نیویورک – رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب رهبران در نیویورک در حال برخورد دوباره بیش از عمق دولت coronavirus بحران است. در همین حال شیوع است که مصرف آن عوارض در دولت کارمندان دولت با ویروس ادعا زندگی از اتوبوس و قطار کارگران و یک غیر نظامی و کارمند اداره پلیس نیویورک.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

تهمت و شک و تردید عمق بحران

شهر نیویورک دموکراتیک شهردار, بیل د Blasio, درهم با مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره جمعه بعد از جمهوری خواه رئیس جمهور با ابراز شک و تردید در مورد عمق بحران در این شهرستان بیمارستان و سیستم آن نیاز فوری برای بیشتر دستگاه تنفس.

“زمانی که رئیس جمهور می گوید دولت از نیویورک نیازی 30,000 هواکش با تمام احترام به او نه به دنبال حقایق این فصل رشد این بحران” د Blasio گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: فاکس Sean Hannity, “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

دولت فدرال ارسال شده است هواکش به نیویورک و کمک بیشتری در راه است, از جمله یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی و موقت بیمارستان از این نظامی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“بنابراین ما بدست چیزی. من خدا را شکر که” دموکراتیک شهردار گفت. “اما آن را به نگه داشتن به آینده.”

___

خدمتگزاران مردم قطع توسط ویروس

Coronavirus شیوع مصرف عوارض آن در شهر نیویورک کارمندان دولت.

دو نفر که کمک نگه داشتن نیویورک در حال حرکت در طول بحران, اتوبوس, اپراتور الیور کورش 61 و هادی قطار پیتر Petrassi, 49 کشته شدند, توسط ویروس پنج شنبه با توجه به اتحادیه خود را.

حمل و نقل اتحادیه کارگران محلی 100 جمهور تونی Utano به نام مرگ دو نفر در یک روز “وحشتناک و فوق العاده غمگین از دست دادن.”

او به نام حمل و نقل کارگران “قهرمانان واقعی” برای ادامه کار در طول همه گیر و او خواستار حمل و نقل متروپولیتن ارائه حمل و نقل کارگران با ماسک محافظ.

“تعهد و وظیفه به این معنا نیست استفاده از حمل و نقل کارگران به عنوان گوشت دم توپ,” Utano گفت.

اداره پلیس نیویورک اعلام کرد برای اولین بار coronavirus مرگ در روز پنج شنبه. دنیس Dickson, گروه, سرایدار, فوت از عوارض این بیماری کمیسر پلیس درموت شیا گفت.

دیکسن کار برای این گروه از سال 2006 و صرف 17 روز تمیز کردن مقر پلیس پس از Superstorm سندی در سال 2012.

این گروه حتی به آن شده است که وظیفه کمک به پلیس نیویورک, اجتماعی, فاصله, قوانین, همچنین در ادامه به دیدن سنبله در غیبت. در روز پنج شنبه 3,674 افسران به نام بیمار, حسابداری برای حدود 10 درصد از نیروی. به عنوان روز پنج 351 NYPD پرسنل تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

بالا گروه مبارزه با تروریسم رسمی معاون کمیسر جان میلر در بیمارستان بستری شد دوشنبه در انتظار نتایج آزمون پس از تجربه نشانه های سازگار با COVID-19.

___

تلفات سنگین

COVID-19 حمله کرده است نیویورک با افزایش نیروی.

روز سه شنبه حدود 3000 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس در ایالت نیویورک است. این تعداد افزایش یافت و به 3,800 جمعه و سپس پریدم به 5,300 شنبه صبح.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیمار نگران هستند آنها بیش از حد تبدیل خواهد شد آلوده. بسیاری از آنها احساس فشار عاطفی مراقبت از بیماران جدا شده از خانواده خود را. در همین حال مقامات درهم به سعی کنید و آن را به اندازه کافی دستگاه تنفس به نیویورک برای مراقبت از رشد سپاه از بیماران.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im