به عنوان تورنتو COVID-19 hotspot نقشه نشان می دهد نابرابر تلفات Ontario هنوز به شروع به جمع آوری درآمد و مسابقه داده

به عنوان همه گیر را نامتناسب بار بیشتر رشد می کند و کاملا واضح استان هنوز شروع به جمع آوری COVID-19 داده ها بر درآمد و نژاد است که می تواند کمک به نشان می دهد عمق این بی عدالتی.

تورنتو بهداشت عمومی منتشر شد نقشه ها در روز چهارشنبه که محلی ارائه مدرک از یک روند بزرگتر کارشناسان بهداشت هشدار داده اند از هفته: که برخی از جوامع غلظت بسیار بالاتر از COVID-19 موارد از دیگران است که این خوشه است تصادفی نیست.

این شهر پنج بیشتر تحت تاثیر قرار محلات — تمام یافت و در این شهر به مراتب غربی — باید به طور متوسط بیش از 1000 COVID-19 مورد در هر 100,000 نفر. این شهر حداقل پنج متاثر محلات — که شامل رزدیل سواحل و دنفورد — باید به طور متوسط فقط 58 مورد در هر 100,000 نفر.

به طور متوسط پنج بیشتر تحت تاثیر قرار محلات را به طور قابل توجهی بالاتر نسبت افرادی که کم درآمد racialized مهاجران و زندگی در متراکمتر مسکن با طولانی تر رفت و آمد.

مقایسه این geographic جیب گفتن نشان می دهد نابرابری. اما منطقه مبتنی بر تجزیه و تحلیل هیچ جایگزینی برای فردی-سطح اطلاعات در درآمد نژاد و دیگر عوامل اقتصادی-اجتماعی ،

در حالی که تورنتو بهداشت عمومی در حال حاضر جمع آوری این داده ها Ontario هنوز شروع به رغم این استان را بالای پزشکان ارتکاب به آن را بیش از سه هفته پیش. کارشناسان می گویند این اطلاعات ضروری است برای مبارزه با این بیماری همه گیر و اثرات آن در بیشتر آسیب پذیر است.

“آنچه در حال پویایی هستند که ایجاد خطر در برخی از گروه ها بیش از دیگران است ؟” می گوید Arjumand Siddiqi, کانادا صندلی پژوهش در جمعیت عدالت در سلامت و استاد دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی.

“ما ساختار جامعه در راه است که اساسا ناعادلانه. و من فکر نمی کنم شما واقعا می تواند در فرار است که منطق هنگامی که شما ببینید این اعداد درست در مقابل شما است.”

داده های سرشماری نشان می دهد که تفاوت در تورنتو محله تحمل بالاترین غلظت COVID-19 موارد در مقایسه با کسانی که با حداقل. (این مناطق باید در نظر گرفته شود خطرناک تر و یا بیشتر امن تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا تاکید کرد و گفت: این نشان می دهد که در آن افراد آلوده زندگی می کنند نه در جایی که آنها به دست آورد عفونت ها و ویروس است که در هر محله در شهر.)

در میان پنج آسیب دیده ترین مناطق متوسط درآمد خانوار به طور متوسط $53,000 و 24 درصد واجد شرایط به عنوان کم درآمد. در میان پنج حداقل تحت تاثیر مناطق متوسط متوسط درآمد خانوار است $95,000 با 12 درصد شمارش به عنوان کم درآمد. پنج آسیب دیده ترین محلات بیش از دو درصد از اقلیت های موجود در مقایسه با پنج حداقل آسیب دیده — 59 درصد در مقایسه با 26 درصد و نزدیک به دو درصد از ساکنان زندگی در پنج طبقه به علاوه highrises.

قابل توجه هر دو گروه یکسان بود کسری از ساکنان را که حمل و نقل عمومی به کار می کنند. اما پنج محله با بالاترین نرخ COVID-19 تا به حال به طور متوسط 22 درصد از ساکنان با ساعت — به علاوه رفت و آمد در مقابل فقط 9 درصد با سوپر طولانی رفت و آمد برای کسانی که در پنج حداقل مناطق آسیب دیده.

د ویلا پیشنهاد پنج شنبه که دسترسی به تست های سایت های زیر مسکن و قیمت لوازم مانند ماسک بودند همه عوامل این شهر را به در نظر گرفتن در پرداختن به تورنتو COVID-19 نابرابری.

این منطقه بر اساس آمار مفید برای کارگردانی بهداشت عمومی منابع, کارشناسان می گویند. اما آنها نه قابل قبول جایگزینی برای گرانول های فردی در سطح مبتنی بر نژاد و اجتماعی و اقتصادی داده است.

