بانکوک – های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافته است بیش از 4 درصد و استرالیا به اشتراک گذاری معیار در ابتدا فرو 8.5% به عنوان کار در بیشتر محرک برای اقتصاد ایالات متحده ضربه موانع در آمریکا.

سهام کاهش یافته است بیش از 4 درصد در هنگ کنگ و کره جنوبی. اما ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص برگزار ثابت به دست آوردن 0.8% در اوایل معاملات روز شنبه.

سطح مذاکرات بین کنگره آمریکا و کاخ سفید ادامه داد: پس از مجلس سنا رای دادند در برابر پیشبرد 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است.

دموکرات ها گفت: این لایحه که در صورت کج شدن بیش از حد نسبت به کمک به شرکت ها و انجام خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به افراد و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

بازار بازگشایی شد به تغییر چشم انداز کسب و کار به عنوان مستندات و تعطیلی در نظر گرفته شده برای توقف گسترش این کروناویروس جدید گسترش یافت و بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان و تعداد افراد آلوده رسید گذشته 300,000.

سیدنی S&P/ASX 200 معامله شد 7.8 درصد کاهش در 4,443.00 پس از غوطه وری به شدت فقط پس از باز کردن. کره جنوبی Kospi از دست 4.4 درصد به 1,497.40. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز از دست 4.4% به 21,809.38.

شاخص Nikkei در 16,6674.65.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im