به عنوان کاخ سفید بر ‘پناهگاه’ شهرستانها تنش بین L. A. شهرستان کلانتر و یخ سطح شیب دار بالا

به کاخ سفید رمپ تا تهاجمی خود را در برابر به اصطلاح پناهگاه شهرستانها تنش افزایش یافته است بین Los Angeles County sheriff و مهاجرت و گمرک بیش آژانس فدرال عملیات.

در گسترده مصاحبه با تایمز در هفته گذشته کلانتر الکس بیانوبا انتقاد اخیر استقرار ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها به کمک یخ را بازداشت در “محراب” حوزه های قضایی و گفت: او را “تکه تکه” احضاریه از آژانس که امضا شده توسط یک قاضی.

بیانوبا که وعده داده شده خود را در طول سال 2018 کمپین برای پایان دادن به “خط لوله به اخراج” گرفته شده یک خط سخت موضع بر روی یخ — اگر چه برخی از مهاجر طرفداران معتقدند او انجام داده است و نه به اندازه کافی به دور خود است.

اخیرا در یک نشست خبری که کلانتر گفت که او مخالف “SWAT-سبک عوامل” کمک به یخ اجرا دستگیری خواستار آن “overkill” و فرم “weaponizing قوانین مهاجرت.”

تبلیغات

در پاسخ یخ عصبانی مقامات متهم کلانتر سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و گسترش “اطلاعات غلط.” در سال گذشته یخ به همین خشم بیش از یک ویدیو که در آن پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور ایستاده و در کنار شهردار اریک Garcetti گفت: ساکنان آنها را مجبور به باز کردن درهای خود را برای یخ عامل که ندارد یک حکم امضا شده توسط یک قاضی

“شما خوردگی سازمان های اجرای قانون در برابر یکدیگر و سپس وادار کردن جامعه به یک انتخاب” گفت: David مارین مدیر اجرای قانون و حذف عملیات به صورت یخ در L. A. “پس جامعه می گوید:” خوب من باید به رعایت آنچه یخ می گوید یا من رعایت آنچه که کلانتر یا رئیس می گوید؟’

“من هرگز در یک کنفرانس مطبوعاتی و مردم بگویید که چگونه به اطاعت از قانون اجرای آژانس,” او اضافه شده است. “اما بعد از آن دوباره من حرفه ای اجرای قانون رسمی. من نه یک سیاستمدار.”

در سراسر کشور, روابط بین اجرای قانون محلی و یخ تنها رشد بیشتر تیره و تار به عنوان رئیس جمهور تهمت است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر ترک را در “محراب” شهرستانها. است که به ویژه در کالیفرنیا که در آن اجرای قانون محلی باید پایبند یک “پناهگاه” قانون سنا لایحه 54 فراهم می کند که برای حفاظت از مهاجران در این کشور غیر قانونی است.

تبلیغات

ماه گذشته مدیر ICE متی Albence گفت که 100 CBP عوامل و افسران کمک در ساخت دستگیری از جمله در لوس آنجلس و سان فرانسیسکو در پاسخ به پناهگاه-شهرستان سازمان های اجرای قانون و نه همکاری با مقامات فدرال با تبدیل بیش از مهاجران برگزار می شود در زندان های محلی.

روز بعد یخ افسران دو بازداشت در شمال کالیفرنیا دادگاه نقض قانون دولت است که نیاز به حکم قضایی به مهاجرت غیرقانونی در آن امکانات است. یخ پاسخ داد که قانون کالیفرنیا نمی خواهد حکومت انجام فدرال افسران.

“افسران ما نمی خواهد که خود را دست بسته توسط محراب قوانین در هنگام اجرای قوانین مهاجرت به حذف جنایی بیگانگان از جوامع ما” دیوید جنینگز یخ زمینه مدیر دفتر در سان فرانسیسکو در بیانیه ای گفت.

آژانس نیز در خدمت سان دیگو شهرستان کلانتر ماه گذشته با چهار اداری احضاریه برای کسب اطلاعات در مکزیک اتباع می خواستم برای اخراج. یخ مقامات گفت: در انتشار اخبار است که به اصطلاح پناهگاه قوانین باید اساسا آنها را مجبور به نوبه خود به تاکتیک. برخی از مقامات محلی به نوبه خود حفر کرده اند در پاشنه خود را.

“اداری احضاریه شما می توانید با قرار دادن ماهی در ’em” بییانوئبا گفت. “اگر آنها مسیر آن را به یک قاضی و یک قاضی علائم آن, ما افتخار همه احضاریه.”

وی اقدامات اخیر انجام شده توسط دولت یک “نشان می دهد.”

“این همه در مورد … رای دهندگان در آن قرمز متحده” بییانوئبا گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن در برقراری ارتباط به آنها که” من بصورتی پایدار و محکم پشت من و شما پشتیبانی از نگه داشتن این قهوه ای مردم در سایه و در ترس برای زندگی خود را.’ … که آنچه که او فکر می کند شانس خود را برای انتخاب مجدد خود را بر اساس.”

