خفاش ها انجام بسیاری از ویروس ها. پس چرا آنها مریض است ؟

بزرگنمایی این تصویر

چینی خفاش نعل اسب تعقیب یک پروانه. مرلین تاتل پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مرلین تاتل

مانند ویروس ابولا در آفریقا و ویروس Nipah در آسیا, کروناویروس جدید — 2019-nCoV — به نظر می رسد که منشأ در خفاش ها.

محققان چینی در زمان نمونه از coronavirus از بیماران در ووهان شهر در مرکز چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

آنها در مقایسه با توالی ژنتیکی جدید کروناویروس — 2019-nCoV — به یک کتابخانه از ویروس های شناخته شده و 96 درصد مطابقت با کروناویروس موجود در خفاش نعل اسبی در جنوب غربی چین است. یافته های منتشر شده در یک مطالعه در طبیعت این هفته است.

“آنها بیش از حد نزدیک نظر خود را خالص ژنتیک می گویند آنها مربوط نیست و یا که آنها نمی باید یک جد مشترک می گوید:” Vineet Menachery یک virologist در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون بود که نه وابسته و مطالعه است.

Menachery و بسیاری دیگر از محققان فکر می کنم این کروناویروس جدید از خفاش ها به انسان ها با امکان توقف با حیوانات دیگر در میان است.

این اتفاق افتاد با دیگر coronaviruses. در مورد سارس (سندرم حاد تنفسی) شیوع از 2002-2003 یک بت coronavirus شروع به پریدن کرد به civets یک عضو از خانواده میمون پوزه دراز و فروخته شد به مردم به عنوان مواد غذایی در بازار. از ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) شیوع بیماری اولین بار در سال 2012 شناسایی شد ناشی از کروناویروس که شروع به پریدن کرد از خفاش ها به شتر به افرادی که شاید نوشید خام شیر شتر یا خوردن گوشت نپخته.

پس چرا بسیاری از بیماری های عفونی ظهور از خفاش ها?

اول خفاش حمل انواع زیادی از ویروس ها و ویروس ها آنها را حمل به نظر می رسد به احتمال زیاد به گسترش به مردم است. کوین الیول, معاون رئیس جمهور, تحقیق در EcoHealth داد آمریکا غیر انتفاعی مستقر می گوید: دانشمندان نیست به طور کامل اطمینان حاصل کنید که چرا اما ممکن است مجبور به انجام این کار با خانواده از ویروس ها است که برخی از خفاش ها تمایل به انجام. وجود دارد بیش از 130 نوع مختلف از ویروس های موجود در خفاش.

دوم خفاش و انسان باید تعداد زیادی از تماس با. وجود میلیاردها خفاش ها و بیش از 1300 گونه مختلف زندگی می کنند در هر قاره ها به جز قطب جنوب. “در بسیاری از ویروس ها ما در حال پیدا کردن در خفاش ها به دلیل وجود تعداد زیادی از خفاش ها وجود دارد می گوید:” Rebekah Kading که تحقیقات در حال ظهور پاتوژن های عفونی در دانشگاه ایالتی کلرادو.

آنها جای شب بسر بردن در شلوغ مستعمرات با هم. اعضای مختلف گونه های خفاش به اشتراک گذاری غارها و سوراخ درختان در گروه های تا میلیون ها نفر که در آن ویروس ها می توانید به راحتی بین آنها را از طریق تماس نزدیک با هر یک از دیگر.

آنها به مدت طولانی دوره نسبت به اندازه آنها می تواند زندگی را برای بیش از 30 سال است. “بنابراین وجود یک مدت زمان طولانی برای آنها به طور مداوم با این ویروس آلوده شده و ریختن آن به محیط زیست” Kading می گوید. بت ویروس ها در حال ریختن از طریق ادرار و مدفوع و بزاق. شیوع ویروس Nipah در بنگلادش مرتبط شده اند با خرما شیره جمع آوری شده از درختان است که خفاش ها تا به حال شخص و یا ادرار در.

