سهام آسیا در پیشبرد آمریکا قیمت نفت خام غرق در زیر $19

بانکوک – سهام رسید جمعه در آسیا پس از چین گزارش داده های اقتصادی که در حالی که ملال انگیز بود بهتر از انتظار می رود.

دستاوردهای به دنبال یک شبه تظاهرات در وال استریت شده توسط خرید از آمازون, مراقبت های بهداشتی و سهام دیگر بازار سوله که در حال پر رونق در coronavirus بحران.

چین گزارش اقتصاد آن قرارداد 6.8 درصد در ماه مارس به این کشور مبارزه coronavirus. که بدترین عملکرد از حداقل اواخر 1970s.

آن را نیز به عنوان بد نیست به عنوان دو رقمی کاهش برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده بود هر چند آخرین اعداد نشان می دهد که بازیابی خواهد بود یکی از آهسته است.

“راهپیمایی داده ها اضافه کردن به گسترده تر نشانه هایی است که اقتصاد چین است گذشته بدترین. اما بازیابی خواهد شد و احتمالا در ادامه به underwhelm. در واقع فرکانس بالا شاخص در حال پیگیری نشان می دهد که پس از اولیه گزاف گویی به عنوان مهار اقدامات بودند کاسته بهبود در فعالیت پس آهسته به خزیدن” جولیان Evans-Pritchard از اقتصاد سرمایه گفت: در یک تفسیر.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص شروع به پریدن کرد 3.2% به 19,897.26 و هانگ سنگ در هنگ کنگ پیشرفته 1.4% به 24,340.90. شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.6% به 2,837.07 در حالی که استرالیا S&P / ASX 200 رز 1.3% به 5,487.50. کره جنوبی Kospi رسید 3.1% به 1,914.53 با وجود انتشار آمار و اطلاعات کشور از دست 195,000 شغل در ماه مارس از یک سال پیش از آن پایان دادن به یک دهه اجرا در حقوق و دستمزد و سود.

بازارهای دیگر در آسیا نیز پیشرفته است.

های آتی سهام ایالات متحده بيشتر با قرارداد برای S&P 500 تا 2.9% در حالی که برای داو صنعتی 3.4%.

یک شبه S&P 500 0.6% کوه در می رم بین سود و زیان پس از گزارش دولت که 5.2 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. که به ارمغان آورد و در مجموع در ماه گذشته به حدود 22 میلیون نفر است.

اما حتی در این stay-در-خانه به طور فزاینده بیکاری اقتصاد برخی از کسب و کارهای در حال ساخت به عنوان روشن برندگان و سود برای آمازون, مراقبت های بهداشتی, شرکت ها و سهام در جیب دیگر از بازار نگه داشته و از تجمع در مسیر.

“ما می دانیم که این شماره ها نمی شود اما شرکت ها نشان می دهد آنها گرفته ایم گام برای جلوگیری نقدی تخلیه و یا که آنها موقعیت خود را به خوبی گفت:” Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ.

آمازون دلار کلی و خارج همه بسته در رکورد به مردم سهام در استیپلز. Netflix نیز رسیده تمام زمان بالا به مردم صرف زمان بیشتر از همیشه در خانه در حالی که مراقبت های بهداشتی سهام S&P 500 با افزایش 2.2 درصد افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است.

به عنوان یک بخش مالی سهام وزن سنگین ترین در بازار با بانک ها ادامه خود را یک هفته ای اسلاید. نگرانی بالا هستند که کسب و کار-دستور shutdown — و تنبیه رفت و برگشت از اخراج آنها باعث خواهد شد نیروی خانوارها و کسب و کار به طور پیش فرض بر روی میلیاردها دلار از وام. جی پی مورگان چیس از دست 3.8 درصد و سیتی گروپ تضعیف 5.5 درصد.

تحلیلگران جدایی از برندگان و بازندگان به عنوان یک نشانه امیدوار برای بازار است. پیش از آن در فروش, ترس, در مورد قریب الوقوع رکود کشیده پلاگین برای سهام در سراسر بخش.

“ما تا به حال یک بازار بود که نقطه چین با فروش بی رویه گفت:” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “در حال حاضر شما باید یک تمایز در بازار است که نشان می دهد یک سالم پس زمینه.”

S&P 500 رز 16.19 امتیاز به 2,799.55. میانگین صنعتی داو جونز اضافه 0.1% به 23,537.68 نزدک افزایش 1.7% به 8,532.36 و راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام کاهش یافت 0.5% به 1,178.09.

کاخ سفید دستورالعمل ترسیم یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی کسب و کار مدارس و مناطق دیگر از زندگی اشاره کرده اند در نور در پایان از خاموش کردن تونل است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

برخی خوش بینانه سرمایه گذاران با تمرکز بر عظیم برای کمک به اقتصاد وعده داده شده توسط فدرال رزرو و دولت ایالات متحده. آنها همچنین نقطه های اخیر نشانه هایی است که شیوع این بیماری ممکن است درست در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

دوئل احساسات کمک کرده اند S&P 500 حدود نصف آن از دست دادن پس از سقوط از آن رکورد در اواسط فوریه. سهام بودند را نزدیک به 34 درصد در اواخر ماه مارس اما یک تجمع اخیر است کمرنگ کاهش به حدود 17 درصد.

در نهایت بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای می گویند آنها انتظار بازار برای فرار باقی تا زمانی که بدترین شیوع عبور می کند.

“این است که یک مصرف کننده-led اقتصاد” گفت: مشخصاتش را Krosby. “سوال این است: در چه نقطه مصرف کننده احساس می کنید به اندازه کافی راحت برای شروع حتی یک شبه زندگی عادی در خارج از خانه های خود را؟”

سود اوراق قرضه کاهش یافت و دوباره و باقی می ماند بسیار کم هر چند که نشان می دهد چگونه بدبینی سرمایه گذاران در مورد اقتصاد چشم انداز.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.60% در روز پنج شنبه بود اما در 0.67% در اوایل جمعه. بازده سقوط زمانی که قیمت اوراق قرضه به افزایش است. سرمایه گذاران تمایل به پیشنهاد Treasurys زمانی که آنها نگران اقتصاد است.

قیمت های نفت شد, برگزاری مداوم. معیار خام ایالات متحده از دست داد 26 سنت افزایش به $19.61 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را بدون تغییر در $19.87 در هر بشکه در روز پنج شنبه. قیمت نفت خام برنت های استاندارد بین المللی برای قیمت نفت را به دست آورد 77 سنت افزایش به $28.59 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا برداشته 107.71 ین ژاپن به پایین از 107.92 در روز پنج شنبه. یورو تقویت شد و به $1.0849 از $1.0839.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو Damian J. Troise و الکس Veiga کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de