بانک انگلستان: UK اقتصاد می تواند کوچک تقریبا یک سوم

لندن – بانک مرکزی انگلیس هشدار داده است که اقتصاد بریتانیا می تواند کوچک 30 درصد در نیمه اول سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقیاس از کاهش در آمد به عنوان سیاست های پولی بانک کمیته پنج شنبه اعلام کرد آن را به حال تصمیم به نگه داشتن آن اصلی و نرخ بهره را در رکورد پایین 0.1% و تصمیم گرفتند در برابر گسترش بیشتر از آن خرید اوراق قرضه برنامه.

در بیانیه ای که همراه با آن تصمیم گیری در سیاست این بانک گفت: در انگلستان تولید ناخالص داخلی را “بسیار تیز سقوط” در نیمه اول سال و وجود خواهد داشت “افزایش قابل توجه” در نرخ بیکاری فراتر از آن دسته از کارگران که باید حفظ شده است توسط شرکت های خود را به عنوان بخشی از دولت را حفظ طرح. به طور کلی آن گفت که اقتصاد بریتانیا می تواند کوچک در 14 ٪ در این سال, اما این بستگی دارد که چه مدت زمان مستند محدودیت در محل باقی می ماند.

دو نفر از نه سیاستگذاران می خواستم برای افزایش بانک محرک برنامه توسط یکی دیگر از 100 میلیارد پوند ($124 میلیارد دلار).

این بانک گفت که timeliest شاخص از انگلیس تقاضا کرده اند به طور کلی تثبیت شده در سطوح بسیار پایین در هفته های اخیر پس از بی سابقه آبشار در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. و پرداخت داده های نقطه به نقطه کاهش سطح مصرف خانگی از حدود 30٪.

همچنین گفت که ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافته است به طور قابل توجهی و مسکن فعالیت بازار عملا متوقف شد. شرکت های فروش انتظار می رود به حدود 45 درصد کمتر از حد طبیعی در سه ماهه دوم سال با سرمایه گذاری کسب و کار 50 درصد پایین تر است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de