حداقل 82 Coronavirus موارد مرتبط میسوری Sleepaway Camp

بزرگنمایی این تصویر

Kanakuk Kamps بسته آن یک شبه K-2 برنامه پس از 41 نفر تست شده poisitve برای coronavirus محلی مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته. همانطور که از دوشنبه این تعداد دو برابر شده بود به حداقل 82 نتایج مثبت است. Robert F. Bukaty/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Robert F. Bukaty/AP

یک COVID-19 شیوع مجبور است یک مسیحی sleepaway camp در میسوری را تعطیل پس از ده ها تن از کارکنان کمپ و مشاوران آزمایش مثبت است.

این Kanakuk K-2 اردوگاه در Lampe, فقط شمال آرکانزاس مرز بسته پس از 41 کمپ مشاوران و کارکنان آلوده شد با coronavirus, سنگ, شهرستان, وزارت بهداشت هفته گذشته اعلام کرد.

چهار روز بعد محلی مقامات بهداشت گفت: تعداد زیادی از عفونت ها دو برابر شده بود به 82. بسیاری از کسانی که تست مثبت بود و در حال حاضر به ترک اردوگاه و به خانه بازگشت با موارد در حداقل 10 متحده و به چند شهرستان در میسوری.

حداقل یک مورد در سنگ شهرستان که در آن اردوگاه واقع شده است.

“تصمیم به بستن منجر به تمام اعضای کمپ مشاوران و کارکنان برای بازگشت به خانه های خود. SCHD خواهد بود با همکاری نزدیک با Kanakuk Kamps برای شناسایی افراد در معرض و قرنطینه آن دسته از افراد لازم است” این شهرستان گفت: در Facebook post.

Kanakuk Kamps بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

با توجه به وب سایت خود را, K-2 کمپ — یک برنامه برای 13 تا 18 ساله ارائه دو و چهار هفته باقی می ماند — یکی از حداقل شش عمل Kanakuk. “پس از سال 1926 Kanakuk شده است مسیحی اردوگاه تابستانی برای بیش از 450.000 جوانان” سایت متحده است.

Kanakuk می گوید آن را معرفی چند اقدامات و روش های برای جلوگیری از گسترش coronavirus پیش از آن در سال 2020 آغاز شد که ممکن است 30. این شامل بهداشت غربالگری متوسط چک و دو هفته خود به قرنطینه برای گردشگران قبل از ورود.

آن را در حال حاضر مشخص نیست که آیا این شیوع در K-2 اردوگاه را تحت تاثیر قرار خواهد عملیات در Kanakuk را از دیگر برنامه ها است. در گزارش اولیه عفونت در جولای 2, سنگ, شهرستان, گفت که پنج تن دیگر برنامه های در دست انجام تا به حال گزارش نشده است هر تست مثبت.

ان بی سی نیوز گزارش می دهد که پدر و مادر از طریق ایمیل اطلاع داده است که فرزندان خود را ممکن است در معرض ویروس با یک توصیه که “خود را به عنوان Kamper بازده صفحه اصلی ما توصیه می کنند که شما در نظر بگیرید یک 14-روز خود قرنطینه برای فرزند خود و نظارت بر علائم COVID-19.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet