Barr در نظر گرفته استعفا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان

بزرگنمایی این تصویر

دادستان کل ویلیام Barr در نظر گرفته استعفا به دلیل رئیس جمهور تهمت توييتها و اظهارات. سوزان والش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوزان والش/AP

دادستان کل ویلیام بر گفته افراد نزدیک به او را که او در نظر گرفته استعفا خود را بیش از رشد نا امیدی با رئیس جمهور تهمت و رئيس جمهور در اظهارات عمومی در مورد وزارت دادگستری و در جریان آن موارد یک دولت رسمی می گوید NPR.

معلوم نیست که آیا دادستان کل تا کنون به اطلاع رئیس جمهور او با توجه به ترک و در حال حاضر بر جای مانده در این بخش را داریم. یک سخنگوی گفت: “هیچ برنامه ای برای استعفا.”

هنوز این خبر می افزاید: به یک هفته پر سر و صدا و نیم در وزارت دادگستری به عنوان Barr هل در مقابل رئیس جمهور و سوال در مورد چرخش سیاسی وزارت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مصاحبه با ABC News در هفته گذشته بار گفت: رئيس جمهور در سخنان و دیگر سخنان خود در مورد وزارت دادگستری آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام کار خود را. یک مقام رسمی می گوید بر ساخته شده است که همان نقطه به رئیس جمهور به طور مستقیم.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را “رئیس افسر اجرای قانون کشور” لقبی به طور سنتی با توجه به دادستان کل. مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و او را بر کار سخت تر اما گفت که او “نفس” در دادستانی کل.

تفاوت بین مغلوب ساختن پیشی جستن و بر آمد به تمرکز دوباره این هفته زمانی که رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که این پرونده علیه خود متحد راجر سنگ و دیگران ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016 “باید پرتاب کردن.” سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد تهدید و اتهامات دیگر. او به اعدام محکوم شد در روز پنج شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>