به عنوان ویروس گسترش می یابد, در حال رشد نیاز به تخت های بیمارستانی و لوازم

مینیاپولیس – coronavirus همه گیر در زمان به طور فزاینده ای تلخ تلفات شنبه در آمریکا و اروپا تولید سرسام آور caseloads در نیویورک و ایتالیا و تنظیم کردن جان تقلا برای راه اندازی هزاران اضافی تخت بیمارستان به عنوان بیماری بریده یکی دیگر از گریم پیشبرد.

ایتالیا در قلب اروپا مهاجم شیوع اعلام کرد نزدیک به 800 جدید مرگ و میر و 6,600 موارد جدید — بزرگترین آن روز به روز افزایش می دهد و در عین حال. در نیویورک مقامات دولتی به دنبال شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستان را تایید کرد coronavirus موارد افزایش یافت و بالای 10000 ایالت با 56 مرگ و میر.

“همه چیز را که می تواند انجام شود در حال انجام است,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: “ما به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال برای تجهیزات پزشکی.”

در سراسر جهان ها و خیابان ها و میادین و بزرگراه ها در شهرهای بزرگ متروک به عنوان حکومت و مستندات ضرب به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19. در ایالات متحده, New Jersey و سنت لوئیس اضافه شد به لیست در حال رشد از مناطق که در آن ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند. کارکنان مراقبت های بهداشتی از شهر اوکلاهما به مینیاپولیس به دنبال کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی. کارکنان در بیمارستان دیترویت شروع ایجاد, در خانه, ماسک صورت برای کارگران است. حتی بیمارستان های روستایی تیره و تار شد که مردم به طور فزاینده ای احساس همه گیر بسته شدن در.

در جامعه کشاورزی از ویدالیا, گرجستان, دکتر رابرت واگنر گفت: پزشکی کارکنان در اتاق اورژانس با پوشیدن ماسک صورت برای کل 12 ساعت شیفت و تغییر در داخل و خارج از کامل دنده محافظ هر زمان که آنها را مردم به عنوان یک پتانسیل coronavirus مورد — همه در حالی که برخورد با یک جریان به طور منظم از بیماران مجروح در تصادفات و رنج و درد قفسه سینه و یا آفات دیگر.

آنها در حال آزمایش یک افزایش تعداد بیماران مبتلا به این ویروس و نگران است که 50 تخت مراتع منطقه ای مرکز پزشکی در نهایت می تواند تبدیل به ضعف است.

“قطعا وجود دارد این ترس اساسی در جامعه است. شما می توانید آن را ببینید,” او گفت:.

در واشنگتن مذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید از سر گرفت بالا-سطح مذاکرات در یک بالن $1 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی بسته نجات خواست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتصاب یک معامله به ثابت یک ملت به طور کامل طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به حمله به یک اعتماد به نفس تون در مورد این کشور توانایی شکست دادن این بیماری همه گیر به زودی حتی به سلامت رهبران در سراسر کشور اذعان کرد که ایالات متحده آمریکا است که هیچ جا در نزدیکی قله برای شیوع.

“ما در حال رفتن به جشن بزرگ پیروزی در آینده ای نه چندان دور” او گفت:.

سرایت است شروع به احساس می شود در شهرستانها ایالات متحده به دور از مناطق عمده شهری از جمله مکان هایی است که باید مقاومت شدید خاموش کردن اقدامات است. حدود 150 کشور در حال حاضر را تایید کرده اند موارد مرگ گزارش شده در بیش از 30 ایالت آمریکا. در حال حاضر وجود دارد بیش از 300,000 موارد تایید شده در سراسر جهان با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جدید نقاط داغ در حال رویه روز به روز. از جمله نگرانی های: شیوع در یک خانه سالمندان در اوهایو شیوع در نیواورلئان است که احساس خطر رهبران دولت و دو مرگ و میر در کانزاس که در آن یک مقام بهداشتی گفت: عرضه تست کیت نمی خواهد گذشته از طریق آخر هفته.

دبی Velarde خود جدا شده و در خانه اش در حومه دنور از Lakewood, کلرادو پس از یادگیری این هفته که یک زن او آموزش دیده در طول یک سفر کاری در ققنوس در اوایل ماه مارس تا به حال تست مثبت و در بیمارستان بستری شد در تنفس. Velarde سپس پایین آمد با تب و سرفه و او را از دست داده و هنوز هم انتظار برای شنیدن اگر او آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من نمی تواند بازگشت به کار حتی اگر من خوب بود چون بازار آن فروشگاه است پس از بسته” گفت: Velarde. “به ما گفته بودند برای درخواست بیکاری است.”

در نبراسکا 81 استان ها بدون فشرده-تخت های مراقبت و 28 از مهمترین و روستایی شهرستانهای هیچ بیمارستان. همه در همه ، در غربی مینه سوتا پنج سازمان های مراقبت بهداشتی بودند teaming تا برای تبدیل بخشی از سابق در زندان به یک مرکز برای مراقبت از coronavirus بیماران.

کمبود تجهیزات پزشکی و دنده محافظ بود نگرانی در شهرهای بزرگ بیش از حد. لوازم از جمله دنده محافظ ماسک و ضد عفونی کننده دست بودند رو به کاهش. نیوهمپشایر بزرگترین بیمارستان, پزشکی دارتموث هیچکاک مرکز تشویق داوطلبان برای دوختن ماسک صورت برای بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به طوری پزشکی-درجه حفاظتی تجهیزات می تواند حفاظت شده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. Integris سلامت در اوکلاهما بود درخواست عمومی برای اهدای ماسک های دست عفونی دستکش یکبار مصرف و لوازم دیگر.

