با کروناویروس موارد در ادامه به افزایش در سراسر کالیفرنیا و بسیاری از کارگران بیکار به طور نامحدود چندین بانک ها و وام دهندگان دیگر توافق کرده اند که به ارائه وام مسکن کمک به مالکان مبارزه را به پرداخت های ماهانه خود را.

کمک می رسد که بیش از 1 میلیون کالیفرنیا کاربردی برای مزایای بیکاری در طی تنها 12 روز از طریق پنج شنبه به دلیل اخراج و یا کاهش ساعت میان همه گیر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

واجد شرایط صاحب خانه قادر خواهد بود برای تاخیر در پرداخت وام مسکن برای حداقل سه ماه و شاید دیگر اگر آنها دچار مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر. دیر پرداخت می شود به گزارش سازمان های اعتباری.

همراه با وام مسکن کمک Newsom است اصرار به وام دهندگان به گسترش کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و دانشجویی وام گیرندگان “در روزها و هفته به دنبال” با توجه به یک ایمیل ارسال به تازگی به موسسات مالی توسط اداره کسب و کار نظارت کمیساریای مانوئل P. Alvarez.

تبلیغات

حرکت در آمد که مقامات بهداشت عمومی گزارش ادامه داد: افزایش COVID-19 موارد از جمله در لس آنجلس که در آن شهرستان افسر بهداشت روز چهارشنبه دستور داد که تمام کسانی که تست مثبت برای coronavirus خود منزوی همراه با کسانی که در تماس نزدیک با آلوده.

مقامات تایید 138 جدید COVID-19 موارد شنبه در ایالت پرجمعیت ترین شهرستان در مجموع بیش از 800. سه اضافی مرگ و میر به ارمغان آورد و در مجموع در لس آنجلس به 13. ایالت بیش از 3,100 از این آزمایش تایید شده است به عفونت در حالی که 67 کشته شده اند.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرد که تعداد واقعی افراد آلوده تقریبا قطعا بالاتر اما تعداد دقیق غیر ممکن است چرا که تا چند تست داده شده است.

وام مسکن تسکین بسته است که Newsom شرح داده شده در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری خواهد آمد از چهار ملت بزرگترین بانک ولز فارگو, ایالات متحده آمریکا بانک Citibank و جی پی مورگان چیس — و همچنین 200 خارجه-اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری.

تبلیغات

“ما هنوز هم مردم که در حال تلاش برای بازگشت به جایی که آنها قبل از رکود بزرگ,” Newsom گفت: از مبارزات مالی کالیفرنیا را تجربه کرده اند در حال حاضر تشدید شیوع کروناویروس.

Newsom اشاره کرد که یکی دیگر از بزرگ وام دهنده بانک مرکزی آمریکا, توافق تنها به مشتریان اجازه می دهد برای تاخیر در پرداخت وام مسکن برای یک ماه اما گفت که او امیدوار است که موسسه “انجام کار درست” در آینده نزدیک.

بانک مرکزی آمریکا در مورد مناقشه Newsom این ادعا که آن را در برابر ارائه بیشتر سخاوتمندانه وام مسکن کمک به مالکان است. “بانک آمریکا تعویق انداختن پرداخت وام مسکن ماهانه تا زمانی که بحران است” سخنگوی لایحه Halldin گفت.

ادامه گسترش coronavirus و در نتیجه خرابه از اقتصاد نشان می دهد نیاز به حتی بیشتر مالی برای کمک به مصرف کنندگان آلوارز گفت: در ایمیل خود.

“همانطور که ما همچنان به نبرد در بهداشت عمومی در مقابل ما نیز باید بریس خودمان را برای یک بحران مالی است که تنها آغاز” آلوارز نوشت. “در حال حاضر زمان برای همه نهادهای دولتی و خصوصی برای انجام بخشی از ما را در رفع یک سونامی آسیب مالی barreling به سمت کالیفرنیا مصرف کنندگان است.”

فرماندار اعلام شد یک هفته پس از او دستور داد تمام ساکنان کالیفرنیا به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس با محدود استثنا برای کارگران ضروری از جمله پزشکان و پرستاران فروشگاه مواد غذایی کارکنان و کامیونداران.

