آتلانتا شهردار مخالف ولایت نیاز به ماسک در شهرستان

آتلانتا شهردار را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی الزامی ماسک در گرجستان و بزرگترین شهر هجوم رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به شدت تشویق اما نه نیاز به پوشش صورت.

شهردار Keisha لنس کف در روز چهارشنبه امضا سفارش نیاز به ماسک که می تواند راه اندازی یک رویارویی با حزب جمهوری خواه کمپ. فرماندار در حال حاضر برخورد با شهردار به تازگی بیش از policing مسائل مربوط به تماس از گارد ملی برای حفاظت از دولت ادارات دولتی پس از 8 سال بود به ضرب گلوله توسط افراد مسلح در محل یک رستوران فست فود که در آن یک آتلانتا افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد سیاه و سفید.

“ما همچنان به اقدامات فعال برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 عفونت در آتلانتا” کف در بیانیه ای گفت. “کارشناسان بهداشت عمومی به شدت معتقدند که پوشیدن صورت پوشش کمک می کند تا سرعت گسترش این گاهی اوقات ویروس مرگبار است.”

مانند تعدادی دیگر از رهبران محلی در گرجستان کف اتحاد ناموفق اعتراض به کمپ خود را برای تغییر جهت است که دولت های محلی می تواند بیش از دولت مورد نیاز است.

“سایر شهرستانها گرفته اند این رویکرد که آنها در حال رفتن به سرپیچی فرماندار منظور اجرایی. ساوانا آن را انجام داده و برخی از شهرهای دیگر آن را انجام داده اند و آتلانتا در حال رفتن به آن را انجام دهد امروز” کف گفت: MSNBC در یک شنبه مصاحبه. “از آنجا که واقعیت امر این است که COVID-19 است wreaking ویران در شهرهای ما به طور خاص سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع با افزایش نرخ مرگ.”

سخنران برای کمپ بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر چهارشنبه. کمپ در روز سه شنبه خواسته شهرداران و شهرستان کمیسیون برای کمک به او را در یک ایالت فشار به صورت داوطلبانه پوشش.

“ما نمی نیاز به یک دستور به گرجستان انجام کار درست اما ما نیاز به ساخت قوی حمایت” کمپ گفت: شهرداران با توجه به آماده اظهارات منتشر شده توسط دفتر او.

کف روز دوشنبه اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. جو بایدن شده است با توجه به دموکرات به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر.

اختلاف بیش ماسک افزایش است به عنوان دولت, دوباره, ثبت, جدید, شماره های بالا روزانه مورد تأیید و مردم در بیمارستان بستری با COVID-19. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها افزایش یافت و به بیش از 2,200 روز چهارشنبه در حالی که تایید عفونت پریدم بیش از 3,400 آوردن این دولت در مجموع به 104,000.

مقامات در سراسر کشور به طور فزاینده ای ابراز نگرانی که در بیمارستان ها در حال پر شدن و دولت-اجرای تست سایت در حال تاخت و تاز کردن.

آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که 82 درصد از گرجستان مراقبت ويژه تخت در حال استفاده هستند اگر چه هر بیمار در بخش مراقبت های تخت COVID-19. در سه دولت را 14 بیمارستان مناطق کمتر از 6 درصد از بحرانی تخت های مراقبت در دسترس بودند از جمله آتن Valdosta و آتلانتا در شمال غربی حومه شهر.

در حومه دکالب و Gwinnett شهرستانهای مقامات در حال حرکت به گسترش ساعت در تست سایت گفت: وجود تقاضا بیشتر از آنها می توانید پر کنید.

آتلانتا خواهد بود اولین گرجستان محل به دستور پوشش صورت. ساوانا و آتلانتا و حومه شرق نقطه ملحق شدند شنبه توسط آتن-Clarke County است. حداقل سه نفر دیگر آتلانتا و حومه — فیربرن جنوبی Fulton و دراویل با توجه به حرکت می کند. دکالب شهرستان مدیر عامل شرکت مایکل Thurmond روز سه شنبه گفت که او معتقد است که یک ماسک قیمومیت خود بزرگ حومه شهرستان را ترک پلیس در از نظر قانونی غیر ممکن است موقعیت رفتن در برابر قانون دولت اما حداقل یک دکالب شهرستان کمیسر می خواهد یک رای در این موضوع به هر حال.

آتلانتا حرکت می تواند مشکل تر است برای کمپ به چشم پوشی با دولت و کنگره فرماندار قصر و بسیاری از دولت مقر آژانس داخل شهر. دانشگاههای دولتی قبلا ادعا کرد اموال دولتی معاف از ساوانا, ماسک منظور قبل از آنها بیش از حد تصمیم به نیاز به ماسک. معلوم نیست اگر کمپ و سازمان های دولتی ممکن است همان ادعا در مورد اموال دولتی در آتلانتا.

جان ارنست شهردار آتلانتا و حومه بروکهیون گفت که او موافق با دیگران گفت پلیس را مشکوک اختیارات قانونی برای به اجرا درآوردن یک ماسک بان کی مون بدون اجازه از کمپ.

“هر کس در از دست دادن چه چیزی برای انجام با این ویروس به دلیل hyperpolitical طبیعت از آنچه که آن را تبدیل به” او گفت:.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet