B. C. و ساسکاچوان موضوع COVID-19 هشدارهای موارد زیر در آلبرتا cenovus سایت

FORT MCMURRAY, ALTA.—مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا و آلبرتا در حال ارائه مشاوره به مردم را به خود منزوی کردن اگر آنها در حال بازگشت از منطقه آلبرتا که در آن یک cenovus سایت رنج می برند از یک COVID-19 شیوع.

این ساسکاچوان اقتدار بهداشت در بیانیه ای گفت این و شمال بین قبیله ای بهداشت اقتدار شروع یک تماس-ردیابی رسیدگی به موارد جدید از رمان coronavirus در استان شمالی مربوط به عبور از مرز سفر.

دکتر نامدی Ndubuka پزشکی سلامت افسر با شمال بین قبیله ای اقتدار بهداشت گفت: برخی از این موارد جدید مرتبط با سفر از Kearl دریاچه یک cenovus سایت شمال فورت مکمورری.

“این است که بر اساس اطلاعات ما تا کنون — تحقیقات همچنان ادامه دارد,” Ndubuka نوشت: در یک ایمیل. “ما در حال همکاری با جامعه سلامت کارکنان برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض این موارد است.”

شا گفت: تمام شمال ساسکاچوان ساکنان باید خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت از شمال آلبرتا و توصیه می کند در برابر همه غیر ضروری سفر بین شمال ساسکاچوان و northern Alberta.

داخلی اقتدار بهداشت در بریتیش کلمبیا نیز توصیه شنبه که “تماس با ما و یا بالقوه تماس با ما” با Kearl دریاچه باید سایت خود جدا برای 14 روز پس از آخرین پرواز به خانه.

“بسیاری از ساکنان در داخل کشور سلامت منطقه, سفر به اردوگاه های کار در آلبرتا برای اشتغال” بیانیه ای در داخل سلامت وب سایت در روز شنبه است. “وجود دارد بالقوه برای انتقال بین جوامع و بین ما ولایت.”

دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: تعداد آلبرتا موارد ناشی از این تاسیسات در شمال فورت مکمورری افزایش یافته بود به 12.

Cenovus اپراتورهای تکیه بر کارگران از سراسر کشور که پرواز به سایت ها و اقامت وجود دارد برای چند روز یا چند هفته در یک زمان و سایت همچنان به کار در میان همه گیر به عنوان یک ضروری خدمات.

شاهنشاهی که صاحب Kearl همراه با اکسون موبیل کانادا گفت که از روز شنبه این دو فعال COVID-19 مورد در سایت و 10 فعال موارد دور از سایت.

سیمون جوان از معاون رئیس جمهور از تولید در امپریال گفت: در آن زمان که این شرکت در حال اتمام تماس ردیابی برای این افراد و خواسته دیگر کارگران به خود منزوی در حالی که بیشتر تست جریان بود.

این شرکت گفت که آن را تا به حال تقویت تمیز کردن و عقیم سازی شیوه های, و کارکنان هستند که به نمایش در پرواز مراکز روزانه از سفرهای اتوبوس و در سایت از جمله داشتن درجه حرارت خود را تحت نظارت است.

همچنین گفت: این گام خود را برای اطمینان اجتماعی فاصله در اردوگاه و در محل کار.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>