در مراسم اسکار, ‘انگل’ باعث می شود بهترین تصویر تاریخچه

بزرگنمایی این تصویر

بونگ جون-هو در اینجا با مترجم شارون چوی برنده در یکشنبه اسکار است. فیلم خود انگل گرفت و بین المللی از ویژگی های و بهترین تصویر و او به رسمیت شناخته شده برای خود را در جهت و نوشتن. کوین زمستان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کوین زمستان/گتی ایماژ

در روز یکشنبه اسکار در یک شب زمانی که تقریبا همه چیز رفت و به عنوان برنامه ریزی شده و طبق معمول یکی درست تعجب آمد در بزرگترین لحظه از همه است.

برای اولین بار یک فیلم در یک زبان خارجی برنده بهترین عکس در زمانی که بونگ جون-هو را انگلیک کمدی-درام-هیجان انگیز در مورد کلاس و اسرار گرفت و جایزه بزرگ. بونگ همچنین برنده جوایز بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه اصلی. او تحویل سه گرم و سخاوتمندانه سخنرانی از جمله زمانی که او برنده خود را برای کارگردانی و تشکر همکار نامزد مارتین اسکورسیزی و کوئنتین تارانتینو برای الهام بخش او و تقویت حرفه ای او بود. (او اذعان سام مندس و تاد فیلیپس بیش از حد.) و در حالی که او به بسیاری از سخنرانی های خود را در کره با مترجم شارون چوی زمانی که او برنده یکی از اولین ایستاد و اشاره کرد در انگلیسی: “این اولین اسکار به کره جنوبی.” محبت در اتاق برای فیلم مشهود بود در هر زمان از آن ذکر شد و همچنین در آن قوی مسافت از جوایز (هر چند آن را به شدت فرود آمد نه تنها نامزدی خود را برای یکنواخت عالی بازیگران).

شب آغاز شد و سه ساعت و نیم زودتر با ترکیبی از قدیم و جدید: این نوع از مضمون آواز-رقص شماره استفاده می شود که به نوعی اسکار, باز, اما در غیاب سنتی میزبان آن انجام گرفت کاملا مدرن Janelle Monáe. یک نسخه از خود آهنگ “زنده” همراه بود توسط رقصنده لباس پوشیدن و در لباس ستایش نه فقط فیلم های نامزد مانند Jokerبلکه آشکارا سرزنش آنهایی که چند تا از آنها را, اما نه همه از فیلمسازان از جمله آمریکا, ملکه و باریک, Dolemite نام من است و Midsommar. تک صدایی است که به دنبال این بود که خیلی بیشتر creaky و بی دست و پا با وجود بهترین تلاش های کریس راک و استیو مارتین (دومی از آنها متاسفانه منفجر نام بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد سینتیا Erivo).

این جوایز به طور کلی و آنهایی که در این فصل به طور کلی شده اند به شدت انتقاد برای چه سفید نامزد در شکست به معرفی گونه مدیران در یک سال و زمانی که چندین ساخته شده بسیار مورد توجه سینما و مقدار زیادی از دیگر کمبود فراگیر. آکادمی ناراحتی که با انتقاد به نظر می رسید مشهود است: وجود ممکن است بسیاری از هنرمندان از رنگ در میان نامزد, اما وجود دارد بسیاری در میان مجریان و سخنرانان و هنرمندان. چندین مجریان — به عنوان به خوبی به عنوان Monáe در تعداد باز ساخته شده اشاره ای به محدودیت در موضوع است که نوع از چیزی که اتفاق می افتد زمانی که مردم با قرار گرفتن در وضعیت آنها نمی خواهید به چشم پوشی اما نیز وجود ندارد به چالش بیش از حد زیاد است.

یکی از جدید ورود یک زمین تشکر و قدردانی — سفارشی است که معمولا مشاهده شده در مکان های دیگر از جمله کانادا در رویدادهای فرهنگی (من شخصا دیده می شود آنها را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو). در این مورد آن بود که نویسنده-کارگردان Taika Waititi نامزد برای جوجو خرگوشکه خواندن یک تشکر و قدردانی از مردم بومی که در زندگی بر روی زمین که در آن رویداد — در این مورد جوایز اسکار — می گیرد. آیا این حرکت به دنبال خواهد شد تا با هر گونه اقدام به گسترش آکادمی طعم باقی می ماند البته دیده می شود.

انگل‘s برنده بهترین تصویر ایستاده بود به خصوص از آنجا که تقریبا تمام جوایز دیگر که به نظر می رسد به احتمال زیاد به یک راه خاص را: افسانه فیلمبردار Roger Deakins برنده برای کار خود را در سال 1917به جنگ جهانی اول فیلم طراحی شده به مانند یک مستمر شات. ویرایش فیلم است که اغلب پیشرو به دیگر جوایز و در این سال برنده شد تا سردبیران مسابقه, درام, فورد V. فراری. انگل بوده است انتظار می رود را به نفع خود (و یا حداقل ادعا به شدت) در این دسته بندی بهترین های بین المللی فیلم و بونگ جون-هو را فیلمنامه اصلی. Waititi بود مورد علاقه برای بهترین فیلمنامه اقتباسی که او به دست آورد.

