حداقل سیزده تورنتو پزشکان و پرستاران و کارکنان مراقبت دراز مدت شما با COVID-19

حداقل سیزده تورنتو متخصصان مراقبت های بهداشتی — پزشکان و پرستاران و مراقبت طولانی مدت کارگران — آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به تورنتو بهداشت عمومی.

به این مکاشفه جدید تست بخشنامه در تورنتو که در آن سلامت عمومی است که تمرکز آن تلاش های تست در افرادی که کار در تنظیمات بهداشت و درمان پناهگاه بی خانمان و یا مکان های دیگر که در آن ماهیت کار خود قرار می دهد و آنها را در تماس با گروه های زیادی از مردم است.

“در این زمان وجود داشته است حدود 13 بهداشت و درمان کارگران که آزمایش مثبت برای COVID-19” گفت: دکتر مایکل فینکلشتاین تورنتو اقدام مدیر کنترل بیماری مسری و کاردانی افسر پزشکی سلامت.

فینکلشتاین منتشر شد اطلاعات به ستاره در پاسخ به سوالات مربوط به ریسک بالا از متخصصان بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

“این مهم است که توجه داشته باشید که به عنوان وضعیت تکامل می یابد انتظار می رود که این تعداد همچنان به تغییر روزانه” فینکلشتاین گفت.

تورنتو بهداشت عمومی خواهد شد که چگونه بسیاری از پزشکان چگونه بسیاری از پرستاران و چگونه بسیاری از آنها حمایت شخصی و یا اجتماعی کارگران در مراقبت های بهداشتی تنظیمات. همه سیزده تورنتو بهداشت و درمان حرفه ای خود منزوی با توجه به تورنتو بهداشت عمومی. مقامات می گویند اگر هر حال در بیمارستان بستری شود.

فینکلشتاین گفت: این حیاتی است که “همه مراقبت های بهداشتی کارگران باید پیگیری که چگونه آنها احساس نزدیک است.” او گفت: آنها نیاز به “پشتکار مانیتور خود را برای نشانه هایی از بیماری در طول دوره این بیماری همه گیر” و فروش مدیر اگر آنها احساس ناخوشی.

بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم این بیماری همه گیر را متفاوت احتیاطی بسته به جایی که آنها کار می کنند. پزشکان و پرستاران دیدن بیماران در یک دفتر نیست و به طور معمول همان پیشگیرانه تجهیزات به عنوان مثال پزشکان و پرستاران شاغل در بهداشت عمومی و یا بیمارستان تنظیمات.

در یک بیمارستان بزرگ در تورنتو یک بیمار گفت: این ستاره که او ملاقات کرد توسط یک پرستار در “کامل دنده محافظ” گرفته شده و به یک ارزیابی اتاق برای COVID-19 آزمون که به طور معمول شامل یک بینی و سواب گلو. به عنوان به زودی به عنوان بیمار به سمت چپ اتاق انتظار فرد دیگری در دنده محافظ آمد و پاک کردن صندلی بیمار نشسته بود.

تورنتو بهداشت عمومی دکتر فینکلشتاین تصریح کرد اهمیت برای همه مردم — بهداشت حرفه ای و غیر حرفه ای مراقبت های بهداشتی به “حد خود را در تعاملات اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است.”

متناظر با نگرانی متخصصان مراقبت های بهداشتی که در خط مقدم هستند تورنتو بهداشت عمومی ساخته شده است که تغییر در آن آزمایش کرد. این مربوط به COVID-19 تست های که انجام می شود در ارزیابی مراکز در تورنتو است.

“با توجه به شواهد جامعه گسترش COVID-19 در تورنتو ارزیابی مراکز در تورنتو منطقه خواهد بود و تغییر تمرکز خود را به افرادی که در معرض خطر انتقال COVID-19 به گروه های زیادی از مردم می گوید:” یک بخشنامه توسط تورنتو بهداشت عمومی صادر جمعه. “هر کس دیگری حتی کسانی که با علائم خفیف که در بازگشت از سفر لازم نیست تست مگر اینکه بیمار به اندازه کافی برای رفتن به بخش اورژانس.”

منابع بیمارستانی گفته اند ستاره این تغییر است که با توجه به زمان کمبود تست کیت و ترس که ارسال بیش از حد بسیاری از آزمون ها به یک در حال حاضر سبب تست سیستم ایجاد خواهد شد حتی بزرگتر جمع شدن. بهداشت عمومی انتاریو و بیمارستان ها در حال کار بر روی ramping تا خود را تست توانایی در استان برای رسیدگی 5,000 آزمون در روز, یک هدف است که هنوز دو هفته به دور است.

در آن بخشنامه جدید از روز جمعه تورنتو بهداشت عمومی ایالات متحده است که مردم با “خفیف” COVID-19 علائم که در معرض خطر از انتقال به بزرگتر از گروه” ب dnot به یکی از ارزیابی مراکز برای تست است. در عوض آنها باید خود جدا برای 14 روز.

تورنتو بهداشت عمومی تعریف “خفیف” علائم به عنوان “خفیف علائم عفونت دستگاه تنفسی فوقانی (سرفه و گلو درد و سردرد و درد عضلانی و خستگی و آبریزش بینی و درد مفاصل و همچنین ممکن است شامل تهوع و اسهال و درد معده) و یا تب.”

اما اگر مردم از این “خفیف” علائم و کار در هر مراکز بهداشتی (بیمارستان و مراقبت های طولانی مدت صفحه اصلی بازنشستگی امدادگران و غیره) و یا در تنظیمات که شامل پناهگاه بی خانمان و یا تادیبی امکانات) تورنتو بهداشت عمومی ایالت آنها باید یک ارزیابی مرکز.

همانطور که برای عموم مردم تورنتو بهداشت عمومی ایالات متحده است که اگر خود را خفیف علائم همراه غیر معمول تنگی نفس و درد قفسه سینه و بی حالی و یا drowziness آنها باید به اورژانس.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

همانطور که از شنبه تورنتو تورنتو بهداشت عمومی تا به حال 193 موارد COVID-19 گزارش در تورنتو است. ده نفر از این افراد در بیمارستان بستری هستند و از این شش, در حال دریافت مراقبت در بخش مراقبت ويژه. به تاریخ وجود داشته است چهار نفر دیگر مبتلا به COVID-19 که بهبود از بیماری خود.

روزانه توجیهی ارائه نمی دهد جزئیات در حرفه یا مکان خاص که در آن فرد اعتقاد بر این بود آلوده شده اند.

Kevin Donovan

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر