باربارا C. Harris, اولین زن اسقف کلیسای آنگلیکان و همدلی می میرد در 89

بزرگنمایی این تصویر

اسقف باربارا هریس لبخند در جماعت پس از هماهنگی به عنوان اولین اسقف زن در تاریخ کلیسای اسقفی در Hynes مرکز کنوانسیون در بوستون در فوریه. 11, 1989. هریس درگذشت جمعه در سن 89. پیتر ساتویک/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پیتر ساتویک/AP

باربارا C. Harris, اولین زن به مقدر یک اسقف در کلیسای اسقفی و در سراسر جهان کلیسای آنگلیکان ربانی درگذشت جمعه در ماساچوست است. او 89.

او انتخاب شد به عنوان یک تابع منطقه یا قسمت دیگری یا دستیار اسقف در سپتامبر 1988. در فوریه. 11, 1989, Harris, وقف شد به عنوان یک اسقف اسقف نشین اسقفی ماساچوست.

ظهور او را به اسقف شکست قرن سابقه برای دهها میلیون نفر از مسیحیان در کلیسای آنگلیکان و همدلی است که اعضا در بیش از 165 کشور جهان است.

ایستاده در تنها در حدود 5 فوت او “یک غول در بسته بندی های کوچک” گفت: ژن رابینسون یک دوست و همکار. “او بیشتر برای متقاعد کردن دختران و زنان است که آنها می تواند هر چیزی را انجام دهید که در آنها مجموعه ای ذهن خود را به او را تحت تاثیر قرار زندگی بسیاری از مردم او را ملاقات هرگز.”

هریس متولد شد و در 12 ژوئن سال 1930. او در فیلادلفیا که در آن کلیسای اسقفی بود یک بخشی از زندگی خانواده اش را. او فعال در جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 با توجه به اسقفی اسقف نشین ماساچوست سفر برای ثبت نام رای دهندگان سیاه در می سی سی پی و شرکت در راهپیمایی از سلما علا. به مونتگمری, علا. در سال 1965.

او آمد و به او محل برجسته در کلیسا در اواخر عمر پس از گذراندن چند دهه در روابط عمومی کار برای هر دو سیاه و سفید متعلق به جوزف V. بیکر و همکاران و روابط عمومی شرکت و بعد از آن برای شرکت نفت خورشید شرکت.

هریس مقرر شد به عنوان شماس در سال 1979 و در سال آینده به عنوان کشیش در سن 50 در اسقف نشین از پنسیلوانیا است.

هنگامی که او از بالا به سمت اسقف در سال 1989 تبدیل شدن به نه تنها اولین زن اما اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار آن را “یک گام بزرگ” رابینسون گفت. “زمین حرکت می کند زمانی که شما چیزی شبیه به آن.”

هریس مواجه سولفات در نظر گرفتن نقش جدید است. رابینسون به یاد می آورد یک حادثه که هریس به او نشان داد مجموعه ای از ایمیل نفرت او دریافت کرد که او انتخاب شد اسقف.

رابینسون که خود ساخته تاریخچه در سال 2003 به عنوان اولین همجنسگرا اسقف در کلیسای اسقفی گفت هریس “بود همیشه شاد.”

“که منبع او غلبه بر تمام nastiness که آمد راه خود را.”

هریس شناخته شده بود به عنوان یک استعداد قصه گو که صحبت کردن در برابر نژادپرستی و تبعیض جنسی و هوموفوبیا در طول زمان خود را در کلیسا.

“خدا هیچ علاقه او گفت:” در سال 2009 خطبه ماساچوست اسقف بازگو کرد. “بنابراین به شما, گی مرد, لزبین, زن; شما دو نفر; شما تغییر جنسیت مرد یا زن; شما راست فرد; همه ما غسل تعمید: اجازه دهید ما افتخار سوگندی از ما غسل تعمید و غسل تعمید میثاق تنها عهد ما نیاز به باقی می ماند وفادار.”

هریس خدمت برای 13 سال به عنوان تابع منطقه یا قسمت دیگری اسقف در ماساچوست تا زمانی که او بازنشسته در سال 2002. از سال 2003 تا سال 2007 او کمک اسقف اسقف نشین از واشنگتن در واشنگتن دی سی او ادامه داد: به داوطلب و موعظه در بوستون پس از بازنشستگی و زمان برای co-نویسنده 2018 خاطرات می زنه به هر حال!

در اعلام هریس’ مرگ Rt. Rev. Alan M. گیتس از اسقف نشین ماساچوست گفت که اعضای “قلب واقعا سنگین در از دست دادن کسی که وفادار بوده است و در مجموع سرکش همراه کشیش و الهام به ما در اسقف نشین ماساچوست برای 31 سال. در همان زمان در قلب ما واقعا رو به با این امید که او موعظه و محکومیت او مجسم برای ما در طول این همه سال.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر