ورشکستگی قاضی آزمایشی OKs فروش St. Vincent بیمارستان به پاتریک به زودی-Shiong

یک ورشکستگی فدرال قاضی روز جمعه با صدور آزمایشی حاکم تصویب فروش یک توقیف لس آنجلس بیمارستان به دکتر پاتریک به زودی-Shiong که برنامه ای برای ایجاد یک coronavirus مرکز تحقیقاتی در دانشگاه.

قاضی ارنست M. روبلز نیز نشانه در یک جلسه دادگاه روز شنبه که او را ثبت نام نهایی جهت تصویب توافق به فروش St. Vincent مرکز پزشکی برای 135 میلیون دلار به زودی-Shiong پس از مالک حقیقت نظام سلامت لغو بیمارستان مجوز. که انتظار می رود اتفاق می افتد در روزهای آینده.

در آزمایشی حکم روبلز گفت: حمایت از انتقال. “موقع بسته شدن از فروش لازم است با توجه به شهرکهای’ مخاطره آمیز مالی” روبلز نوشت. “علاوه بر این خطر وجود دارد که خریدار را در راه رفتن دور اگر فروش نمی شود بی درنگ از آنجا که هدف از فروش — ایجاد یک مرکز تحقیقات به آدرس COVID-19 همه گیر خواهد بود — شکست وجود ندارد و سریع بسته میشه.”

به زودی-Shiong سر شهر مبتنی بر جهانی بهداشت شرکت NantWorks و صاحب زمان است.

تبلیغات

بیمارستان های زنجیره ای صاحب علم بهداشت برای ورشکستگی زمینه حفاظت در سال 2018 و در اوایل سال جاری پیشنهاد فروش St. Vincent مرکز پزشکی به یک پایه اجرا به زودی-Shiong و همسرش میشل B. چان. جداگانه به زودی-Shiong کنترل شرکت یکی از طلبکاران امن در حقیقت به رسیدگی به ورشکستگی.

روز جمعه جلسه آمد و دو روز پس از کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا مطرح اعتراض به فروش این استدلال در دادگاه تشکیل پرونده که در دفتر کار خود نیاز به نقد و بررسی قرارداد. دادستان کل این سازمان برای نظارت بر انتقال غیر انتفاعی امکانات بهداشت و درمان در کالیفرنیا است.

در دادگاه تشکیل پرونده بکررا همچنین موضوع را با واقعیت فروش بیمارستان به چان به زودی-Shiong بنیاد خانواده بیان آن می تواند یک مشکل تحت کالیفرنیا قوانین حاکم بر سازمان های غیر انتفاعی, عمومی, بهره مندی شرکت های, با توجه به پر کردن دادگاه.

هر دو از بکررا نگرانی به نظر می رسد به برخورد شده است با جمعه.

تبلیغات

قطعا نمایندگان گفت: در جلسه دادگاه که آنها را لغو بیمارستان را عامل مجوز در نتیجه پایان دادن نیاز به دادستان کل به بررسی و فروش.

در پاسخ به دادستان کل ایرادات به زودی Shiong گفت: در این هفته او را شخصا خرید بیمارستان — نه از طریق بنیاد — “برای جلوگیری از بی اساس ظاهر یک جنگ است.” وکیل به زودی-Shiong ثبت مدارک دادگاه روز شنبه نشان می دهد که او را به خرید اموال از طریق سه مسئولیت محدود شرکت های بزرگ.

دیوید Eldan وکیل دادستانی کل گفت: Robles در روز جمعه شنیدن این موضوع بود که “حل و فصل شود.”

یک نماینده به زودی-Shiong گفت: بعد از ظهر جمعه است که او تا به حال زمان برای بررسی قاضی آزمایشی تصمیم گیری است.

ایالت کالیفرنیا اعلام کرد قصد دارد در ماه گذشته به اجاره سنت وینسنت کمک COVID-19 بحران و اعلام کرده است برنامه ای برای باز کردن موقت بیمارستان در پردیس در روز دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im