بانک ها به توافق برسند با کالیفرنیا به توقف سلب حق مالکیت برای 90 روز در Coronavirus بحران

کالیفرنیا به توافق رسیده است با چندین موسسه مالی از جمله چهار نفر از کشور را پنج تا از بزرگترین بانک ها برای ارائه کمک به مالکان تحت تاثیر coronavirus توسط تعلیق سلب حق مالکیت و تاخیر در پرداخت وام مسکن فرماندار چهارشنبه اعلام کرد.

خبر می آید که تعداد مدعیان بیکاری در این ایالت در حال افزایش هستند.

بیش از یک میلیون نفر را برای ثبت بیمه بیکاری از تاریخ 13 مارس Gov. گاوین Newsom می گوید که کارگران همچنان به مبارزه با از دست دادن شغل و کاهش ساعت به عنوان دولت به نظر می رسد به سرعت گسترش coronavirus.

JP Morgan Chase, سیتی, ایالات متحده بانک ولز فارگو و تعدادی دیگر از اتحادیه های اعتباری و بانک های دولتی متعهد به 90 روز تحمل در پرداخت وام مسکن برای مالکان که می تواند به ارائه شواهدی وجود دارد که آنها بوده ام نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. دیر پرداخت می شود به گزارش آژانس های رتبه بندی اعتباری.

دولت فدرال از طریق غول وام مسکن فنی می و فردی مک دستور دهندگان به مبارزه مالکان انعطاف پذیری بیشتر در هفته گذشته. را پوشش می دهد که حدود نیمی از وام خانه در کشور است.

Newsom می گوید او امیدوار است که وام دهندگان ارائه خواهد شد صاحبان کسب و کار با امداد در روزهای آینده بیش از حد. هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در دولت به عنوان ساکنان همچنان به ماندن در خانه.

دولت دستور داد آن 40 میلیون نفر از ساکنان خود را محدود به تنها ضروری سفر هفته گذشته و Newsom می گوید حکم خواهد ماند در اثر برای آینده قابل پیش بینی.

“ما می توانیم شکست این ویروس” Newsom می گوید. “اما ما نمی توانیم آن را شکست مگر اینکه ما متعهد به انجام ما تعهدات فردی و جمعی ما مسئولیت برای پاسخگویی به این لحظه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im