به عنوان ملت شعارهای نام او Breonna تیلور خانواده بدحال زندگی 'سرقت'

بزرگنمایی این تصویر Breonna تیلور با ماشین خود در دسامبر. 25, 2019. دوستان و خانواده خود را به یاد د

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

Breonna تیلور با ماشین خود در دسامبر. 25, 2019. دوستان و خانواده خود را به یاد داشته باشید تیلور به عنوان یک فرد مراقبت که دوست داشت کار خود را در مراقبت های بهداشتی و کارت های بازی با خاله. تیلور خانواده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تیلور خانواده

قبل از او یک برچسب یا یک تیتر قبل از معترضان در سراسر کشور شعار می دادند نام او Breonna تیلور بود که 26 سال است که بازی با کارت های خاله او و خوابش تماشای فیلم با دوستان است.

که تغییر در مارس 13, وقتی افسران پلیس اجرای بدون دست کشیدن حکم در نیمه شب او را کشته در آپارتمان خود را در Louisville, Ky.

در حال حاضر به عنوان معترضان در سراسر کشور گرفته اند تا نام او در تماس خود را به صورت نژادی و عدالت و پایان دادن به خشونت های پلیس تیلور دوستان و خانواده به یاد داشته باشید زن آنها می دانست و دوست داشت: کسی که برای دیگران مراقبت و عاشق آواز, بازی, بازی ها, پخت و پز, چک بر روی دوستان است.

قبل از صبح زود حمله در ماه مارس Breonna تیلور بود اولین پاسخ که عاشق به دزدکی حرکت کردن در یک چرت زدن قبل از شیفت بعدی. او را تبدیل به 27 در تاریخ 5 ژوئن.

شناخته شده به عنوان "Bre" را به دوستان و خانواده تیلور نقل مکان کرد و از میشیگان به لویی زمانی که او یک نوجوان بود. بسیار از او بزرگ, تنگ گره خانواده نقل مکان کرد و در حدود همان زمان.

یک عمه, بیانکا Austin به نام تیلور او را "مینی من است." دایی تایرون بل به نام "شادی."

"او سرد بود سرد گربه می گوید:" یکی دیگر از عمه Tahasha هالووی.

خانواده به طور منظم صرف زمان با هم و تیلور اغلب پیشنهاد یک دور مورد علاقه خود را بازی با ورق Phase 10 و Skip-Bo.

بزرگنمایی این تصویر

بیانکا Austin و Tahasha سکس با دو خاله به Breonna تیلور ایستاده در خارج از آستین در Louisville, Ky. آنها سپاسگزار است که تیلور نام و داستان تبدیل شده اند شناخته شده در سراسر کشور. "اما ما نمی خواهیم این کار را در همه" Austin گفت. "ما می خواهیم او را به عقب." بکی سالیوان/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بکی سالیوان/NPR

برنامه کار یک EMT می تواند خسته کننده بود به خصوص در اوایل ماه مارس به عنوان coronavirus نگرانی در مورد گسترش است.

اما کسانی که او را می دانستند می گویند تیلور استقبال این فرصت را به عقب و به ایجاد تفاوت در زندگی کسی.

دوستان و خانواده معتقدند که تیلور را به خود جلب شد به یک حرفه ای در مراقبت های بهداشتی است چرا که او در مورد مراقبت از مردم است. در یک Facebook پست تیلور ساخته شده به عنوان عموی او بهبود از سکته مغزی سال گذشته او نوشت:

مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی بسیار پرارزش است. این باعث می شود من احساس می کنم تا زمانی که من می دانم که من ساخته شده است یک تفاوت در زندگی شخص دیگری. من خیلی سپاسگزار از همه کارکنان کمک کرده است که عموی من در طول این زمان دشوار است و کسانی که ادامه خواهد داد به ایجاد تفاوت در زندگی خود را.

او با حضور غربی دبیرستان در لوییویل جایی که او به ملاقات و دوست Erinicka شکارچی و Shatanis Vaughn — آنها در خود عبارت "سه amigos."

مانند بسیاری 20-چیزی شکارچی و تیلور بازم جدا, در زمان, در سال های پس از مدرسه بالا است. اما شکارچی به خاطر تقویت دوستی خود را سال گذشته پس از شکارچی تحت عمل جراحی مغز. او دوره نقاهت در بیمارستان زمانی که تیلور برای بازدید آمدند.

"گفتم: 'چرا ما سقوط ؟ من درک نمی کنم.' و او بود, "مهم نیست که نیک. ما با هم دوباره. در مورد آن نگران نباشید. من شما را دوست دارم. فقط می دانیم که "" به یاد شکارچی. "این درست نیست. ما دزدیدند."

بزرگنمایی این تصویر

Breonna تیلور نام تبدیل شده است قبل از هر چیز نشان از تظاهرات علیه خشونت پلیس در لوییویل. چهره او نقاشی شده است و chalked در سراسر شهرستان از جمله در اینجا در جفرسون مربع پارک در مرکز شهر لوئیزویل. بکی سالیوان/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بکی سالیوان/NPR

Breonna تیلور مرگ در ماه مارس به عنوان یک شوک به کسانی که او را می دانستند.

