آسیا امروز: کره جنوبی نیاز به ماسک بر حمل و نقل پرواز

بانکوک – کره جنوبی خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی و تاکسی در سراسر کشور شروع سه شنبه به مقامات به دنبال راه های بیشتری برای کاهش سرعت گسترش coronavirus به مردم افزایش فعالیت های عمومی خود را.

وزارت بهداشت رسمی Yoon Taeho روز دوشنبه گفت: ماسک نیز نیاز خواهد بود در تمام پروازهای داخلی و بین المللی از روز شنبه. از ماه ژوئن صاحبان “در معرض خطر” امکانات از قبیل میله, باشگاه, ورزشگاه, کارائوکه اتاق ها و سالن های کنسرت مورد نیاز خواهد بود به استفاده از گوشی های هوشمند کدهای QR برای ثبت نام مشتریان به طوری که آنها را می توان ردیابی پایین تر به راحتی زمانی که عفونت رخ می دهد.

کره جنوبی بود گزارش 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس قبل از آن تا حد زیادی تثبیت آن با شیوع تهاجمی ردیابی و آزمایش است. اما عفونت شده اند رو به افزایش کمی از اوایل مارس با مردم بیشتر بیرون رفتن در آب و هوای گرمتر و کاسته اجتماعی فاصله دستورالعمل باعث نگرانی در کشور است که به تازگی شروع به بازگشایی مدارس.

“تا زمانی که درمان و واکسن در حال توسعه ما هیچ وقت نمی دانید زمانی که COVID-19 بحران می تواند در نهایت و تا آن زمان ما باید به یاد بگیرند که چگونه به زندگی با COVID-19,” Yoon گفت.

از آن خواهد شد تا رانندگان اتوبوس و ایستگاه مترو کارگران برای به اجرا درآوردن ماسک در حمل و نقل عمومی در حالی که رانندگان تاکسی خواهد بود و مجاز به امتناع از مسافران که با پوشیدن ماسک. مشتریانی که حاضر به دانلود کدهای QR در مکانهای تفریحی را برای نوشتن اطلاعات شخصی خود را با دست.

کره جنوبی گزارش کرده است 11,206 COVID-19 موارد از جمله 267 مرگ و میر. افزایش اخیر در عفونت شده است حول پر جمعیت سئول شهری که در آن بیش از 200 مورد در ارتباط بودند به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— ووهان انجام عظیم تست: چین در شهر ووهان انجام داده است بیش از 6.5 میلیون coronavirus آزمون بیش از 10 روز دوره در یک پیشنهاد برای تست همه آن 11 میلیون نفر, دولت, رسانه ها روز دوشنبه گفت:. این شهر کمیسیون بهداشت در یک پست در وب سایت خود خواسته هر کسی که تست شده به جلو آمده و تا پایان روز سه شنبه. جدید COVID-19 موارد گزارش شده پس از 10 روز مبارزات انتخاباتی آغاز شده هر چند برخی از افراد با علائم آزمایش مثبت است. بیش از 3 میلیون نفر تا به حال تست شده قبل از مبارزات انتخاباتی رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت. ووهان که در آن همه گیر جهانی اعتقاد بر این است که آغاز شده و اواخر سال گذشته تا کنون شهر سخت ترین ضربه در چین.

— کره جنوبی می فرستد ماسک: کره جنوبی قصد دارد به ارسال 370,000 ماسک صورت برای ده ها هزار نفر از کره جنوبی به تصویب رسید در غرب برای کمک به آنها آب و coronavirus. وزارت امور خارجه گفت: آن ماموریت های دیپلماتیک را با ده ها تن از پذیرش بین المللی گروه به توزیع ماسک. کره جنوبی بوده است منبع عمده ای از بچه ها برای پذیرش در غرب پس از پایان 1950-53 جنگ کره. با توجه به آمار رسمی در مورد 167,000 به تصویب رسید و کره جنوبی در خارج از کشور زندگی می کنند اما کارشناسان می گویند تعداد واقعی است که نزدیک به 200000.

— ژاپن آسانسور اضطراری: نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برداشته coronavirus وضعیت اضطراری در توکیو و چهار نفر دیگر باقی مانده استان در روز دوشنبه به پایان بیانیه آغاز شد که نزدیک به هشت ماه پیش. اورژانس بود و نرمتر از مستندات اعمال شده در بسیاری از کشورها و درخواست به جای مورد نیاز کسب و کار را تعطیل و مردم را به ماندن در خانه. اما این اقدامات به عنوان به خوبی به عنوان ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله کاهش عفونت و کاهش فشار در سیستم پزشکی. آبه همچنین اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی جدید به ارزش حدود 100 تریلیون ین ($930 میلیارد دلار) به ارائه کمک های مالی برای شرکت های ضربه coronavirus. ژاپن 16,580 مورد تأیید و 830 مرگ و میر.

— هند پرواز در هوا: داخلی هواپیمایی سفر بخشی از سر در هند, که, کاهش, آن, ویروس مستند با وجود اضافه کردن بیش از 6000 عفونت های جدید در هر روز است. در دهلی نو, فرودگاه, مسافران در ماسک یا کامل لباس محافظ ایستاده در صف های طولانی برای نشان دادن شناسایی و شبانه روزی می گذرد به پرسنل امنیتی ایستاده پشت پلاستیکی پارتیشن. بلیط دستگاه منتقل شده در خارج که در آن فرودگاه کارگران مقادیر چمدان. پرواز تجاری ترافیک بازگشت و در سراسر هند به جز ایالت آندرا پرادش و, West Bengal. دادگاه عالی هند دستور داده است تا اجتماعی فاصله هنجارها در فرودگاه و پرواز را وادار به شرکت های هواپیمایی برای نگه داشتن وسط صندلی باز است.

— استرالیا بیشتر در مدرسه: دانش آموزان در دو بیشتر کشورهای استرالیا بازگشت به مدرسه تمام وقت به عنوان تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان های سراسر کشور قرار می گیرند. نیو ساوت ولز و کوئینزلند متحده پیوست و کمتر پرجمعیت استرالیا غربی و جنوبی و استرالیا و ایالت ها و قلمرو شمالی به از سرگیری چهره به چهره آموزش به جای تحصیل از خانه آنلاین. کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: دانش آموزان و معلمان باید در خانه بمانند و اگر آنها بیمار هستند و اشاره کرد “ما نه از جنگل است.” نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: مدرسه غیبت ظاهر شد و به بالاتر از حد نرمال است. استرالیا باقی مانده های قضایی برنامه ریزی برای ارسال دانش آموزان به مدرسه در مراحل از طریق اوایل ماه ژوئن است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

— فیجی ایرویز اخراج: فیجی شرکت هواپیمایی ملی است تخمگذار کردن بیش از 750 کارکنان در حدود نیمی از نیروی کار خود را به عنوان آن را در تلاش خود را برای زنده ماندن است. باقی مانده کارکنان خود را پرداخت 20 درصد کاهش می یابد و فقط پرداخت برای روز کار می کنند. مدیر عامل شرکت Andre anna lee گفت: این شرکت در حال مذاکره با وام دهندگان و هواپیما lessors برای پرداخت deferrals. او گفت: در فیجی ایرویز انتظار برای دریافت تقریبا صفر درآمد در ماه های آینده با توجه به لغو پروازهای بین المللی به دلیل بیماری همه گیر.

— نیوزیلند اجازه می دهد تا جمعیت: در نیوزیلند برنامه های بیشتر برای نرم کردن آن coronavirus محدودیت با افزایش حداکثر اندازه تجمعات از 10 نفر به 100. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: تغییر خواهد اثر را ظهر جمعه. زمان بندی طراحی شده است در اجازه می دهد تا خدمات مذهبی به ادامه آن روز و بیش از آخر هفته. نیوزیلند گزارش شده فقط یک مورد جدید از coronavirus طی هفته گذشته. Protocol wine studio نسبت داده شده است که موفقیت برای یک سخت اوایل مستند و مردم را در جریان هوشیاری. “ما هنوز در جهانی همه گیر” protocol wine studio گفت. “موارد همچنان به رشد در خارج از کشور و ما هنوز مردم آمدن به خانه. اما در بیشتر قسمت ها بسیاری از جنبه های زندگی می تواند و باید خیلی بیشتر احساس طبیعی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>