به عنوان ایالات متحده Preps برای Coronavirus سلامت کارگران سوال اقدامات ایمنی

بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus هنوز به سلامت آمریکایی به سلامت کارگران به عنوان آن را در چین است. اما مرگ و میر ناشی از کارگران بیمارستان در آسیا را افزایش موشکافی مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم توانایی برای محافظت از مردم در مقابل خط. توماس Northcut/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

توماس Northcut/گتی ایماژ

ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی در تلاش است تا آماده شود برای امکان شیوع بیماری پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد جوامع شنبه برای آماده شدن برای این نوع گسترش در حال حاضر دیده می شود در ایران و ایتالیا و کره جنوبی و دیگر مناطق خارج از ویروس کانون در چین است.

به عنوان چهار شنبه, CDC, یادداشت ها وجود دارد تنها 14 تایید موارد جدید کروناویروس در ایالات متحده به علاوه 45 بیشتر موارد در میان آمریکایی ها بودند که به خانه آورد از الماس شاهزاده کشتی کروز و یا از طریق پرواز از آسیا مرتب توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده. اما دو نفر از کسانی که 59 مجموع موارد در آمریکا مربوط به سفر وجود دارد هیچ نشانه ای تا کنون که این ویروس گسترش یافته است فراتر از آن.

هنوز هم برخی از مراقبت های بهداشتی آمریکا کارگران در خط مقدم از جمله مورین Dugan نگرانی آنها به درستی آماده شده است.

Dugan جانباز پرستار در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز پزشکی که در آن دو coronavirus بيماران زودتر منتقل شده در این ماه. UCSF یکی از اولین بیمارستان در کشور, اما Dugan می گوید سرخوردگی او را در حال نصب چرا که او می گوید با کارفرما ارائه شده کمی توجه و یا آموزش به کسانی که مراقبت از بیماران آلوده.

“ما می خواهیم به انجام بهترین ما کار بسیار سخت به انجام بهترین برای ما بیماران پس آیا ما را به شکست” دوگان می گوید. “این نه تنها پرستاران آن همه کارکنان دیگر. این دستیاران پرستاری آن را حمل و نقل. هر عضو هیات نگران است.”

Coronavirus هنوز به سلامت آمریکایی به سلامت کارگران به عنوان آن را در چین است. اما مرگ و میر ناشی از کارگران بیمارستان در آسیا را افزایش موشکافی مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم توانایی برای محافظت از مردم در مقابل خط.

Dugan می گوید: جامعه پزشکی نبود آمادگی کامل برای ویروس های قبلی مانند سارس و ابولا — و او نگران است که درس های آموخته شده هستند نمی شود امروز. به عنوان مثال: لباس های حفاظتی ارائه شده او می گوید: ترک پوشنده لباس را گردن قرار دارد.

“لباس است که آنها در حال ارائه ناکافی” او می گوید: با احساسات. “من بسیار پرشور در مورد این دلیل که ما سخت کار می کرد تا مطمئن شوید که پرستاران ما محافظت می شدند و بنابراین آنها می تواند به محافظت از مردم است.”

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

UCSF گفت: در یک پاسخ کتبی به NPR که از آن گرفته شده, چند, “گسترده” و اقدامات ایمنی از جمله جداسازی افراد بیمار در اتاق های ویژه سیستم های تهویه و آموزش کارکنان با استفاده مناسب از تجهیزات ایمنی. در رابطه با دو coronavirus موارد Dugan اشاره به UCSF آن گفت: در جریان این کارگران بودند که در واقع درمان بیماران است. اما بیمارستان می کند — به عنوان یک ماده البته — اطلاع رسانی ستاد کل ورودی عفونت موارد است.

بهداشت جهانی مقامات هشدار می دهند که COVID-19 عفونت ناشی از کروناویروس جدید, ممکن است وارد یک مرحله جدید در ایالات متحده در برخی از نقطه. تا کنون ایالات متحده شده اند قادر به برنامه ریزی برای انتقال از ورودی بیماران که بیماری در حال حاضر شناخته شده است. که بسیار متفاوت از گسترش شیوع بیماری های که در آن افراد بیمار راه رفتن در خیابان — یک به مراتب سخت تر سناریو برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و درمان آنها.

“آن ناشناخته است که می آید از طریق خود سیستم بیمارستان یا درمانگاه است که واقعا مطرح بزرگترین خطر می گوید:” علامت Rupp ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه نبراسکا.

Rupp بیمارستان در نظر گرفته شده است یک مدل برای مدیریت عفونت. خود پیشگام مرکز پزشکی یکی از معدود با تجربه در درمان ابولا. این اتاق ایزوله فیلتر است که عوامل بیماری زا و شیوه های خشک اجرا می شود مطمئن شوید تنفس ماسک مناسب کارگران است.

بیشترین انتقادی او می گوید: کارکنان بیمارستان شفاهی صفحه نمایش بيماران در تاسیسات ورودی درخواست در مورد علائم و سفر تاریخ است.

بدون این نوع از لجستیکی کنترل در یک بیمارستان ورودی او می گوید: یک سرفه بیمار می تواند به سرعت آلوده کادر پزشکی و بیماران دیگر انتظار در اورژانس یا درمانگاه.

اما در مورد هزاران نفر از بیمارستان های دیگر بدون تجربه گسترده با خطرناکترین موارد ؟ چگونه آنها نیروبخش به صورت بالقوه شیوع?

کسانی که به مراکز پزشکی نیز آماده می گوید نانسی پرورش, معاون رئیس جمهور از کیفیت و ایمنی بیمار برای انجمن بیمارستان های آمریکا.

“هر کس که صحبت کردم می گوید به آنها گرفته ایم قابل توجهی مراحل را به مطمئن شوید که آنها در حال آماده” از جمله مراحل مانند جداسازی بیماران عفونی و حفظ ماسک صورت برای اطمینان از منابع گذشته فاستر می گوید.

اما نه همه کارکنان شاغل در این بیمارستان ها احساس می کنید آماده است.

ملی پرستاران اتحادیه در حال انجام مداوم نظرسنجی که هفته گذشته در حدود 31 درصد از نزدیک به 5000 پرستار پاسخ دهندگان گفته اند که آنها به اندازه کافی ندارند دنده محافظ برای رسیدگی به افزایش coronavirus موارد است. تنها 9 درصد گفت: خود را به بیمارستان یا درمانگاه به حال برنامه ای برای منزوی کردن برنامه به طور بالقوه آلوده بیماران.

“که نه به اندازه کافی بالا برای ما راحت می گوید:” بانی Castillo, رئيس جمهور از ملی پرستاران اتحادیه. او اشاره می کند بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر عامل در ظرفیت و اگر به کروناویروس در آمریکا آن را به استرس سیستم و حتی بیشتر.

“اگر مراقبت های بهداشتی کارگران و پرستاران نیست protected هیچ کس محافظت” کاستیلو می گوید.

در همین حال کاخ سفید درخواست کرده است $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید برای حمایت از آمادگی و واکسن توسعه است. کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان — در تماس هستند که مقدار کافی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im