به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رشد می کند, فروش تفنگ در حال صعودی در بسیاری از کشورهای

دیوید سنگ snagged یک جعبه مقوا از .223-کالیبر مهمات از قفسه و تضعیف آن در سراسر شیشه ای آشپزخانه ارائه برو به فروش زمین: “خوش آمدید به بزرگترین انتخاب از مهمات در همه اوکلاهما.”

“من مطمئن هستم که من می توانم می گویند که” سنگ گفت و توضیح داد که عرضه کالا در دونگ اسلحه و مهمات و مجدد شده است به طور جدی تخلیه بیش از چند روز گذشته.

Boxes of ammo sits on shelves at Dong’s Guns, Ammo and Reloading in Tulsa, Okla.

جعبه مهمات نشستن در قفسه در دونگ اسلحه و مهمات و مجدد در Tulsa, Okla.

(ایان Maule / برای فردا)

“وقتی که من می گویند فروش شده اند و پررونق,” او گفت:, “این کتمان حقیقت است.”

تبلیغات

فروش تفنگ در حال صعودی در بسیاری از ایالات آمریکا به خصوص در کسانی که سخت ترین ضربه از coronavirus — کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن است. اما وجود دارد نیز یک چشم انداز مثبت در کمتر متاثر از مناطق با برخی از اولین زمان خریداران اسلحه از ترس یک پرده برداشتن از نظم اجتماعی و برخی از صاحبان اسلحه نگران است که دولت ممکن است با استفاده از آن قدرت اضطراری برای محدود کردن تفنگ خرید.

سنگ را بسته بندی شده در فروشگاه سهام یک نوار کوچک از جاده با یک کلیسا یک گورستان و دیگر فروشگاه تفنگ و در روزهای اخیر او به فروش می رسد چندین سلاح گرم به كانون سفر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 44 در اینجا در اوکلاهما. یک راننده کامیون بود که رهبری به آریزونا خریداری 2500 دلار ارزش از سلاح گرم و مهمات و دیگر راننده کامیون بود که رهبری به ایلینوی کاهش یافته است از $200 در مهمات به تنهایی.

“شما محافظت می شود برای تمام انواع چیزهای” سنگ گفت. “به نظر می رسد مانند جهان دیوانه شده است.”

People line up at Martin B. Retting gun store in Culver City

یک خط در Martin B. Retting تفنگ فروشگاه در کالور سیتی در روز یکشنبه تمدید کردن درب و در اطراف گوشه.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در کالیفرنیا می شود مشتریان با تشکیل یک خط طولانی در خارج از Martin B. Retting فروشگاه تفنگ در کالور سیتی در روز یکشنبه همانطور که دیگران تا به حال چهار شنبه.

“سیاستمداران و ضد تفنگ مردم به ما گفته اند برای طولانی ترین زمان است که ما لازم نیست اسلحه” گفت: John Gore, 39, بخشی از له از مشتریان شنبه. “اما در حال حاضر بسیاری از مردم واقعا می ترسم و آنها می توانند این تصمیم خود را دارند.”

Ammo.com یک خرده فروش آنلاین مهمات نیز دیده می شود افزایش اخیر در فروش. به گفته این شرکت از Feb. 23 تا 4 مارس معاملات افزایش 68 ٪ در مقایسه با 11 روز قبل از Feb. 23 یک روز که ایتالیا گزارش عمده شیوع کروناویروس که باعث COVID-19.

برخی از اسلحه به گروه کنترل افزایش نگرانی در مورد فرزندان ماندن خانه از چند هفته آینده در برخی از خانه ها را با نا امن اسلحه. اما ملی تفنگ Assn. و دیگر 2nd Amendment طرفداران شده است کف این چشم انداز مثبت در فروش سلاح گرم. “شما به آن نیاز نیست تا شما به آن نیاز دارید” Donald Trump Jr. توییتی شنبه.

با توجه به گزارش های مختلف افزایش فروش تفنگ چند هفته پیش در ایالات آمریکا مانند واشنگتن و کالیفرنیا و شامل تعداد زیادی از آمریکایی های آسیایی تبار و برخی از ترس از ضد آسیایی, واکنش بیش از coronavirus.

در لاگونا اسلحه و لوازم جانبی در کندوها در جنوب ساکرامنتو, مغازه صاحب گفت که او دیده است های اخیر اجرا در موجودی خود با بسیاری از مشتریان آسیایی, توقف به فروشگاه ، در طول هفته گذشته در Elk Grove, یک زن مسن درگذشت COVID-19 در ارشد مرکز مراقبت و منطقه مدرسه منطقه — یکی از بزرگترین در کالیفرنیا یکی از ایالت قدیمیترین را ببندید.

