سهام آسیا در پیشبرد پس دوباره بجای اول برگشتن در وال استریت

بانکوک – سهام پیشرفته در آسیا در روز سه شنبه برداشته با افزایش قیمت نفت و یک شبه جهش در وال استریت با تشکر جامد نشان از شرکت های فن آوری.

سهام در هنگ کنگ و سیدنی و سنگاپور. بازار در توکیو و شانگهای و سئول تعطیل بودند.

بهبود قیمت نفت بود که به درایو سود در آسیا در روز سه شنبه به ایالات متحده معیار اضافه شده $1.79 یا نزدیک به 9 درصد به $22.18 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. این صعود 61 سنت در روز دوشنبه به $20.39.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی, قیمت برداشت $1.58 دلار 28.78 در هر بشکه رسید.

“احساس روی زمین است که انرژی را در یک نقطه بهتر و در حالی که آن را درخشان عرضه/تقاضا معادله شروع به تغییر در جهت مثبت,” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

قیمت نفت سقوط کرده بود که تقاضا کاهش یافت در میان کسب و کار و خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی با توجه به همه گیر. جنگ قیمت میان روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت بیشتر roiled بازار است. در یک نقطه در ایالات متحده معیار خام بود و قیمت بسیار پایین است که تولید کنندگان خواهد پرداخت شده است مشتریان را به نفت دور.

تقاضا نفت تهدید به تجاوز ظرفیت ذخیره سازی. اما بلند کردن اجسام از مستندات و محدودیت های دیگر برای مهار شیوع جدید کروناویروس که باعث COVID-19 حداقل در برخی جاها مطرح شده است و امیدوار است حداقل برای برخی از بهبود در تقاضا.

وستون اشاره کرد که علاقه به تغییر ژوئیه آتی خام ایالات متحده. این زمان معیار برای تحویل در ماه ژوئن.

“قیمت نفت خام برنت نیز با داشتن یک زمان بهتر از آن و $30-سطح یک هدف شفاف,” او گفت:.

در به اشتراک گذاری تجارت هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه شده 1% به 23,839.21 در حالی که S&P/ASX 200 در استرالیا صعود 1.6% به 5,407.10. هند Sensex bounced بازگشت از یک شیرجه رفتن در روز دوشنبه به دست آوردن 0.3% به 31,815.82. سنگاپور معیار شروع به پریدن کرد 0.7% در حالی که بانکوک 1.4% سقوط کرد.

“با ژاپن و چین و کره جنوبی به دور است و هیچ, عناوین توجه داشته باشید منفعلانه زیر وال استریت اواخر دوباره بجای اول برگشتن مسیر حداقل مقاومت” جفری هالی از Oanda گفت: در یک تفسیر.

این است که یک هفته پر مشغله برای بازارهای با کشت از شرکت ها گزارش های درآمدی ناشی, از جمله بیش از 150 شرکت در S&P 500. روز جمعه دولت را نیز نشان می دهد که چگونه بسیاری از مشاغل از دست داده بودند در طول ماه آوریل است.

یک شبه S&P 500 به پایان رسید 0.4% بالاتر در 2,842.74 پس از پاک کردن و از دست دادن زود هنگام 1.2%. میانگین صنعتی داو جونز لبه 0.1% بالاتر به 23,749.76. شاخص Nasdaq composite است که لود شده با تکنولوژی سهام, افزایش 1.2% به 8,710.71.

مایکروسافت صعود 2.4%. هواپیمایی سهام پس از غرق مشهور سرمایه گذار وارن بافت در برکشایر هاتاوی فاش کرد که در آن به فروش می رسد همه آن سهام در خطوط هوایی آمریکا گروه Delta Air Lines خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی. بافت یکی از سهام بازار معروف ترین شکارچیان معامله و سرمایه گذاران در سراسر جهان تجزیه هر سرنخ او در مورد سرمایه گذاری. بیش از آخر هفته او گفت که او می خواهم یک اشتباه ساخته شده در چگونه او ارزش شرکت های هواپیمایی.

خطوط هوایی آمریکا کاهش یافت و 10.6 درصد بیشترین کاهش در شاخص S&P 500. ایالات دلتا و غرب همه از دست 7.4 ٪ یا بیشتر.

همچنین به طور بالقوه وزن در بازارهای بافت گفت که او را حلق آویز بر روی پول نقد خود را و نه هر گونه معاملات بزرگ به تازگی به خاطر او دیده نشده و هر روز جذاب از نظر.

در دیگر معاملات و بازدهی اوراق 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز به 0.67% از 0.64% در روز دوشنبه. آن را هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% آن را به همراه داشت در آغاز سال است. بازده تمایل به سقوط زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

دلار در 106.72 ین ژاپن به پایین از 106.75 ین در روز دوشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0904 از $1.0908.

___

AP کسب و کار نویسندگان چو استن و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>