نویسنده ای که موجب آمریکایی ‘خاک’ رسوایی همراهی و دور از ساحل طولانی آموزش کار

میریام Gurba رمان نویس و بلند ساحل معلم دبیرستان است که موجب یک ردیف در آمریکا چاپ و نشر بیش از پرفروشترین رمان “آمریکا در خاک” قرار داده شده است در مرخصی اداری و همراهی از مدرسه اش در روز جمعه.

Gurba شکست کلمه از حذف از لانگ بیچ پلی تکنیک دبیرستان از طریق توییتر یک پلت فرم او استفاده می شود برای تشدید اثر پس از ماه گذشته پس از افشای که یک مجله در رد او scathingly منفی بررسی جانین کامینز’ “خاک آمریکا.” Gurba و دیگر خوانندگان را به تمسخر هیجان انگیز-عاشقانه مجموعه داستان در مکزیک برای آنچه آنها تلقی کلیشه ای یا مضر توصیفاتی از مکزیک زندگی است.

اما در روزهای اخیر Gurba تبدیل شده و توجه خود را به دم اتهامات سوء استفاده یا باتری در بخشی از دیگر از ساحل پلی معلم لیبی Huff. او همچنین مطرح شده تایید نشده اتهامات علیه جداگانه معلم در مدرسه دیگر.

Gurba گفت: در اوایل این هفته که مدیریت مدرسه را آغاز کرده بود ostracizing او برای صحبت کردن در حمایت از دانش آموزان که به اتهام سوء استفاده در این دست از قهر کردن. که معلم است در مرخصی از منطقه; ساحل طولانی پلیس نیز در حال بررسی اتهامات علیه او.

تبلیغات

در توییتر Gurba برافراشته در این هفته در برابر منطقه مدرسه و قهر کردن.

یک مشاور در ساحل راه می رفت پلی به Gurba درس جمعه به او بگویید که او مجبور به ترک محوطه مدرسه. “آنها گفتند که من در رسانه های اجتماعی شد مخل به مدرسه” Gurba در مصاحبه ای گفت:.

معلم و نویسنده رمان “به معنای” گفت: او قرار داده شده در مرخصی اداری بدون اینکه هر گونه توضیح بیشتر. یک منطقه رسمی تایید تصمیم.

“مدرسه ما در منطقه قرار داده شده پلی بالا, معلم مدرسه, Myriam Gurba در پرداخت مرخصی اداری امروز” گفت: Chris Eftychiou سخنگوی ساحل طولانی Unified School District, در یک ایمیل و پاسخ به سوالات. “مدرسه منطقه است نه در آزادی به ارائه اطلاعات بیشتر را به دلیل محرمانه بودن قوانین مؤثر بر پرسنل مهم است.”

تبلیغات

در توییتر پست Gurba انتقاد مدرسه و منطقه خود برای “حفاظت” و دانش آموزان است. “زنان و کودکان [هستند] به عنوان درمان مشکلات LBUSD,” Gurba نوشت. او همچنین در توئیتر خود نوشت: “من ترجیح می دهند که کرامت من از یک شغل است.”

Gurba گفت: او یک معلم است از AP psychology. روز جمعه بعد از ظهر به او گفت: بار او در تماس با یک وکیل اما روشن نیست در عمل چه او را ، او اضافه کرد که او در تماس است او اتحادیه در مورد پاسخ به این منطقه ،

در طول جنجال بر سر “خاک آمریکا” تحت فشار در حال رشد از Gurba و دیگر منتقدان کامینز و ناشر Macmillan کتاب عذرخواهی برای این رمان تبلیغات rollout و لغو یک برنامه ریزی تبلیغاتی تور. این بحث نیز منجر به یک نهفته و اغلب احساسی بحث و گفتگو در مورد تخصیص بودجه فرهنگی و مکانیک, کتاب, صنعت, که ادعا می کنند بسیاری از حاشیه و یا پاکسازی آمریکا لاتین صدای.

“آمریکا در خاک” در ضمن همچنان به فروش خوب. آن را در حال حاضر نشسته در مقام سوم در لیست پرفروشترین آمازون.

بار نویسنده کارکنان Dorany Pineda کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im