تورنتو استار

AstraZeneca می گوید: برزیل هنوز به ویروس واکسن مقابله

سائو پائولو – دو روز پس از دولت برزیل اعلام کرد یک قرارداد با دانشگاه آکسفورد و شرکت داروسازی AstraZenecato تا 100 میلیون دوز از امیدوار کننده coronavirus واکسن یک مدیر این شرکت گفت: این سند که در واقع نامه ای از قصد و هنوز هم وجود دارد موارد کلیدی به مذاکره شود.

AstraZeneca مدیر Jorge mazzei از خبرنگاران در روز دوشنبه که اگر واکسن آثار او معتقد است سخت-آمار آمریکای جنوبی را دریافت و آن را در پایان سال است. اما او فقط به حال اول تماس با شرکای محلی Fiocruz و شروع به کار خواهد کرد یک قرارداد در روز سه شنبه.

برزیل شمارش تقریبا 58,000 مرده توسط COVID-19 و بیش از 1.2 میلیون مورد از این بیماری است.

“این است که تقریبا غیر ممکن است که این قرارداد امضا نشود” انجام گفت. “آن زمان دو تا سه هفته برای نامه ای از قصد به امضا رسیده است. هدف ما این است که این قرارداد امضا شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

روز شنبه مقامات برزیل وزارت بهداشت گفت: کشور پرداخت خواهد شد $127 میلیون دلار برای مواد اولیه تولید 30.4 میلیون دوز در دو دسته در ماه دسامبر و ژانویه. آنها اضافه شده تلقيح تلاش خواهد شروع به سرعت اگر واکسن تایید شده است به امن و موثر است.

از هفته گذشته این واکسن در حال آزمایش بر روی بیش از 5000 برزیلی از بخش بهداشت و درمان.

دولت برزیل گفت: کل معامله به صورت 100 میلیون دوز برای یک کشور در حدود 210 میلیون نفر. پس از اولین دسته ای از 70 میلیون واکسن تولید شده توسط محلی واکسن ساز Fiocruz اما شرایط برای این مرحله هنوز به تعریف شود.

“من اعتماد یک استراتژی وجود دارد (از دولت برزیل) در مورد نحوه واکسینه کردن تمام مردم” AstraZeneca مدیر اضافه شده است.

انجام وجود دارد گفت: عناصر کلیدی به مذاکره شود از جمله میزان انتقال تکنولوژی و دوم خرید 70 میلیون دوز. او گفت: کشورهای دیگر در حال حاضر معاملات در این مرحله اما می گوید برزیل “است که قطعا در همان موج اول کشور به ضرب گلوله کشته است.”

دولت برزیل گفت: برای اولین بار به دریافت آکسفورد عکس خواهد بود گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای همراه و سلامت و امنیت حرفه ای.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شده است برای انتقاد از کمرنگ جلوه دادن دولت خود را در پاسخ به همه گیری نسبت به این بیماری به “کمی آنفولانزا.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول