آتلانتا اعظم جدید نصب شود — در فاصله

آتلانتا اعظم جدید نصب خواهد شد روز شنبه در اجتماعی دور توده تطبیق برخی از کاتولیک سنت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در داخل کلیسای جامع مسیح پادشاه در آتلانتا و تعداد کمی از کشیش را نگاه کنید از یک گروه کر زیر شیروانی قرار دادن در حالی که یک تعداد انگشت شماری از دیگران در حضور و غیاب خواهد بود نشسته استراتژیک در کلیسای اصلی شبستان به دور از محراب شماس دنیس Dorner گفت.

و به جای آغوش کشیش را تحسین به عنوان اسقف اعظم Gregory J. Hartmayer می شود رهبر جدید کلیسای کاتولیک در آتلانتا.

“یکی از چالش هایی بود که فقط نگه داشتن سنت اما بدانند که چگونه به انجام این کار بدون نیاز تمام مردم وجود دارد که به طور معمول وجود دارد” گفت: مورین اسمیت سخنگوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم از آتلانتا.

به طور معمول, کلیسای جامع خواهد بود بسته بندی شده برای چنین شرایطی است. مهمانان می باشد فرانسیس’ نماینده پاپ پیک که در حال حاضر Hartmayer با پاپ گاو یک سند محاط در انتصاب Hartmayer به پست خود. به جای سفر به آتلانتا پیک ظاهر خواهد شد با تصویری که برای بخشی از روز شنبه ،

“ما به طور معمول باید یک کلیسای جامع یک زن و شوهر از صد کشیش” که خواهد آمد تا به محراب به خوش آمد می گوید اعظم جدید. در میان همه گیر “که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد” Dorner گفت.

اما جرم را بصورت زنده برای وفادار و پخش کاتولیک کابل شبکه EWTN و کاتولیک شبکه تلویزیونی شروع در 12:30 بعد از ظهر

“نتیجه نهایی هنوز همان و فوق العاده” Dorner گفت. “در حالی که ما نمی خواهد که یک پر جمعیت در کلیسای جامع ما باید بسیاری از مردم بدیهی است که تماشای جریان زندگی می کنند,” او گفت:.

پاپ فرانسیس به نام Hartmayer اسقف ساوانا گرجستان از سال 2011 به رهبری آتلانتا اسقف نشین در ماه مارس است.

به عنوان یک Conventual فرانسیسکن Hartmayer, 68 متعهد به خدمت به عهد خود عفت و فقر و اطاعت در خدمت به جامعه است. بوفالو, نیویورک, بومی مشغول به کار به عنوان یک راهنمایی مشاور مدیر مدرسه و معلم در مدارس کاتولیک در بالتیمور به نیویورک و فلوریدا.

او جایگزین اسقف اعظم ویلتون گرگوری که در زمان بیش در واشنگتن دی سی در میان تغییرات رهبری در پاسخ به جهانی کلیسا سوء استفاده جنسی و coverup رسوایی.

Hartmayer برگزار کرده است تصویری تماس با برخی از کشیشان و دیگران او را با کار و او را قادر به برخی از one-on-one, شخصی, جلسات.

“خوشبختانه او دارای یک اتاق کنفرانس بزرگ با یک جدول و آنها می توانند جدا از یکدیگر” Dorner گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>