وجود دارد 62 قرار گرفت به عنوان موارد بالقوه بود و نتایج آزمایشگاهی در انتظار. در روز پنج شنبه وجود دارد تنها 15.

شهر خود را تغییر پروتکل قرنطینه

تورنتو بهداشت عمومی که قبلا گفته ستاره تنها دو نفر در “خود-انزوا”: این زن و شوهر هر دو تایید به بیمار با COVID-19. اما به تازگی اعلام کرد در بخش یک تغییر است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا, تورنتو بهداشت گفت: جمعه گذشته در حال حاضر توصیه که هر کسی که سفر به چین هوبئی استان کانون شیوع بیماری باید خود منزوی در خانه برای 14 روز بیش از حد صرف نظر از علائم. آن دسته از مسافران نیز باید تماس خود را محلی عمومی سازمان بهداشت و درمان ظرف 24 ساعت بعد از ورود به کانادا.

هر کسی که سفر به سرزمین اصلی چین باید نظارت خود را به صورت تب یا علائم تنفسی و اگر هر گونه توسعه آنها باید بلافاصله به دنبال مراقبت و استناد خود را در سفر تاریخ است.

پرسید که چگونه این تغییرات باید تغییر تورنتو بهداشت عمومی caseload برای COVID-19 شیوع یک سخنگوی نمی خواهد ارائه تعداد دقیق. “تعداد زیادی از مردم ما در حال پیگیری مربوط به این وضعیت تغییرات روزانه و بنابراین ما نمی اشتراک گذاری این اطلاعات در این زمان گفت:” Lenore, Bromley.

تحقیقات افزایش

بیش از 300 دانشمندان از سراسر جهان جمع آوری شده در ژنو سوئیس این هفته به سرعت در حال سازماندهی COVID-19 تحقیقات فروم. این اجلاس در نظر گرفته شده بود برای روشن شدن فوری ترین سوالات در مورد چگونگی مقابله با شیوع بیماری و به سازمان حمایت از بسیاری از های مختلف ملی بودجه بدن از جمله Canadian Institutes of Health Research.

کانادا روز پنجشنبه گفت: این امر قیف $6.5 میلیون به تحقیقات کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

دانشمندان از جمله چند تن از کانادا و سازمان یافته در اطراف موضوعات مهم مانند کوتاه مدت داروهای دراز مدت توسعه واکسن اثربخشی مداخلات بهداشت عمومی و اجتماعی از وقوع.

“ما نیاز به یک واکسن علیه اطلاعات غلط به عنوان” دکتر مایکل رایان که شرایط اضطراری رئیس گفت: از اهداف پژوهش پنج شنبه.

با فایل های از کانادا مطبوعات

Kate Allen
کیت آلن تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش علم و فن آوری است. او در توییتر دنبال کنید: @katecallen

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>