بازیگری جوایز این سال تا به حال سنگین مورد علاقه رفتن به مراسم: Joaquin Phoenix به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد در Joker, رنه زلوگر به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن در Judyبراد پیت به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک بار پس از یک زمان در هالیوود و لورا درن به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن در ازدواج داستان. همه آنها به دست آورد. بسیاری از آنها گفت: در مورد آنچه که شما ممکن است انتظار می رود (اگر چه ققنوس تعجب بسیاری از ما با اضافه کردن به سخنرانی خود در مورد مبارزه با بی عدالتی یک اشاره از ظلم و ستم مصنوعی inseminating گاو و سپس سرقت فرزندان خود را در حالی که زلوگر ذکر شده که بسیاری از قهرمانان او در یک سخنرانی که همسان او پر پیچ و خم برای meander).

پایین مشخصات (اما مهم) پشت صحنه جوایز بودند گسترش در سراسر یک دسته از فیلم. بهترین طراحی تولید رفت و به کوئنتین تارانتینو را Once Upon a Time in Hollywood, که دوباره ایجاد اواخر 70s L. A. چشم انداز و زیبایی با تعداد زیادی از عشق و توجه. زنان کمی برنده آن جایزه تنها شب به صورت ژاکلین Durran را طراحی صحنه و لباس پر از لباس های زیبا هم فانتزی و نیست. تحول از بازیگران به چهره های آشنا از اخبار برنده جایزه برای مو و آرایش تیم از بمب. صدا ویرایش جایزه رفت و به فورد v. فراری و هر دو صداگذاری و جلوه های بصری رفت و به سال 1917.

غیر شگفتی نگه داشته به آینده: داستان اسباب بازی 4 برنده بهترین انیمیشن های. بهترین فیلم مستند اهدا شد به آمریکا کارخانهکه دارای باراک و میشل اوباما به عنوان تولید کنندگان و, که می آید از Netflix بکشد. مو, عشق,دوست داشتنی فیلم در مورد یک پدر و یادگیری برای انجام دخترش مو برای اولین بار نوشته و کارگردانی شده توسط Matthew A. Cherry, برنده بهترین انیمیشن کوتاه و گیلاس اختصاص این جایزه به کوبه برایانت: “ممکن است همه ما یک قانون دوم به عنوان بزرگ به عنوان او بود.” بهترین عمل زندگی می کنند فیلم کوتاه رفت به همسایه پنجرهو بهترین مستند کوتاه موضوع رفت و به آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر هستید).

نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگ اصلی انجام شد بر روی صحنه به عنوان معمول است. معرف Josh Gad تا به حال برخی از سرگرم کننده اشاره کرد که Idina Menzel نام “تلفظ دقیقا به عنوان آن را املای” (نگاهی که جان تراولتا) قبل از او انجام شده “به ناشناخته” از منجمد 2. منزل ملحق شد توسط برخی از خوانندگان که انجام شده این آهنگ به زبان های دیگر در یکی از شب را بهتر از نوآوری. Chrissy متز انجام شده “من ایستاده ام با شما” از دستیابی به موفقیتهمراه با گروه کر که نزدیک به واجب است. رندی نیومن انجام شده “من نمی توانم به شما اجازه پرتاب خود را به دور از” داستان اسباب بازی 4و سینتیا Erivo (همچنین نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن) انجام شده آهنگ “ایستادن (از هریت) “که همانطور که از عنوان آن پیداست از هریت. التون جان انجام می شود “(من میخوام) Love Me Again” از Rocketmanبه ظاهر صالح توسط یک بد صدا.

زمانی که آنها می خواهم همه شنیده شده است, “i’m Gonna Love Me Again” پیروز شد. Hildur Guðnadóttir برنده بهترین امتیاز اصلی کار او در بذله گو.

موسیقی لحظه شما احتمالا نمی خواهد که انتظار می رود — که می تواند? — این بود که بازیگر آنتونی راموس معرفی Lin-مانوئل میراندا; Lin-مانوئل میراندا معرفی مونتاژ ستایش موسیقی مورد استفاده در فیلم ها بیش از چندین دهه و مونتاژ منجر به امینم انجام برنده جایزه اسکار “خود را از دست بدهند” از 8 Mileکه مخاطبان در پاسخ شور. آن را آشکار حرکت به پرتاب که در عملکرد با توجه به این که آن را جشن هر نوع گرد-شماره سالگرد آن در سال 2003 مراسم هر چند Eminem انجام نمی پس از آن. اما آن را ساخته و مردم را خوشحال کردم و جمعیت رفتن مثل هیچ چیز دیگری را همه شب به جز انگل برنده شدن جوایز و چیزی وجود دارد می توان گفت که. طولانی نیست پس وجود یک روکش رپ از Utkarsh Ambudkar یک بازیگر است که به نظر می رسد در این سال در بریتنی اجرا می شود ماراتنیادآوری همه آنچه تا به حال اتفاق افتاده است. که بسیاری از رپ برای یک مراسم اسکار.

سال گذشته مراسم همچنین رفت و بدون میزبان و این زخم تا تحت سلطه بودن واقعی برنده و ضرر. ساخته شده است که بزرگ شب برای سبز کتاب و Bohemian Rhapsodyنه که به نظر می رسید به تحریک جمعیت بسیار ناامید کننده است. اما این واقعیت است که وجود دارد احساس خوب در اطراف بسیاری از فیلم های مختلف — و عظیم احترام و عشق برای هر دو انگل و بونگ جون-هو — به این معنی است که این مراسم شانس خیلی بهتر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly