آسیا امروز: فیلیپین می بیند ترافیک به عنوان مستند برطرف

بانکوک – ترافیک و جمعیت مسافران در بازگشت به پایتخت فیلیپین در روز دوشنبه به عنوان کلان شهر آرام antivirus اقدامات در بالا-ریسک قمار به آرامی بازگشایی اقتصاد در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رفت و آمد قطار تاکسی سوار-به اشتراک گذاری ماشین های ویژه, اتوبوس و موتور سیکلت rumbled در راه بازگشت در شهر مانیل اما تنها مجاز به حمل یک بخشی از ظرفیت خود را به عنوان یک حفاظت.

حمل و نقل عمومی هنوز محدود آرامش قوانین و بسیاری از مسافران منتظر برای ساعت ها به یک سوار با وجود دولت استقرار اتوبوس.

بزرگتر ازدحام خودروهای شخصی نیز کمک انسداد جاده ها.

“بسیاری از مردم در حال حاضر مجاز به بیرون رفتن و بسیاری از صنایع در حال بازگشایی بنابراین شما خواهید دید بسیاری از وسایل نقلیه … اما این وضعیت باقی می ماند غیر طبیعی” گفت: پلیس سرهنگ ژنرال Guillermo Eleazar.

او هشدار داد که پلیس هنوز هم پس از متخلفان که پوشیدن ماسک و رعایت فاصله فیزیکی.

کلاس باقی می ماند به حالت تعلیق برای دو هفته آینده. آرایشگر مغازه ها و سالن های زیبایی باز هفته آینده در یک سوم از ظرفیت خود را.

فیلیپین همچنان جنوب شرقی آسیا نقطه داغ برای COVID-19 با بیش از 18,000 عفونت و 957 مرگ و میر.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند برطرف عنوان مرگ و میر صعود: هند ثبت شده 230 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن به 5,394 به عنوان کشور مرحله به مرحله طرح به سهولت آن مستند لگد از دوشنبه. مقامات در حال حرکت رو به جلو با کاهش حتی به عنوان کارشناسان می گویند هند است و در هیچ جا به اوج شیوع. راه آهن اجرا خواهد شد 200 بیشتر ویژه مسافر قطار از دوشنبه و برخی از کشورهای بازگشایی مرزهای خود را اجازه می دهد ترافیک وابسته به وسايط نقلیه. ماهاراشترا بدتر آمار دولت اجازه داده است مغازه ها و دفاتر برای باز کردن در خارج از مهار مناطق.

— کره جنوبی در تلاش برای ردیابی موارد: کره جنوبی بالا بیماری های عفونی متخصص است که شفاعت برای مردم بیش از 65 زنان باردار و دیگر پزشکی آسیب پذیر افراد به ماندن در خانه به عنوان مقامات در تلاش برای ردیابی و جلوگیری از گسترش coronavirus میان افزایش فعالیت عمومی است. Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ساخته شده نظر دوشنبه در حالی که پرداختن 24 موارد جدید مربوط به یک گروه از کلیساها در نزدیکی سئول از جمله مرگ یک مرد در 70s به. او همچنین نگرانی بیش از صدها نفر از نقل و انتقال مربوط به محل کار از جمله مراکز تماس و یک انبار عظیم اداره محلی e-commerce غول Coupang که مقامات می گویند موفق به درستی اجرای اقدامات پیشگیرانه. کره جنوبی گزارش کرده است 11,503 موارد و 271 مرگ و میر.

— چین گزارش وارداتی موارد: چین روز دوشنبه گزارش داد افزایش روزانه تایید coronavirus موارد به 16 همه آورده شده از خارج از کشور است. یازده ثبت شد در میان مسافران پس از رسیدن در جنوب غربی استان سیچوان در سه منطقه شمال مغولستان داخلی و دو در جنوب شرقی تولید افزوده گوانگدونگ. با محلی انتقال داشتن کاهش یافته به صفر بسیار از این کشور دوباره باز برای کسب و کار و دوشنبه شاهد بیشتر راه اندازی مجدد از کلاس ها در مدارس متوسط و بالا است که قبلا تنها مجاز کسانی که آماده شدن برای امتحانات فارغ التحصیلی بازگشت به دانشگاه. مهد کودک و چهارم و پنجم کلاس خواهد بود و اجازه بازگشت در هفته آینده به عنوان بخشی از یک مبهوت باز برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

— بنگلادش باز می شود حمل و نقل: حمل و نقل عمومی در سراسر بنگلادش بازگشایی دوشنبه, هر چند با محدودیت در تعداد مسافران. در داکا مقامات چک کردن اگر اتوبوس که زیر دستورالعمل های بهداشتی. پروازهای داخلی از سر گرفته و در حداقل سه مسیر به عنوان خدمات کشتی به سواحل جنوبی منطقه. دولت می گوید تدریجی بازگشایی بسیار مهم است برای احیای اقتصاد هر چند نگرانی وجود دارد, آن می تواند منجر به افزایش عفونت بیمارستان در حال حاضر غرق در پایتخت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>