منطقه خلیج مقامات بهداشت خواست ساکنان به سایش پوشش صورت در هنگام بیرون رفتن از خانه برای خرید و سفرهای دیگر در یکی دیگر از تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

این حرکت به عنوان مقامات در بخش هایی از جنوب کالیفرنیا ارائه شده همان هدایت است.

“این پوشش صورت نیست و باید به بیمارستان درجه اما نیاز به پوشش بینی و دهان. برای مثال bandanas پارچه ماسک و گردن گتر قابل قبول هستند. پارچه را پوشش می دهد و bandanas می تواند شسته شده و استفاده دوباره” مقامات بهداشتی از سان فرانسیسکو سان ماتئو و گردشگاه عمومی شهرستان گفت: در اظهارات مشابه. “مقامات بهداشتی توصیه نمی که استفاده از ماسک های پزشکی (N-95 یا فولاد ماسک) که در عرضه محدود است و باید حفظ شود برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.”

کالیفرنیا مقامات گفت: پوشش صورت می توانید جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس جدید و یا گسترش آن به دیگران, اما آنها تاکید کرد نباید آن را یک جایگزین برای, فیزیکی, فاصله, دست شویی و اقدامات دیگر.

تبلیغات

“پوشش صورت می تواند به ارائه برخی از حفاظت اضافی در برابر COVID-19 اما کالیفرنیا باید از امنیت کاذب اگر آنها را انتخاب کنید به آنها را می پوشند. مطمئن شوید که شما نیز اقامت 6 فوت دور از مردم دیگر اگر شما مجبور به ترک خانه خود را به مواد غذایی و یا نسخه های” دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان در بیانیه ای گفت.

مقامات دولتی گفته اند که مردم نباید استفاده های پزشکی و جراحی, ماسک که به شدت مورد نیاز توسط پرسنل پزشکی.

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: افراد سالم نیست و نیاز به یک ماسک اگر آنها در حال کار در بهداشت و درمان یا مراقبت از فرد آلوده. اما در روزهای اخیر CDC شده است وزن این که آیا به تغییر آن توصیه و تایید استفاده از ماسک های خانگی.

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در اخبار جلسه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: هر کس در انجام کارهای ضروری مانند خرید مواد غذایی باید پوشیدن در خانه غير پوشش صورت و یا حتی bandannas به عنوان مردم در کشورهای دیگر انجام داده اند.

تبلیغات

مقامات تاکید کرد که فاصله فیزیکی قوانین در محل باقی می ماند.

“در علاوه بر این به پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله مورد نیاز با پوشیدن ماسک در یک ابزار مهم برای جلوگیری از جامعه گسترش این بیماری” دکتر اسکات مارو سان متئو کانتی سلامت افسر در بیانیه ای گفت. “مردم با هیچ و یا علائم خفیف ممکن است coronavirus و نه آن را می دانم. پوشیدن پوشش صورت کمک می کند تا محافظت از دیگران را از قرار گرفتن در معرض.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im