او و دوست پسر او کنت واکر در خانه بودند در آپارتمان او هنگامی که یک تیم از لباس شخصی لویی افسران پلیس وارد به اجرای بدون دست کشیدن حکم در صبح زود از مارس 13. به گفته او خانواده وکلا موضوع بررسی نشده بود Taylor اما یک مرد او مورخ قبلا بود که پس از ارسال یک بسته به آپارتمان او.

زمانی که پلیس وارد آپارتمان واکر فکر آنها در حال سرقت, تیلور وکلا می گویند. مجوز اسلحه صاحب او سلاح خود را برداشت و به ضرب گلوله یک افسر در پا. افسران بازگشت آتش تیراندازی ده ها تن از زمان قتل تیلور با توجه به خانواده عمدی طرح دعوی در دادگاه. پلیس دستگیر واکر و او به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است. کسانی که اتهامات شده اند کاهش یافته است.

"حتی در حال دادستان من هرگز کاملا دیده می شود که بسیاری از گلوله در یک آپارتمان می گوید:" Lonita بیکر یک وکیل صدمه شخصی نمایندگی تیلور خانواده است. در علاوه بر این به طرح دعوی در دادگاه های خانواده نیز به دنبال دپارتمان سیاست های تغییرات در بدنه دوربین و بدون دست کشیدن حکم.

بزرگنمایی این تصویر

در حالی که مرتب سازی از طریق تیلور وسایل Erinicka شکارچی آمد در سراسر این صفحه دفترچه های ساخته شده توسط تیلور هنگامی که دو نفر از دوستان بودند سالمندان در مدرسه بالا است. بکی سالیوان/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بکی سالیوان/NPR

اولین اخبار در پوشش مرگ او اشاره نمی کند نام او در همه جای تمرکز بر آسیب به یک افسر پلیس و با اشاره به تیلور و واکر به عنوان "مظنون است."

Breonna تیلور خانواده گفت: آنها احساس خشم و عصبانیت در هنگام خواندن کسانی که اوایل داستان.

"من احتمالا گفت: بیشتر فحش دادن کلمات در آن زمان کمی از من گفت: در طول تمام زندگی من می گوید:" بل عموی او. "عصبانی کتمان حقیقت است."

عمه بیانکا Austin معتقد است که همراه با رشد شیوع کروناویروس که اوایل این روایت از تیلور به عنوان یک "مظنون" است چرا خانواده تا به حال مشکل پیدا کردن ارائه دهندگان خدمات مراسم تشییع جنازه.

بزرگنمایی این تصویر

ماریسا Pantoja, 23, ساخته, این, اعتراض ثبت نام به عنوان یک ادای احترام به تیلور. "من فکر می کنم بزرگترین چیزی که آمار خانه بود که او ضروری کارگر" Pantoja می گوید. "من می خواهم به مطمئن شوید که نام او را هرگز فراموش شده است." بکی سالیوان/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بکی سالیوان/NPR

در حال حاضر دو ماه بعد کل ملت می داند Breonna تیلور داستان. هزاران نفر از معترضان در سراسر این کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس شعار نام خود را همراه با جورج فلوید است. در لوئیزویل این تیلور که طول می کشد در مرکز صحنه – به معنای واقعی کلمه با یک نقاشی دیواری از چهره خندان او کشیده شده با گچ در downton را Jefferson میدان پارک.

خانواده می گوید این آسانسور آنها را به او را می دانم داستان حال شنیده ام — اما همچنین باعث می شود آن را سخت تر به سرند.

"هر بار که او را می بینم و یا کسی که می گوید نام او من گریه. من شکستن می گوید:" Shatanis Vaughn, تیلور دبیرستان ، "آنها واقعا به حمایت شما [تیلور] در حال حاضر. همه می دانند داستان خود را. شما در حال رفتن به شنیده می شود در نهایت."

Austin, عمه اش می گوید: خانواده "سپاسگزار است که نام او که در آن او باید باشد."

"اما ما نمی خواهیم این کار را در همه" او همچنان ادامه دارد. "ما می خواهیم او را به عقب. من نه فقط در زمان به عقب بروید."

برای چه بوده است تیلور 27th, تولد دوستان و خانواده باید برنامه ریزی جشن های عمومی از زندگی او در روز شنبه در مرکز شهر لوئیزویل. آنها برنامه ریزی برای انتشار بالن ها و پروانه ها و انتظار دارند یک جمعیت بزرگ.

"من دعا به خدا می گوید:" Austin. "ما نیاز به تغییر واقعی در امریکا است. من هنوز هم به افزایش کمی سیاه پسر اینجا در دنیای ما زندگی می کنند. ... هیچ کس امن است. اگر این اتفاق می افتد به Breonna آن اتفاق می افتد به هر کسی."

"او همیشه می گفت که او خواهد بود یک افسانه" دوست Erinicka شکارچی می گوید. "من فقط هرگز آن را تصور خواهد بود."

سارا هندل ویرایش صوتی داستان. مورین پی ای ویرایش وب داستان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب