Barr می گوید روسیه کاوشگر آغاز شده بود ‘بدون اساس’

واشنگتن – دادستان کل ویلیام Barr معتقد است که روسیه بررسی که سایه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دو سال اول دولت او آغاز شد و بدون هیچ گونه پایه و اساس و به تلاش برای “خرابکاری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مصاحبه با Fox News Channel که پخش پنج شنبه.

بر ارائه پشتیبانی برای خود ادعا که FBI فاقد پایه و اساس برای باز کردن تحقیقات و هیچ اشاره ای به این واقعیت است که دفتر خود را آغاز کرد کاوشگر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ادعا به دانش اولیه که روسیه تا به حال خاک بر دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ،

Barr که منصوب کرده است وکیل ایالات متحده منجر به تحقیق و تفحص درباره ریشه های روسیه پروب گفت: وزارت دادگستری است و شواهد وجود دارد “چیزی که بسیار نگران کننده” از اشتباهات در طول این تحقیقات که در نهایت بدل به ویژه وکیل رابرت مولر را آغاز کرد.

“من فکر می کنم رئیس جمهور است و حق را به نا امید چون من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است او را به یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا” Barr گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز کانال Laura Ingraham.

دادستان کل گفت: FBI راه اندازی ضد جاسوسی تحقیقات مربوط به روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه “بدون هر گونه پایه و اساس.”

“حتی بیشتر در مورد در واقع چه اتفاقی افتاده است پس از کمپین یک الگوی کامل از وقایع در حالی که او رئیس جمهور” بر گفت. “برای خرابکاری در انتخابات ریاست جمهوری, و من فکر می کنم که — یا حداقل اثر تخریب ریاست جمهوری است.”

وزارت دادگستری بازرس کل در بر داشت FBI توجیه بود در باز کردن تحقیقات مربوط به روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری و روسیه — برای محافظت در برابر یک تهدید امنیت ملی — و اداره نمی عمل با تعصب سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حال شمارش را بر نتیجه گیری های مختلف از هم جدا تحقیقات به رهبری جان دورهام آمریکا وکیل بر انتخاب به بررسی روزهای اولیه از روسیه شد. دورهام تحقیقات در حال انجام است و بر نمی ارائه هر گونه شواهد در مورد آنچه دورهام پیدا کرده است تا کنون.

مولر به این نتیجه رسیدند که دولت روسیه دخالت در انتخابات 2016 اما تحقیقات خود را نمی پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. مولر همچنین بررسی در مورد یک دوجین ممکن است در مواردی از انسداد عدالت و تیز گفت: او نمی تواند تبرئه رئیس جمهور.

بازرس کل گزارش شناسایی مشکلات قابل توجهی با برنامه های کاربردی برای دریافت و تمدید حکم برای نظارت بر ارتباطات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه در سال 2016 و 2017. محققان نگران بودند در مورد صفحه وابستگی خود به روسیه را متهم او را با هر تخلف است. بازرس کل Michael Horowitz گفته سناتور FBI موفق به پیروی از استانداردهای خود را برای دقت و کامل که آن را به دنبال حکم از مرموز نظارت بر اطلاعات خارجی دادگاه به صفحه مانیتور ارتباطات.

گزارش مفصل 17 خطاها و حذفیات در آن wiretap برنامه های کاربردی از جمله عدم به دادگاه زمانی که سوال مطرح شد در مورد قابلیت اطمینان از برخی از اطلاعات آن را ارائه کرده بود به دریافت حکم. این اشتباهات باعث تغییرات داخلی در FBI و موجب کنگره بحث بر سر اینکه آیا اداره نظارت ابزار باید reined در.

اما Barr معتقد است آنها بیش از فقط اشتباهات ارائه یک نظر شخصی از پروب بسیار غیر معمول حرکت برای یک دادستان در حال بررسی است.

“نظر خود من این است که شواهد نشان می دهد که ما در حال برخورد با فقط اشتباهات یا sloppiness,” او گفت:. “چیزی وجود دارد به مراتب بیشتر نگران در اینجا ما قصد داریم برای رسیدن به انتهای آن است.

اف بی آی افتتاح شد تحقیقات خود را به روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه در جولای 31, 2016.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

که نقطه روسی هکرها شکسته بود به کلینتون در مبارزات انتخاباتی و دموکراتیک حساب های ایمیل و جورج پاپادوپاولوس یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور تا به حال افتخار به استاد در لندن بود که او آگاه است که روسیه تا به حال اطلاعات موهن در کلینتون.

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن و بر کشف و ضبط کرده اند در اشتباهات ساخته شده در طول نظارت از صفحه این تحقیقات در حال حاضر شده است در جریان ماه زمان اولین نرم افزار ثبت شد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im