بازارهای سهام آسیا پس از مخلوط وال استریت بهداشت و درمان-مراقبت-رهبری تجمع

توکیو – سهام آسیا مخلوط شد پس از چند معیار از دست داده و زودتر دستاوردهای سه شنبه پس از تجمع در سهام ایالات متحده که عمدتا موجب شد توسط مراقبت های بهداشتی شرکت اطلاعیه ای از تحولات است که می تواند کمک در شیوع کروناویروس.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت در معاملات صبح اما معکوس البته به شیب تقریبا 0.9% اتمام در 18,917.01. استرالیا S&P/ASX 200 نیز کاهش یافت و از دست دادن 2.0% به 5,076.80 در حالی که کره جنوبی Kospi برداشت 2.0% به 1,751.84. هانگ سنگ در هنگ کنگ بود در 23,412.47 تا 1.0 درصد و شانگهای کامپوزیت inched 0.1% به 2,750.88.

هند Sensex شروع به پریدن کرد از 3.4% به 29,412.21. سهام افزایش یافت در تایلند و اندونزی و سنگاپور افتاد اما در مالزی.

“با وجود برخی از مهلت برای بازار یک شبه عدم قطعیت باقی می ماند به عنوان گسترش COVID-19 ویروس در ادامه گفت:” زو Huani در Mizuho بانک, هشدار بیش از حد خوش بینی.

“بانک مرکزی و مقامات در ادامه به گام تا اقدامات لازم برای حمایت از اقتصاد است.”

در آسیا مقام پولی سنگاپور کاسته سیاست های دوشنبه و بانک مرکزی چین نیز کاهش نرخ بهره کلیدی.

یک شبه تظاهرات در وال استریت یش بیشتر بر روی دستاوردهای اخیر شکوفایی برای بازار است که در آینده بهترین هفته برای S&P 500 در 11 سال البته بعد از افتادن به بازار خرس خاک. خوش بینی که غنچه که بدترین فروش ممکن است با نزدیک شدن اما بازارهای سراسر جهان هنوز هم با احتیاط به عنوان رهبران کار به پرستار اقتصاد خود را از طریق این بیماری همه گیر. S&P 500 باقی مانده است 22.4% زیر آن رکورد در ماه گذشته, و نفت سقوط به 18 سال کم است.

S&P 500 با افزایش 3.4% دوشنبه چهارم آن افزایش در پنج روز گذشته.

افزایش مراقبت های بهداشتی سهام رهبری راه را در هفته باز است. Johnson & Johnson پریدم 8% پس از آن گفت: انتظار برای شروع انسانی و مطالعات بالینی بر روی واکسن نامزد برای COVID-19 سپتامبر. Abbott Laboratories, شروع به پریدن کرد 6.4% پس از گفت و آن را یک آزمون است که می تواند تشخیص جدید کروناویروس در عنوان کمی تا پنج دقیقه است.

سهام شروع به پریدن کرد در هفته گذشته پس از فدرال رزرو وعده داده شده به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys آن را به عنوان طول می کشد برای دریافت وام از بازارهای در حال اجرا هموار و کاپیتول هیل به یک معامله در یک 2.2 تریلیون دلار بسته نجات برای اقتصاد است.

“بازار می خواهد به دیدن همه چیز خط تا و هفته گذشته همه چیز به انتظارنشسته بودند” گفت: Nela Richardson, سرمایه گذاری استراتژیست در ادوارد جونز با اشاره به کمک های بی سابقه ای از فدرال رزرو و کنگره است.

او گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به نظر می رسد همگام با کارشناسان بهداشت و درمان مورد نیاز برای محدود کردن اقتصاد به سرعت گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل کنم که در برابر گروه تجمعات بزرگتر از 10 را از طریق پایان ماه آوریل است. قبل از آن او گفت که او می خواست اقتصاد باز عید پاک.

“در حال حاضر این پیام است که در خط” گفت: ریچاردسون. “همه این چیزها خط تا با آمدن به این هفته و به همین دلیل شما شاهد عملکرد قوی در هفته گذشته امروز نیز ادامه دارد.”

S&P 500 رز 85.18 امتیاز به 2,626.65. شاخص Dow Jones Industrial Average 3.2% به 22,327.48 و نزدک به دست آورد 3.6% به 7,774.15.

مجبور به فروش توسط سرمایه گذاران نیاز به جمع آوری پول است که, کاهش, با توجه به مورگان استنلی استراتژیست. آنها می گویند یکی دیگر از عقب نشینی در سهام احتمال وجود دارد اما سطح فعلی ارائه برخی از خرید امتیاز برای سرمایه گذاران مایل به صبر شش تا 12 ماه.

“ما در مورد پایه است که پایین ترین نرخ در این بازار خرس برای بسیاری از سهام” آنها نوشت: در گزارش.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.70% از 0.65 اواخر دوشنبه.

اقتصاددانان انتظار دارند که تعدادی از ضعیف گزارش اقتصاد به در آمد از طریق هفته. این lowlight خواهد شد به احتمال زیاد روز جمعه گزارش اشتغال که در آن اقتصاددانان انتظار برای دیدن شدیدترین افت در کشور اشتغال پس از رکود بزرگ.

تعدادی از شناخته شده عفونت در سراسر جهان شده است در صدر 780,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد در جهان بیش از 160000.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث پنومونی و نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

بیش از 37,000 نفر در سراسر جهان با توجه به COVID-19 اما بیش از 160000 نیز بازیافت.

انرژی: معیار خام ایالات متحده اضافه شده $1.23 دلار 21.32 در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را کاهش 6.6% کاهش به $20.09 بشکه در روز دوشنبه پس از دست زدن به پایین ترین قیمت از سال 2002. نفت در آغاز سال بالای 60 دلار و سقوط انتظارات که ضعف اقتصاد خواهد سوزاندن سوخت کمتر. جهان غرق در روغن به عنوان تولید کنندگان همچنان به جلو و بیشتر از آن از زمین خارج شد.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد برداشت 30 سنت افزایش به $26.72 در هر بشکه رسید.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

واحد پول: دلار معامله شد در $108.54 از $107.76 در روز دوشنبه. یورو افزایش یافت به $1.1041 از $1.0995.

___

AP کسب و کار نویسندگان چو استن و الکس Veiga کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de