“آن وحشت گفت:” جورج صاحب مغازه که رضایت به استفاده از تنها نام خود را.

تبلیغات

برای هفته های مشتریان شده است ازدحام به Arcadia اسلحه گرم و, ایمنی, تفنگ فروشگاه در قلب جنوب کالیفرنیا چینی آمریکایی جامعه است. فروشگاه صاحب دیوید لیو گفت: یکشنبه این شلوغ او همیشه می خواهم دیده می شود و نه فقط به خاطر خود, آسیایی, آمریکایی مشتریان.

A customer shops at Dong’s Guns, Ammo and Reloading in Tulsa, Okla.

یک مشتری به نظر می رسد در قطعات خود ترکیه اسلحه در حالی که خرید در دونگ اسلحه و مهمات و مجدد در Tulsa, Okla.

(ایان Maule / برای فردا)

“این همه” گفت: لیو و اضافه کرد که خود را از تامین کنندگان عمده از سهام هستند و آن را غیر ممکن است برای دوباره مرتب. “این نه تنها در کالیفرنیا آن را به کل کشور است که تمیز کردن…. آن را مانند کاغذ توالت.”

سه دقیقه قبل از این که فروشگاه بسته شدن روز شنبه برای اولین بار تفنگ خریدار آنا کرررس یکی از مشتریان باقی مانده و انتظار برای دیدن آنچه که موجودی باقی مانده بود.

“آن را مانند یک فعال وحشت بیشتر اشتغال ذهنی با ساخت مطمئن شوید که هر کس به اندازه کافی آماده شده خودم و خانواده و دوستان” او گفت:. “بهتر آماده می شود و نه نیاز به آن بیش از نیاز به آن را داشته باشد و نه آن.”

در تولسا در بعد از ظهر یکشنبه بر مجلات متراکم در داخل اسلحه چندمین بار خاموش خاکستر-بلوک دیوار دونگ اسلحه. ده ها تن از مردم — که بسیاری از آنها به نظر می رسید کاملا unfazed با هشدار به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله — فیلتر شده در داخل و خارج از فروشگاه.

هنگامی که نزدیک یک خبرنگار, یک مرد, خودداری از پاسخ به سوالات اگر او نمی توانست برای اولین بار یک دست دادن. نزدیکی مرد دیگری راه می رفت راهرو در جستجوی یک دامنه برای خود bolt-action rifle.

Brandon Jay, 37, گفت علاقه خود را در فروشگاه تفنگ تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کوروناویروس. او در اینجا برای محافظت از خود را از یک همسایه ساخته شده است که تهدید.

تبلیغات

“این آنفولانزا 2.0,” او گفت: تکان دادن سر خود را. “مردم همه ترسم از این — این آنفولانزا. آن را به برخی از ساخته شده است تا مسائل را از سواحل.”

با هفت تایید موارد coronavirus و هیچ مرگ و میر اوکلاهما بر خلاف کالیفرنیا و واشنگتن — نه تجربه ساعت-توسط-ساعت به روز رسانی از این بیماری همه گیر را گسترش. هر چند جی است شک و تردید از خطرات او گفت که او را تشویق به دیدن بیشتر مردم به خرید اسلحه.

“اگر این هیستری است کمک به این علت که” او گفت:. “بند است.”

کمتر از یک مایل پایین جاده دو خط از دونگ را Bryan پرات برداشت AR-15 تپانچه از پشت وانت خود را در پارکینگ 2A تیر اندازی مرکز. پرات که دوست دارد به ساقه اسلحه گرم خود را برای ورزش بیشتر تعطیلات آخر هفته گفت: پارکینگ بود و غیر منتظره ای بسته بندی شده است.

“وجود دارد هیچ, ورزش, بازی, در,” او گفت: “بنابراین من حدس می زنم که مردم می خواهید به ساقه.”

.45-caliber guns at Dong’s Guns, Ammo and Reloading in Tulsa, Okla.

.45-کالیبر اسلحه نشستن در مورد صفحه نمایش در دونگ اسلحه و مهمات و مجدد در Tulsa, Okla.

(ایان Maule / برای فردا)

پرات گفت که او هنوز نگران ویروس — شاید زمانی که وجود دارد بیشتر موارد در منطقه است.

“من هنوز وجود دارد,” او گفت:, گرفتن تفنگ خود را و مورد دویدن در داخل.

او تا به حال محفوظ است, یک خط برای یک ساعت و نمی خواهید به اتلاف وقت.

لی گزارش از Tulsa, Okla., و Chabria از ساکرامنتو. بار نویسنده کارکنان لوئیس سهگون در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر