ورزشکاران ایجاد کرد برای بازی های المپیک می تواند خانه virus بیماران

توکیو – زیر-ساخت و ساز در ورزشکاران ایجاد کرد برای بازی های المپیک توکیو می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان موقت بیمارستان برای cornoavirus بیماران.

توکیو فرماندار Yuriko Koike شده است صحبت کردن در مورد احتمال اشغال توسعه گسترده در خلیج توکیو است که به خانه تا 11,000 المپیک و 4,400 پارالمپیک ورزشکاران و کارکنان در طول بازی.

این مجموعه که در نهایت شامل 24 ساختمان است که انتظار می رود باقی می ماند خالی با بازی های المپیک با تاخیر برای 16 ماه.

Koike گفت: ورزشکاران روستا شد “یکی از گزینه های, اما ایجاد کرد که هنوز تمام نشده. ما در حال صحبت کردن در مورد مکان های که در دسترس هستند حتی امروز یا فردا و چک کردن یک امکان است.”

به عنوان یکی دیگر از جایگزین Koike روز جمعه گفت که توکیو شهر دولت خواهد خرید یک هتل به خانه بیماران.

از طریق پنج شنبه, ژاپن گزارش شده بود در مورد 3,300 موارد cornoavirus با 74, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت. توکیو گزارش 97 مورد جدید در روز پنج شنبه با مقامات به دنبال تخت های بیشتر در پایتخت به عنوان مجموع افزایش است.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است و می تواند شامل تب و سرفه و ذات الریه خفیف. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

این از 5600 واحد در ورزشکاران ایجاد خواهد شد بازسازی پس از بازی های المپیک و به فروش می رسد. تقریبا 1000 در حال حاضر برای فروش و یا فروخته شده اند. اشغال قرار بود برای شروع در سال 2023 و قیمت آپارتمان ذکر شده بین 500.000 دلار و 2 میلیون دلار.

ورزشکاران و ایجاد سرمایه گذاری مشترک مربوط به 10 شرکت های بزرگ و شهر توکیو است. این مجموعه خواهد شد شناخته شده به عنوان Harumi پرچم و توسعه دهندگان شامل Mitsui Fudosan مسکونی شرکت ، Nomura توسعه املاک و مستغلات شرکت ، و Sumitomo Realty & Development Co.

این گروه در حال اجرا Harumi پرچم گفت: این پیشنهاد به استفاده از اموال را برای coronavirus تخت بود حدس و گمان و افزود: توسعه دهندگان تا به حال شنیده نشده از شهرستان. این گروه همچنین گفت: Harumi پرچم نکرده بود تصمیم گرفت در برنامه های خود را برای توسعه در نور از 16 ماه المپیک به تعویق افتادن.

یکی از بزرگترین چالش ها برای بازی های المپیک برگزار خواهد شد تا پوشش ورزشکاران ایجاد کرد برای سال آینده همراه با حدود 40 سالن های ورزشی.

برآوردها نشان می دهد تعویق خواهد هزینه بین $2 میلیارد و 6 میلیارد دلار با این لایحه به ژاپنی مالیات دهندگان.

توکیو سازمان رسما صرف $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک اگر چه دولت ممیزی می گوید این رقم دو برابر این مقدار است. اما 5.6 میلیارد دلار است که پول است.

کمیته سازماندهی اسناد و مدارک نشان می دهد که سوئیس بر اساس کمیته بین المللی المپیک در حال کمک 1.3 میلیارد دلار. کمیته بین المللی المپیک به حال درآمد از 5.7 میلیارد دلار طی چهار سال المپیک چرخه. بیش از 90 درصد از فروش حقوق پخش و حمایت مالی است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im