در ضمن شما ممکن است تعجب: چرا خفاش ها خود تحت تاثیر ویروس ها?

معلوم است که پاسخ به این سوال است که با بت وضعیت در جهان به عنوان تنها پستانداران پرنده.

در طول پرواز یک بت در درجه حرارت بدن خوشه به بیش از 100 درجه فارنهایت است. آن ضربان قلب افزایش به بیش از 1000 ضربه در دقیقه است.

“برای بسیاری از پستانداران زمین این سیگنال که باعث مرگ می گوید:” Linfa وانگ که مطالعات بت ویروس ها در دانشگاه دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور است. اما خفاش ها در آن زندگی می کنند هر روز.

وانگ می گوید: به نظر می رسد که خفاش ها توسعه یافته ویژه سیستم ایمنی بدن برای مقابله با استرس پرواز.

بدن خود را به مولکول که پستانداران دیگر لازم نیست که کمک به ترمیم سلول های آسیب. و سیستم های خود را نمی افتاد به عفونت های نگه می دارد که آنها را از سقوط بیمار از بسیاری از ویروس ها آنها را حمل (و همچنین جلوگیری از شرایط مانند دیابت و سرطان).

این نشان می دهد که آن را همیشه ویروس خود را اما پاسخ بدن به این ویروس است که می تواند ما را بیمار توضیح می دهد وانگ.

الیول در EcoHealth داد می گوید اجازه دهید روشن است: این خفاش ها’ گسل است که مردم در حال گرفتن بیماری است. “آنها فقط مرتب کردن بر اساس coevolved با این ویروس و این اشکالات که اساسا نمی تواند آنها را از هر گونه آسیب.”

مشکل او می گوید: زمانی است که ویروس پرش به گونه های جدید است. و آن را فعالیت های انسانی است که باعث می شود که به احتمال زیاد اتفاق می افتد.

در حیات وحش بازارهای مانند یک در ووهان الیول می گوید حیوانات است که به ندرت در ترکیب در طبیعت گرد هم می آیند. یک خفاش در یک قفس می تواند انباشته بیش از یک گربه. و آن حیوانات هستند و سپس مخلوط با انسان — مثلا قصابی دست زدن به حیوانات بدون دستکش.

“این راهی است که ما در حال آمدن به تماس با این حیوانات, شکار و فروش و معاملات آنها را به یک مقیاس است که واقعا ما قبل از دیده نمی شود,” او می گوید.

محققان آثار یافت شده از این ویروس در 22 اصطبل و یک کامیون زباله در Huanan غذاهای دریایی بازار در ووهان که همچنین به فروش حیوانات زنده. بازار تعطیل در اوایل ژانویه به آن گره خورده بود به بسیاری از موارد اولیه.

در حالی که حیوانات در وسط است که هنوز هم یک راز (برخی از گزارش های اولیه نقطه به pangolin) وانگ می گوید آن را آسان به تصور کنید که چگونه یک حیوان آلوده می تواند از گسترش این ویروس به انسان است. “حیوان می تواند عطسه حیوان می تواند ادرار کردن,” او می گوید: “اگر یک انسان لمس [آن را] و ضربات بینی خود را و یا هر آنچه که آنها آن را کردم.” عفونت همچنین می تواند از طریق خوردن گوشت نپخته.

و بت محققان استرس است که خفاش ها نیست فقط ممکن است یک منبع از ویروس ها. آنها بازی بسیار مهمی در زمین اکوسیستم. آنها خوردن تن از حشرات و گرده افشانی گیاهان و پراکنده کردن دانه برای صدها گونه های گیاهی. و آنها در بر داشت یک راه برای همزیستی با این ویروس ها آنها را حمل — که به معنی وانگ می گوید که حتی اگر خفاش ها ممکن است منبع ویروس است که بر انسان, آنها همچنین می تواند منبع بالقوه درمان اگر ما مطالعه سیستم ایمنی بدن خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de