استرالیا قوانین دادگاه حکم جستجو در نگار نامعتبر

کانبرا استرالیا – بالاترین دادگاه در روز چهارشنبه که یک حکم جستجو در مرکز ملی طوفان بیش از آزادی مطبوعات نامعتبر بود.

اخبار Corp. روزنامه نگار Annika Smethurst رفت به دادگاه عالی برای سرنگونی این حکم که اعدام شد در کانبرا در ماه ژوئن سال گذشته و باعث یک کمپین ملی برای بیشتر آزادی مطبوعات.

هفت قضات به اتفاق آرا توافق کردند که حکم نامعتبر بود تا حدودی به دلیل آن را شکست خورده به دولت جرم مشکوک با دقت کافی.

اما اکثریت قضات را رد کرد و برنامه خود را برای این مواد کشف و ضبط شود نابود معنی پلیس هنوز هم می تواند استفاده از آن به عنوان مدرکی علیه او.

این حمله به دنبال یک مقاله نوشته شده توسط Smethurst و منتشر شده در مارس 2018 بود که بر اساس طبقه بندی شده دولت اسناد و مدارک. مقاله ای گزارش داد که وزارت دفاع و وزارت امور کارفرمایان تا به حال اظهارنظر دادن یک آژانس امنیت جدید اختیارات قانونی برای جاسوسی در استرالیا.

یک روز پس از کانبرا حمله پلیس حکم اعدام در سیدنی ستاد مرکزی استرالیا پخش Corp. در جستجوی نامربوط به بیرون درز دولت اسناد و مدارک.

ABC روزنامه نگاران دن Oakes و سام کلارک — که در گزارش در سال 2017 استرالیایی است که نیروهای غیر مسلح را کشته بود و مردان و کودکان در افغانستان در یک پتانسیل جنگ جرم و جنایت و همچنین Smethurst می تواند شارژ خود را گزارش.

Australian Federal Police Commissioner Reece Kershaw گفت: شواهد و مدارک گرفته شده از Smethurst شده بود “قرنطینه” از این تحقیقات برای لحظه ای.

“بنابراین آنچه که ما انجام خواهیم داد تا با دقت و به درستی به مشاوره حقوقی و … در آنچه ما با خاص که مواد” Kershaw به خبرنگاران گفت:. “محققان قادر به نگاه در آن.”

هر دو Smethurst و ABC تحقیقات در حال بررسی توسط یک تازه تشکیل حساس بررسی نظارت هیئت مدیره به ریاست معاون کمیسر پلیس نیل Gaughan.

Kershaw گفت که او انتظار می رود هر دو تحقیقات برای حل و فصل شود در عرض چند هفته.

اخبار Corp. استرالیا اجرایی رئیس Michael Miller نام دولت برای تغییر قانون به طوری که رسانه های سازمان می تواند مسابقه این حکم در دادگاه قبل از آنها اجرا شده است.

“بالا حکم دادگاه می فرستد مسلم پیام که پلیس فدرال باید اطاعت از قانون است و خود را برای حمله Annika Smethurst را غیر قانونی بود” میلر در بیانیه ای گفت. “Annika Smethurst نباید تحت پیگرد قانونی قرار برای به سادگی انجام کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار به درستی اطلاع استرالیایی در مورد مسائل جدی از منافع عمومی است.”

وزیر ارتباطات Paul Fletcher کاهش یافته است به نظر امکان پلیس با استفاده از شواهد جمع آوری شده با نامعتبر حکم گفت که او تا به حال هنوز به جزئیات دادگاه 170 صفحه ای در قضاوت.

Paul Murphy, مدیر اجرایی استرالیا اتحادیه روزنامه نگاران — رسانه, سرگرمی و هنر داد — گفت: سه خبرنگاران مواجه بالقوه احکام زندان برای گزارش داستان که از مشروع منافع عمومی.

“بیش از حد اغلب دولت با استفاده از امنیت ملی استدلال به عنوان یک سپر برای فقط سعی کنید و جلوگیری از داستان آمدن به نور است که آنها را باعث خجالت” مورفی گفت: ABC.

رسانه های استرالیا سازمان ها استدلال می کنند که آزادی مطبوعات شده اند و فرسایش توسط بیش از 70 مبارزه با تروریسم و امنیت و قوانین مصوب مجلس از 9-11 حملات در آمریکا

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

آنها می خواهند اطمینان است که روزنامه نگاران را نمی خواهد خطر زندان برای انجام شغل خود را.

دولت در پاسخ به درخواست یک کمیته پارلمانی برای برگزاری یک تحقیق تاثیر استرالیا اطلاعات و اجرای قانون قدرت در آزادی مطبوعات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im