به عنوان طوفان جمع آوری و مقامات اصرار پناه گرفتن — حتی اگر فاصله ممکن نیست

بزرگنمایی این تصویر

یک صفحه نمایش گرفتن از NOAA وب سایت نشان می دهد که در آن گردباد می تواند آمار در روز یکشنبه. ترین پناهگاه در آلاباما و می سی سی پی باز باقی خواهد ماند با وجود نگرانی های بیش از coronavirus. NOAA پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

NOAA

با بسیاری از حساب روز شنبه در جنوب شرقی ایالات متحده زیبا بود پر از آسمان آبی و آفتاب. یکشنبه می تواند در مقابل قطبی به عنوان منطقه چهره چشم انداز سنگین طوفان و تگرگ را دستخوش توفان و گردباد خشونت.

در طول خطرناک آب و هوا جوامع اغلب باز طوفان پناهگاه است. اما پناهگاه می توانید شلوغ — یک وضعیت بالقوه خطرناک خود را در یک زمان اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

پس چگونه در حال متحده متعادل ممکن است گسترش از coronavirus در مقابل پتانسیل برای طوفان شدید?

“دولت ما می ایستد آماده شده و آماده برای هر مادر طبیعت به ارمغان می آورد حتی در میان سلامتی همه گیر” آلاباما فرماندار کی Ivey گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “هر دو سرویس ملی آب و هوا و وضعیت بهداشت عمومی اداره یادآوری Alabamians که استفاده از پناهگاه ها و منابع دیگر را مسبوق به سابقه باید نیاز بوجود می آیند. ایمنی و حفاظت از آلاباما زندگی میباشد.”

Ivey نظرات تکرار یک شنبه بیانیه ای توسط مقامات کشور های همسایه می سی سی پی.

“نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله و جلوگیری از گسترش COVID-19 اضافه شده به ارمغان می آورد عوارض برای پناه گرفتن از آب و هوایی شدید. اما دولت فدرال و مقامات معتقدند که اولویت خود را باید برای محافظت از خودتان را از بالقوه گردباد” گفت: این بیانیه توسط دولت سازمان مدیریت اضطراری وزارت بهداشت, درمان و خدمات ملی آب و هوا در جکسون را از دست ندهید.

مقامات توصیه پناه در خانه زمانی که ممکن است. اما مردم زندگی در خانه های تلفن همراه باید سر به داشتن مقاومت ساختمان NWS گفت: هشدار می داد که مردم هنوز هم باید “را به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی که ممکن است برای مهار گسترش COVID-19 به عنوان بهترین عنوان شما می توانید, ادامه, اجتماعی فاصله گرفتن و شستن مکرر دست ها.”

آمریکا هواشناسی جامعه تاکید می کند که این مهم برای پیدا کردن یک محل امن در یک گردباد حتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد. “آیا اجازه نمی دهد این ویروس شما جلوگیری از به دنبال پناه از یک گردباد” AMS گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. اگر یک گردباد پناهگاه خود را بهترین مکان برای پناه شما باید انجام دهید که آن را گفت.

خدمات ملی آب و هوا شنبه هشدار داد که “بسیار قوی طوفان سیستم” در حال توسعه برای روز یکشنبه را تولید کند “هزاران خطرناک نوع آب و هوا.” طوفان شدید می تواند ضربه بسیار از جنوب شرقی ایالات متحده با لوئیزیانا از طریق بسیاری از شرقی و تنسی ولی انتظار می رود برای دیدن بزرگترین تهدید.

در آلاباما “جو را تحت یک تحول قابل توجه فردا شب ساعت بسیار ناپایدار airmass خواهد بود در محل” نوشت هواشناس جیمز Spann برای آلاباما آب و وبلاگ. بخش عمده ای از آب و هوایی شدید رخ خواهد داد از 3 بعد از ظهر تا نیمه شب همراه با بارش باران بیش از سه اینچ ممکن است بیش شمال چهارم از دولت است.

ده ها تن از طوفان پناهگاه باز خواهد شد در سراسر دولت است. با توجه به محلی NBC, وابسته به سه شهرستان — Butler County, قهوه شهرستان و مونتگومری — را نمی توان باز کرد.

برخی از آلاباما جوامع اعلام کرده بود که پناهگاه باقی خواهد ماند بسته در طول همه گیر تنها به بعد رد گم کردن. الکساندر شهرستان برای مثال در اداره پلیس شهر در آن نوشته شده Facebook صفحه در روز جمعه که شهر را یک پناهگاه باز است. توسط شنبه با استناد به نگرانی از شهروندان — مقامات تصمیم به باز کردن آن شهرستان سالن ،

“کسانی که به دنبال سرپناه را وارد کنید در معرض خطر خود را ،” الکساندر اداره پلیس شهر گفت: در آن Facebook صفحه. پلیس اشاره کرد که مردم را حرارت هوا خواهد بود بررسی شود و هر کس که نیاز به پوشیدن ماسک.

Tallapoosa شهرستان که در آن الکساندر شهرستان است که تا به حال حداقل 62 تایید موارد COVID-19 و حداقل دو نفر وجود داشته درگذشت, از, بیماری, با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

پناهگاه در می سی سی پی نیز باز خواهد شد که می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس گفت: در یک صدای جیر جیر. “شما را تشویق به پوشیدن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده دست و عمل اجتماعی فاصله به بهترین توانایی خود را.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im