اسم حیوان دست اموز بد و Bobi Wine در میان هنرمندان جهانی آواز در مورد کوروناویروس

بزرگنمایی این تصویر

اوگاندا Bobi Wine چپ و پورتوریکو را به اسم حیوان دست اموز بد را منتشر کرده اند آهنگ ها در مورد کوروناویروس. جوئل Saget/خبرگزاری گتی ایماژ; جان Parra/گتی ایماژ برای Spotify در پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جوئل Saget/خبرگزاری گتی ایماژ; جان Parra/گتی ایماژ برای Spotify در

زمانی که Cardi B رفت و زنده در Instagram ماه گذشته به او بگویید که طرفداران آنها باید مصرف COVID-19 جدی و بروکلین, DJ گذاشته سخنرانی خود بیش از ضرب و شتم و تبدیل آن به یک آیتونز موفقیت است.

آهنگ “Coronavirus Remix” — یکی از هزاران نفر از نمونه هایی از هنرمندان در سراسر جهان با استفاده از موسیقی به گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر. محققان می گویند که در شیوع و آهنگ در مورد یک بیماری می تواند انجام بیش از سرگرمی و بالا بردن — آنها می تواند انتقال مهم اطلاعات سلامت به تعداد زیادی از مردم به سرعت و پیام چوب.

کارلوس Chirinos, یک استاد دانشگاه نیویورک دیدم این اتفاق می افتد در طول 2014 ابولا بحران با آهنگ مانند “ابولا واقعی است” و “آفریقا متوقف کردن ابولا.”

“اگر آهنگ ها, جاذب, آنها بسته بندی اطلاعات [درباره بیماری] در سه دقیقه,” او می گوید. “و اگر مردم مانند آهنگ, آنها به احتمال زیاد آن را تکرار کنید و گوش دادن به آن را دوباره و دوباره.”

Chirinos است دیدن همان موسیقی پدیده در coronavirus همه گیر شده است و به جمع آوری آهنگ ها برای تحقیقات خود را. از ویتنام به اوگاندا و پاناما در اینجا یک نمونه از روند COVID-19 سرودهای از سراسر جهان است.

ویتنام

در ویتنام وزارت بهداشت بازنویسی متن ترانه برای سال 2017 آهنگ “Ghen” توسط حداقل و اریک — نوشته در مورد حسادت سابق به یک PSA در مورد کوروناویروس. تغییر نام “Ghen Cô Vy,” نسخه جدید برانگیخته choreography از رقصنده Quang Đăng نشان دادن راه درست شستن دست های خود را: زیر ناخن در اطراف شست بین انگشتان.

رقص متصلب تا بیش از 5 میلیون بازدید در طراح رقص کانال یوتیوب و در زمان Infinite تولید #ghencovychallenge با بیش از 31 میلیون برچسب views. در این فیلم مردم تکرار Đăng حرکت به عنوان آهنگ را تقویت می کند که شما باید به جلوگیری از دست زدن به صورت خود را و کف با آب و صابون به مدت 20 ثانیه قبل از شستشو کردن دست های خود را.

دلار هنگ کنگ

در اوایل فوریه, هنگ کنگ, مجری کتی Mak منتشر کلاه برداری از آهنگ “پاره” ’90s ضربه توسط ناتالیا Imbruglia که pokes در پارانویا از این بیماری همه گیر.

“من استریل من sanitize/ دست من همیشه گوشی خشک” او آواز می خواند. “فقط وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من نمی توانم لمسی/ من پاره شده است.”

بسیاری از شنوندگان به اشتراک گذاری احساسات را. دو فیلم های مختلف از این آهنگ را متصلب تا بیش از یک میلیون بازدید ترکیب شده است.

سنگال

در سنگال هیپ هاپ جمعی Y’en یک Peures همکاری با این کشور را وزارت بهداشت برای ایجاد یک آهنگ در فرانسه به نام “Fagaru Ci کروناویروس” یا “سپر در برابر Coronavirus.”