زمانی که بیانوبا شد کلانتر او حذف یخ از عوامل بزرگترین زندان محلی سیستم در کشور و محدود معیار است که اجازه می دهد زندانیان منتقل شده به زندان فدرال ممکن است بازداشت و یا اخراج.

تبلیغات

یخ نقل و انتقالات کاهش 52% در سال 2019 با توجه به بیانوبا.

در حالی که یخ انتقاد کلانتر برای انجام بیش از حد کوچک مهاجر طرفداران حقوق متهم کرده اند او را انجام نمی دهد به اندازه کافی به دور از آژانس فدرال.

بیانوبا مورد انتقاد قرار گرفته بیش از این واقعیت است که زندانیان هنوز در حال تحویل به یخ طریق افسران که قرارداد توسط آژانس فدرال.

مهاجران طرفداران حقوق می گویند نقل و انتقالات هستند و نه از نظر قانونی لازم است و آن را ناعادلانه به دستگیری و تبعید مردم برای عمران مسائل مربوط به مهاجرت پس از آنها در حال حاضر زمان خدمت خود محکومیت های کیفری. در نامه ای ارسال به شهرستان با هیئت ناظران هفته گذشته حدود 100 مهاجر وکالت عدالت کیفری و اصلاحات سازمان خواسته است که یخ بود نیاز به امن حکم قضایی به منظور دسترسی کلانتر زندان امکانات و تجهیزات ایستگاه و دادگاه lockups.

“او وعده بزرگ شد و پا زدن یخ در خارج از زندان. برای طرفداران و بسیاری از ما که او را پشتیبانی می کند که به معنای هیچ گرفتاری با یخ گفت:” آندرس Kwon یک وکیل در ACLU از جنوب کالیفرنیا که با تمرکز بر مسائل مربوط به مهاجرت. “ما باور داریم که سیاست های او واقعا یک طعمه و سوئیچ و کسب و کار به عنوان معمول است.”

بیانوبا گفت که SB 54 “بود و تعادل است که قانونگذاران زده” به دلیل رقابت ایمنی عمومی ،

“هر دو طرف می توانید سعی کنید به ضرب و شتم من, اما ما در حال ایجاد یک تعادل دقیق,” بیانوبا گفت. “ما همیشه در حال رفتن به خطا در سمت چه چیزی بهترین را برای ارتقای ایمنی است.”

اگر چه مارین ذکر یک رابطه خوب با شش نفر از کلانترها در منطقه خود را از مسئولیت او گفت که وجود ندارد در L. A. شهرستان است.

تبلیغات

او اشاره کرد که از هزاران detainers تسلیم در سال گذشته کمتر از 500 نفر منتقل شده به یخ بازداشت کرده است. به عنوان یک نتیجه, Marin, گفت, یخ, ماموران مجبور به دستگیری در جامعه است.

در L. A. منطقه در سال مالی 2019 یخ ساخته شده 6,657 اداری, دستگیری بیش از یک هزار تن از سال قبل است. چون از کارکنان مفصل به مرز یخ تا به حال برای تنظیم منابع و محل فراری در عملیات ماموران در بازداشتگاه مارین گفت: تأثیر تعداد بازداشت.

که تعداد ابدا تعداد دستگیری ها در این منطقه برای سال مالی 2014 که بالغ بر حدود 19,000 — یا برای سال مالی 2013 که بالغ بر حدود 25,000 اگر چه تعداد کسانی که به احتمال زیاد بالاتر به دلیل از سازمان های که قبلا افتخار یخ detainers و نه محدود کردن و یا محدود کردن آژانس دسترسی به زندان.

“در اینجا در جنوب کالیفرنیا وجود دارد بسیاری از بیگانگان جنایی است که در حال منتشر شد بازگشت به جامعه به دلیل پناهگاه سیاست” مارین گفت.

در طول چند هفته گذشته به کمتر از 15 متحده گمرک و حفاظت مرزی عوامل و افسران کار کرده اند با یخ عوامل در L. A. منطقه برای کمک به ایجاد, دستگیری با توجه به مارین.

اگر چه برخی از CBP عوامل ممکن است تاکتیکی تیم خبره آنها همان یخ افسران و انجام همان کار مارین گفت. آنها آموزش داده شده است بر روی یخ فرآیندها و عملیات و یک “نیروی چند برابر” مارین گفت.

“من فکر می کنم اگر این موفق است که من دیده ام که آن را در حال حاضر است که شاید این چیزی است که ما گسترش” مارین گفت. “اگر ما همچنان به نشان دادن پیشرفت است و این کار شاید آنها می توانیم به نگه داشتن آنها را با ما برای دو ماه سه ماه چهار ماه و شش ماه.”

بار نویسنده کارکنان مایا لاو کمک به این گزارش

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر