آبجو زباله موجب صرفه جویی در مونتانا شهر 1 میلیون دلار در تصفیه آب

بزرگنمایی این تصویر

فاضلاب امکانات درمان در Havre منت., جمع آوری صرف جو از یک آبجوسازی محلی برای تغذیه گیاه باکتری ها در زمان مناسب فقط در دوز مناسب. راشل کرامر/Yellowstone رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

راشل کرامر/Yellowstone رادیو عمومی

به عنوان امریکا craft beer صنعت همچنان به رونق زباله تولید آن می تواند چالش برای سیستم فاضلاب. اما اگر آن را در نقطه سمت راست در سمت راست مقدار آن را به طور بالقوه مفید و در واقع می تواند صرفه جویی در تصفيه خانه فاضلاب پول است.

در Bozeman منت., آب احیای تسهیلات رفتار بیش از 6 میلیون گالن آب در هر روز از غرق دوش توالت — واقعا هر چیزی که می رود پایین تخلیه. که شامل زباله های مایع از بیش از 10 کارخانه های لبنی در این شهرستان حدود 50000.

چون غنی از مخمر و رازک و شکر آبجوسازی زباله می تواند پرتاب کردن میکروب است که فاضلاب گیاهان تکیه می کنند برای حذف نیتروژن و فسفر. دو مواد مغذی می تواند باعث شکوفه جلبک در رودخانه ها و کشتن ماهی.

“اما اگر ما می توانید با استفاده از [آبجوسازی زباله] به درستی قرار داده و آن را در نقطه سمت راست آن را بسیار مفید به فرآیند” مهندسی مشاور Coralynn بازبی می گوید.

بازبی به رهبری یک پروژه آزمایشی در اینجا در تابستان گذشته به تلاش برای انجام درست آن. Bozeman کار کرده با یک آبجوسازی محلی برای تغذیه آن آبجو زباله به درمان گیاهی باکتری ها فقط در زمان مناسب فقط در دوز مناسب.

“این فوق العاده ساده است اما اگر آنها در حال خوردن سیب زمینی سرخ کرده, آنها نیاز به کمی سس کچاپ با آن است. بنابراین برای به دست آوردن نیترات شما دوز کمی کربن و اشکالات شادتر” بازبی توضیح داد.

او می گوید این کار کرده است.

بازبی و تیم او فکر کردم از یک شهر کوچک در حدود 300 مایل به شمال در نزدیکی مرز کانادا.

در اخیر شب جمعه, شیر, اتاق در سه گانه سگ دم در Havre منت., جمعیت 10,000 است بسته بندی شده.

سه سال پیش این شهر را فاضلاب مدیر کارخانه با نزدیک شدن آبجوسازی صاحب مایکل Garrity با ایده استفاده از مانده جو از ساخت آبجو با خود به اشتراک میکروب.

“با آگاهی از دم و تخمير من گفت:” چرا ما برای انجام این کار ؟ این برای تلفن های موبایل شگفت آور,'” Garrity می گوید.

اگر این کار کوچک شهر می تواند به طور بالقوه اجتناب از نیاز به صرف $1 میلیون و ارتقاء آن فاضلاب کارخانه برای دیدار با, جدید, دقیق تر, تمیز, استانداردهای آب.

بزرگنمایی این تصویر

مایکل Garrity مالک و آبجو از سه گانه سگ دم در Havre منت., دارای یک تعداد انگشت شماری از جو که او با استفاده از به دم بیشتر آبجو. راشل کرامر/Yellowstone رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

راشل کرامر/Yellowstone رادیو عمومی

در سراسر شهر Drue Newfield, Havre را فاضلاب کارخانه, مدیر, پیاده روی بیش از چیزی است که به نظر می رسد مانند یک هست.

“این جایی است که ما اعمال آن” Newfield می گوید.

برای سه سال گذشته Newfield یا یکی از کارمندان خود شده است و با ریختن یک سطل صرف جو از سه گانه سگ دم به آب عجله در زیر هر روز صبح.

“باکتری عشق آن چیزی است که من پیدا کرده ام و آن را فقط از بین می رود با پایان” Newfield می گوید.

این تیم را بسیاری از عیب یابی دو سال اول اما Newfield می گوید که آنها در نهایت نمیفهمد چقدر صرف جو برای اضافه کردن و چه شرایطی باکتری ها نیاز به خوشحال می شود.

بدون رایگان صرف جو فاضلاب امکانات درمان را مجبور به خرید یک ماده شیمیایی به نام زاج به انجام چیزی مشابه به همین.

“ما می دانیم که این زاج سفید است که ما را نجات داد در حال حاضر در حدود $16,000 یک سال برای اطمینان حاصل کنید. اما در صورتی که نمی خواهد آن را انجام داده اند که زمانی که ارتقاء در اطراف گوشه می شده اند و پس از آن اگر ما به انجام یک ارتقاء وجود دارد که در آن شما را به میلیون ها نفر” Newfield می گوید.

سازمان حفاظت محیط زیست متوجه اور را رویکرد نوآورانه و به آن لوح در پایان سال گذشته است.

“من رفتن به این برای یک جایزه. من رفت و به آن فقط به خاطر اینکه — چه چیزی شما را به انجام بهترین کار شما می توانید؟” Newfield می گوید.

Newfield و مایکل Garrity با سه سگ می گویند که آنها فکر می کنم آنها همکاری یک مدل است که می تواند تکرار در جای دیگر. شهرهای متعددی در مونتانا علاقه مند در تلاش آن و Newfield می گوید که او حتی یک تماس از یک مدیر کارخانه در بوستون.

اما این کار ممکن است در همه جا. در حالی که آب احیای تسهیلات در Bozeman یافت شیمی مشغول به کار تدارکات حمل و نقل مایع آبجوسازی زباله وجود دارد بیش از حد گران هستند در حال حاضر. اگر مقررات دریافت سختگیرانه تر این گیاه ممکن است در نظر گرفتن این رویکرد در آینده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su