پس از آن در مارس 19, رهایی, آهنگ و موسیقی همراه ویدئو — های این گروه با پوشیدن پزشکی دنده و رپ در یک بیمارستان با هدف آموزش مردم در تهدیدات COVID-19 در حالی که تشویق انطباق در پیشگیری از تاکتیک.

این گروه که در کشور شناخته شده برای تجمع افراد جوان در سراسر عدالت اجتماعی مسائل ترویج همبستگی. یکی از شعر: “Soutenons nous mutuallement et combettons لو tous ensemble” یا “حمایت از یکدیگر و مبارزه با آن همه با هم.”

اوگاندا

اوگاندا رگی هنرمند و فعال سیاسی Bobi Wine به تازگی صحبت کردن در برابر آنچه او می گوید که شکست دولت های آفریقایی برای سرمایه گذاری در سیستم مراقبت های بهداشتی — بنابراین او منتشر شادمان جم در 25 مارس به نام “کرونا ویروس هشدار” در میان تعداد فزاینده ای از موارد در کشور است.

با شعر مانند “جدی تب یک علامت است/ سرفه های خشک یک علامت است/ حتی عطسه یک علامت” آن را فراهم می کند دستورالعمل حذف برای چه کاری انجام دهید اگر شما احساس بیمار و تشویق مردم به این بیماری جدی است. او اشاره می کند که هر کس باید خود را در مطابق با اصول بهداشتی و اجتماعی فاصله برای جلوگیری از انتقال این بیماری است. تا کنون, آهنگ بیداد می کرد تا بیش از یک میلیون بازدید در یوتیوب.

پاناما

سالسا نوازنده و نامزد سابق ریاست جمهوری Rubén Blades یک منبع غرور ملی برای پاناما. این هنرمند که ثبت پرفروش سالسا رکورد تمام وقت در سال 1978 honed در بر احساسات میهن پرستی در 26 مارس با یک آهنگ و موزیک ویدئو به نام “Para پاناما” و یا “برای پاناما.”

آهنگ قاب ماندن در منزل به عنوان یک بیانیه همبستگی برای کشور را به خوبی بودن. و آن را می پردازد ادای احترام به مراقبت های بهداشتی کارگران با خطوط مانند: “Arriesgan su vida para socorrernos/ eso no se olvida/ y hay que agradecerlo” یا “آنها در معرض خطر خود را در زندگی به ما کمک می کند/ که نمی تواند فراموش شود/ و قدردانی می شود.”

موزیک ویدئو همچنین ویژگی های جمعیت منابع ویدئوها از پاناما آواز خواندن همراه به آهنگ کر در خانه های خود به عنوان یک نماد قدردانی از پزشکان و پرستاران است.

پورتوریکو

بین المللی رپ ستاره اسم حیوان دست اموز بد شکست بیلبورد پرونده در اوایل سال جاری با بالاترین نمودار همه به زبان اسپانیایی آلبوم در تاریخ — اما در حال حاضر پورتوریکو هنرمند است که تعویض دنده ها از آواز خواندن در مورد این باشگاه به گفتن مخاطبان جوان برای جلوگیری از بیرون رفتن و عمل اجتماعی فاصله.

در SoundCloud آهنگ با عنوان “En Casita” و یا “در خانه” او آواز می خواند: “Yo que te quería ver/ pero no se va poder/toca quedarme en casa,” ترجمه برای “من می خواستم برای دیدن شما/ اما این ممکن نخواهد بود/من را مجبور به ماندن در خانه.”

با بیش از یک میلیون نفر در جریان این آهنگ پس از آن در مارس 4 اولین اسم حیوان دست اموز بد را شعر نیز تاکید می کند که اگر چه می توان آن را مزاحم احساس گیر کرده در داخل آن لازم است قربانی برای جمعیت های آسیب پذیر — به خصوص با توجه به این که پورتو ریکو است که در خاک ایالات متحده با بسیاری از آمریکایی های قدیمی تر سرانه.

است وجود دارد یک COVID-19 آهنگ و شما نمی توانید گوش دادن به ؟ برای ما ایمیل بفرستید [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>