هزاران نفر از کالیفرنیا از دست داده اند شغل خود و یا دیده می شود ساعات کار خود را به طور چشمگیری کاهش می یابد به خصوص در مهمان نوازی و خدمات صنایع. و سختی سقوط میلیون ها نفر در کشور که در حال حاضر در تلاش برای وام مسکن و پرداخت اجاره داده می شود بالا رفتن سرسام آور هزینه های مسکن.

دولت فدرال در این ماه اعلام کرد که آمریکایی ها با وام توسط دولت حمایت-حمایت سازمان یا فردی مک خواهد بود واجد شرایط برای تاخیر در پرداخت وام مسکن و محافظت از سلب حق اقامه دعوی اگر آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت به دلیل شیوع.

تبلیغات

بیش از 30 قانونگذاران دولت در روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به Newsom درخواست ایالت اخراج توقف. آنها می گویند کمتر از 50 محلی — از 539 شهرها و شهرستانهای ایالت — گذشت moratoriums به عنوان فرماندار خواست در هفته گذشته.

طرفداران مسکن به نام برای اخراج ban ایالت به خصوص برای کسانی که کار نمی کند به عنوان یک نتیجه از coronavirus. Newsom گفت: او را به مراحل اضافی اگر او معتقد است که حوزه های قضایی محلی در حال عدم محافظت از ساکنان خود را.

مقامات هشدار داده است که بدترین روز همه گیر در کالیفرنیا هنوز به آمده است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: این شهرستان می تواند شش تا 12 روز از دیدن سنبله در عفونت و بستری شدن در بیمارستان مانند یک شرکت afflicting شهر نیویورک که در آن مرگ و میر به طور چشمگیری افزایش یافته و در روزهای اخیر.

“آن را آینده” Garcetti گفت. “اوج اینجا نیست هنوز. اوج بد خواهد بود. مردم را از دست دادن زندگی خود را.”

سان فرانسیسکو رهبران صادر مشابه هشدار داد و گفت آن را “قابل قبول” این شهرستان می تواند به صورت یک بحران شبیه به یک در نیویورک و سقوط از 1500 هواکش و 5000 تخت بیمارستان از تعداد مورد نیاز است.

“این است که حتی یک سوال که آیا ما نیاز بیشتر” شهردار لندن نژاد گفت: در طول یک hourlong کنفرانس خبری. “متاسفانه همه چیز در حال رفتن به دریافت بدتر است.”

پیش بینی افزایش بیماران در روزهای آینده مقامات دولتی مشغول به کار بودند برای پیدا کردن اضافی تخت بیمارستان. بیش از 1000 تخت خواهد بود ارائه شده توسط کشتی نیروی دریایی رحمت است خواهد رسید در لس آنجلس در روز جمعه زودتر از انتظار به گفته سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح.

تبلیغات

مقامات در لس آنجلس و سان فرانسیسکو را رد کرد و پیشنهادات خود را از رئیس جمهور تهمت وجود دارد که می تواند سریع, کاهش محدودیت.

Garcetti گفت Angelenos باید “آماده برای چند ماه بود.”

“من می دانم که همه امیدوار هستند و برخی از آنها قرار دادن است که امیدواریم از ما که در کلیساها با عید پاک و یا کنیسه توسط فصح یا راه اندازی مجدد اقتصاد در یک هفته” Garcetti گفت. “من فکر می کنم ما آن را مدیون همه باید ساده و صادقانه است. ما نمی خواهد در بازگشت به … که سطح نرمال در این دوره کوتاه از زمان.”

دکتر گرانت, Colfax, مدیر بهداشت برای سان فرانسیسکو موافقت.

“من می دانم که وجود دارد مردم وجود دارد که شما را به این باور تلاش های ما بیش از حد تهاجمی” Colfax گفت: “اما من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر حیاتی هستند.”

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر گروه باربارا فرر نیز گفت: ساکنان نباید انتظار بازگشت فوری به نرمال.

ما امر می تواند احمقانه به آماده شدن برای یک سناریوی مشابه در L. A. County,” او گفت:. “بحث ما در مورد اعداد اما این نیست numbers — این زندگی مردم است.”

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin II, Maura Dolan, Taryn لونا و کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de