زمانی که مردم متوجه است که این ویروس در جامعه خود “اضطراب در ضربات و آنها با عجله به اتاق اورژانس” Integris سخنگوی بروک Cayot گفت. “این اتاق اورژانس که احساس تاخت و تاز کردن در لحظه (با) افرادی که وحشت زده و قابل درک است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش, کارن, آزمایش منفی برای coronavirus دبیر مطبوعاتی خود توییتی. آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت است.

جان هاپکینز گزارش شده اند وجود دارد در مورد 13,000 مرگ و میر در سطح جهان است. ایالات متحده دیده می شود بیش از 280 مرگ و میر تا کنون. ایتالیا که بزرگترین در اروپا شیوع در حال حاضر حداقل 4,825 مرده است.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

اما این ویروس در حال گسترش است در یک سرعت سریع ، jolting اقتصاد جهانی و شروع به حداکثر کردن سیستم مراقبت های بهداشتی در شهرهای مختلف.

در ایتالیا مقامات محلی در سخت-آمار مناطق شمالی شده اند شفاعت با دولت ملی به تصویب اقدامات سختگیرانه تر. ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفت: ملت او محکم قفل و خاموش کردن تمام امکانات تولید به جز ارائه کالاهای اساسی و خدمات. او هشدار داد شهروندان را آرام می شود و بیمار گفته وجود دارد و بلوچستان هیچ جایگزین.

“ما قربانی در خانه ماندن است و حداقل نسبت به دیگر شهروندان در تلاش برای نگه داشتن ملت خوب و عملکرد او گفت:” در یک Facebook آدرس.

روسیه وزارت دفاع گفت که آماده پرواز به همراه تیم پزشکی و تجهیزات ضد عفونی کننده برای ایتالیا و یک هواپیما تحویل بیش از 100 تن از لوازم از چین به جمهوری چک به عنوان بخشی از ناتو برنامه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

اسپانیا در حال حاضر سومین شماره از عفونت ها در سراسر جهان پس از ایالات متحده آمریکا

اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به خود را محدود می کند. ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز کنوانسیون در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی.

دکتر اولگا Mediano که درمان قربانیان 2004 جهادی بمب گذاری در مادرید که به کشته شدن نزدیک به 200 نفر و زخمی شدن بسیاری دیگر گفت: هیچ چیز آماده او را برای ملی سلامت تراژدی اسپانیا است که در حال حاضر پایدار.

“این نمی تواند تجربه بسیار طولانی” Mediano گفت: از گوادالاخارا. “ما در حال دو برابر شدن تا ما شیفت. ما باید استراتژی به قطع در آن وجود دارد در این هفته اما فراتر از آن است که ما نیاز به بهبود وضعیت چون ما حرفه ای در حال تحمل فشار زیادی از جمله احساسی است.”

در آلمان در جنوب ایالت بایرن مربع شهر خالی شد. کبوتر بیشتر مردم در لندن معمولا شلوغ میدان ترافالگار و میدان لستر و دولت بریتانیا گفت تا 1.5 میلیون بیمار و آسیب پذیر مردم به ماندن در خانه به مدت حداقل 12 هفته است.

بریتانیا هنوز هم نشدم پشت کشورهای دیگر در گسترش ویروس اما آن را نامعقول نظام سلامت است creaking. بریتانیا در حال حاضر خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار.

کارگران در نزدیکی مسکو در حال عجله برای ساخت یک درمانگاه برای درمان صدها نفر از coronavirus بیماران به روسیه آماده برای یک موج از عفونت. پلاکارد در سبک شوروی پوستر های تبلیغاتی ساخته شده اند در نزدیکی سایت با یک نمایش شهردار با اشاره به بیننده و شعار “سازندگان دقیقه بشمارید!”

فلسطین وزارت بهداشت اعلام کرد که دو مورد اول از coronavirus در غزه اضافه کردن ترس از پتانسیل شیوع در شلوغ محاصره با یک نامعقول نظام سلامت سال های پس از اسرائیل و مصر محاصره غزه و فلسطین سیاسی را بدست آورد.

در ایالات متحده محدودیت در حرکت برنامه ریزی شده بود به اثر را روز شنبه در ایالت ایلینوی و نیوجرسی و جمعه در نیویورک که در آن فرماندار استناد 9-11 در تماس برای دولت به گرد هم می آیند در این میان یک تاریخی بحران است.

“بله ما یک مشکل است. بله, ما را در مقابله با آن است. بله ما بر آن غلبه خواهد. اما اجازه دهید ما بهتر است خودشان در انجام آن و اجازه دهید نیویورک منجر به راه در پیدا کردن خود را بهتر از خودشان و نشان دادن خود را بهتر از خودشان” کومو گفت.

___

D’Emilio گزارش از رم. آسوشیتد پرس نویسندگان آنیتا برف در شهر فینیکس کن میلر در شهر اوکلاهما, جوزف ویلسون در بارسلونا, فرانک Jordans در برلین, Russ به bynum در ساوانا گرجستان و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. ___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر