مجلس مایک Gipson پسر زخمی در تیراندازی در لس آنجلس

تیراندازی بیش از آخر هفته در Gramercy Park محله چپ یک مرد کشته و سه نفر دیگر مجروح از جمله 32 ساله از مجلس مایک Gipson (D-Carson).

در مورد 4:15 p. m. روز شنبه چهار نفر به ضرب گلوله توسط چهار مرد در یک وسیله نقلیه در 8900 جلوگیری از هوبارت بلوار با توجه به اطلاعات اولیه منتشر شده توسط اداره پلیس لس آنجلس.

Gary مودی, 55 کشته شد با زخم گلوله به سر با توجه به لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی ،

49 سال تحت درمان با لس آنجلس آتش نشانی در صحنه اما حاضر شود تا به یک بیمارستان با توجه به لس آنجلس.

تبلیغات

دو نفر دیگر دوون Gipson و نامزدش, جنیفر سالازار گرفته شد به بندر-UCLA مرکز پزشکی پس از Gipson برخورد کرد و در برگشت و سالازار در پا.

زن و شوهر بودند بازدید دوون Gipson را زمانی که آنها تصمیم به رفتن به یک فروشگاه محله و به ضرب گلوله کشته شدند, با توجه به یک نسخه جدید از مجلس ،

Salazar تحت درمان قرار گرفت و مرخص شد. Gipson تحت عمل جراحی برای جلوگیری از خونریزی و ترمیم آسیب که گلوله ایجاد می شود و پس از آن وارد پشت خود شکستگی دنده و پاره کردن ریه خود را قبل از آن خارج شد با توجه به انتشار اخبار.

دوون Gipson یک پدر و یک کارمند تمام وقت کار برای ماتل در ال سگوندو.

تبلیغات

مجلس Gipson در بیانیه ای گفت که او با عجله به بیمارستان نمی دانستند پسرش بیماری است.

“من از خدا که او رو به بهبود است و دعا برای عزیزان دیگر که قربانی خود را از دست داد زندگی” Gipson گفت. “به عنوان یک قانونگذار من می دانم که بیش از حد اغلب بسیاری از خانواده ها تجربه مشابه حالات به طور منظم. این باید متوقف شود.”

Gipson نویسنده AB 879 که هدفمند به اصطلاح شبح اسلحه الزامی ثبت نام از قطعات تفنگ است که می توان به راحتی خریداری و مورد استفاده برای ساخت اسلحه. آن را تایید توسط فرماندار در ماه اکتبر.

در پنج سال گذشته مجلس که منطقه شامل کارسون کامپتون, Gardena, بندر, دروازه لینوود جنوبی L. A. و وات اتحاد برگزار شد دو ضد خشونت اسلحه تظاهرات در تقاطع ورمونت و منچستر راههای حدود یک مایل دورتر از محل روز یکشنبه تیراندازی.

افسر دریک مدیسون یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: متهمان فرار کرد و هیچ اطلاعات بیشتر در مورد عکسبرداری و یا وسیله نقلیه خود را منتشر شد. مدیسون گفت: آن ناشناخته بود که آیا تیراندازی شد-باند مرتبط است.

مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) در بیانیه ای گفت که او در نظر دارد برای پیوستن به دیگر نمایندگان محلی “برای مهار دشمنی که منجر به این رویداد وحشتناک.”

“جامعه ما باید با هم در روح و روان ما رو همه ما چالش ها” رندن گفت.

Gipson گفت که او مدت طولانی است که یک حامی قوی در برابر خشونت اسلحه و ادامه خواهد داد به مبارزه با این مسئله با افزایش قدرت نشست با همکاران و مقامات محلی سهامداران و ساکنان.

تبلیغات

“بدون اشک بدون ترس” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im