به جای دانستن بیشتر تحت تاثیر قرار محلات فقیر هستند ما نیاز به دانستن چه چیزی کم درآمد مشاغل در حال قرار دادن کارگران بیشتر در معرض خطر است. به جای دانستن بیشتر تحت تاثیر قرار محلات در حال متراکم تر ما نیاز به دانستن این که آیا چند نسل خانواده در آپارتمان های کوچک نیاز به دسترسی به مکان های امن تر به خود منزوی.

به جای دانستن بیشتر متنوع محلات بیشتر تحت تاثیر ما نیاز به دانستن این که آیا سیاه و سفید و یا دیگر racialized مردم بیشتر در معرض خطر شدید نتایج و مرگ به عنوان ایالات متحده آمریکا و انگلستان پیدا کرده اند — و به همین دلیل است.

“اگر شما در جمع آوری این داده ها ما حداقل می تواند توصیفی می گویند در اینجا مشکل واقعی در نظر ما نیست بدانم چه خبر است, نه ما در تلاش برای ایجاد یک مورد از حکایات که در حال شروع به گرفتن قریب به اتفاق, کاملا رک و پوست کنده گفت:” Siddiqi.

در روز پنج شنبه تورنتو شورای شهر رای به طور رسمی درخواست که دولت انتاریو نیاز به مجموعه ای از COVID-19 تست داده ها شکسته نژاد و شغل و درخواست است که این استان را به اشتراک گذاری این اطلاعات با بهداشت عمومی واحد و در مقیاس بزرگ است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

تورنتو بهداشت عمومی شده است جمع آوری فردی در سطح داده ها در مسابقه و شغل و دیگر عوامل اجتماعی و اقتصادی برای حدود یک ماه در علاوه بر این به نوع جغرافیایی تجزیه و تحلیل منتشر شده روز شنبه اشاره کرد عضو شورا جو Cressy (Spadina-فورت نیویورک) صندلی از تورنتو هیئت مدیره بهداشت و درمان است. اما حتی اگر این شهر در حال حاضر جمع آوری آن موظف استان-اطلاعات گسترده ای است که هنوز هم لازم است, او گفت:.

“به راستی در درک یک تحول جدید ویروس, ما نیاز به اطلاعات در مقیاس” Cressy گفت.

“ما یک استان از 14 میلیون نفر … ما باید در همان صفحه در نظر اطلاعات ما در حال جمع آوری و چگونه آن را به اطلاع ما پاسخ. اطلاعات ما در حال جمع آوری در تورنتو باید به شدت متفاوت از داده های جمع آوری شده در ویندزور یا اتاوا.”

“من هیچ ایده” چرا استان در حال شروع به جمع آوری این Cressy گفت.

دکتر باربارا Yaffe, Ontario دانشیار رئیس پزشکی, سلامت, لغو مصاحبه با ستاره روز چهارشنبه برای بحث در مورد این استان را به مجموعه ای از سطح فردی مبتنی بر نژاد و اجتماعی و اقتصادی COVID-19 داده است. یک سخنگو به جای ارسال بیانیه ای گفت: “ما متعهد” به جمع آوری این اطلاعات و این که “ما در حال کار با شرکای برای تعیین پیاده سازی.”

در روز پنج شنبه در پاسخ به مجموعه ای دقیق از سوالات یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: دولت اجازه داده می شود به منطقه ای بهداشت عمومی واحد برای جمع آوری این اطلاعات اگر آنها می خواهند به.

الزامی جمع آوری داده ها provincewide نیاز به تغییرات قانونی هیلی Chazan اشاره کرد. “همین دلیل است که ما در حال حرکت رو به جلو با (داوطلبانه مجموعه) به عنوان یک راه حل فوری.”

Chazan افزود که “ما می دانیم که این اطلاعات مهم است که به منظور هدایت تصمیم گیری ما در مورد چگونه برای محافظت از گروه های آسیب پذیر که ممکن است در معرض خطر بالاتری برای COVID-19.” در پاسخ به کسانی که آن را به اشتراک گذاشته خواهد شد با او گفت که “یک بار این مجموعه داده ها شروع خواهد شد که ما با شرکای ما برای تعیین بهترین راه برای انتشار این اطلاعات است.”

احزاب مخالف در پارک ملکه نیز تمدید calls جمعه در استان شروع به جمع آوری این داده ها.

NDP رهبر Andrea Horwath در بیانیه ای گفت: “این شرم آور است که (نخست وزیر داگ فورد بوده و مقاوم در برابر الزامی مجموعه و به اشتراک گذاری مبتنی بر نژاد و اجتماعی و اقتصادی COVID-19 داده اما او دیگر نمی تواند چشم پوشی از این اطلاعات است. این است که فوری و زندگی در معرض خطر هستند.”

Kate Allen
کیت آلن تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش علم و فن آوری ستاره. او در توییتر دنبال کنید: @katecallen

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>