او به عنوان lay dying از coronavirus خانواده اش خداحافظی طریق یک پنجره

هکتور Juarez خداحافظی به مادر خود را از طریق پنجره به عنوان او ایستاده بود در خارج دلنو مرکز پزشکی منطقه ای در روز پنج شنبه.

سوزانا گارسیا, 52 بود متصل به ونتیلاتور و به شدت تسکین یافته به عنوان COVID-19 ویران بدن او. نگرانی از گسترش بسیار مسری coronavirus بدان معنی است که او در انزوا و بیمارستان بود و نه اجازه می دهد بازدید کنندگان است.

اما کارکنان باز پرده تا خوارز و خواهر خود را می تواند همکار در داخل گارسیا زمین طبقه ICU اتاق.

“ما باید برای دیدن او آخرین بار گفت:” خوارز 27.

تبلیغات

گارسیا درگذشت 2:ساعت 10 صبح روز جمعه تبدیل شدن به اولین Kern County ساکن مرگ که بود نسبت به این ویروس است.

هفته قبل از آن او شده بود جشن با خانواده.

آنها را جمع آوری در سن خوزه برای او و مادرش 68 تولد در 7 مارس. این احساس به ویژه مهم است به گرد هم می آیند Juarez گفت: از آنجا که پدربزرگش فوت کرده حدود یک ماه قبل است.

هر چند شهرستان سانتا کلارا بود و در حال ظهور به عنوان یک چشمه از این ویروس در آن زمان گزارش شده بود فقط 32 مورد. آن روز قبل از شهرستان شروع منع و حتی مجامع عمومی و بیش از یک هفته قبل از آن صادر شده منظور هدایت مردم به ماندن در خانه.

تبلیغات

زمانی که گارسیا به او بازگشت دلنو خانه مارس 13, او تا به حال سرفه و آبریزش بینی است که او را تکان داد به عنوان آلرژی است. بیش از پنج روز آینده, علائم او رشد شامل تب و عرق سرد و خرد کردن خستگی.

در مارس 18, او احساس او دیگر نمی تواند نفس Juarez گفت. یک عضو خانواده او را به اتاق اورژانس و بستری شد به ويژه آن شب. روز بعد او آزمایش COVID-19. نتایج او آمد مثبت شش روز بعد.

در عین حال او را کاهش ثابت بود و unsparing. دارو برای نگه داشتن تب او پایین به نظر نمی رسد به کار و نه خنک کننده پتو او پیچیده شده بود ، او متوسط افزایش یافت گذشته 105 درجه است. قفسه سینه اشعه X نشان داد که ریه ها کاهش شدند. او با توجه به یک ماسک اکسیژن.

روز سه شنبه او به نام خوارز را به می گویند که او از ترس Juarez گفت.

“او خیلی ترسیده بود برای زندگی او بود چرا که او با داشتن مقدار زیادی از مشکل در تنفس,” او گفت:. “او می دانست که در آن نقطه که چیزی کاملا اشتباه بود.”

سپس این بیمارستان در یک کنفرانس تلفنی با گارسیا و خانواده اش که در طی آن به گفته پزشکان بدن او نیست به اندازه کافی اکسیژن و که او نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“ما اجازه دهید او را می دانم, ‘مادر آن را برای رفتن به OK. ما در حال رفتن به در حال انتظار برای شما در اینجا هنگامی که شما ریه های خود را دوباره سالم و همه ما را قادر به با هم در خانه به زودی,'” سیوداد خوارس گفت. “که آخرین بار ما صحبت کرد و به مادر من.”

خانواده تصمیم دشوار به گارسیا انتوبه.

تبلیغات

سیوداد خوارس و خواهر خود زندگی می کنند که حدود 30 دقیقه دور در Bakersfield با عجله به بیمارستان برای دیدن مادر خود را قبل از او قرار داده شده بر روی دستگاه. اما در زمان آنها وارد گارسیا در حال حاضر بوده است تسکین یافته و Juarez گفت.

بود که برای اولین بار آنها را دیدم او را از طریق پنجره. دو روز بعد بود آخرین بار. سه روز بعد او رفته بود.

قدیمی ترین هفت خواهر و برادر, گارسیا نیز جان سالم به در برد توسط مادر خود, دختر, دو پسر و پنج نوه.

او تا به حال یک تاریخچه از شرایط پزشکی از جمله دیابت و مشکلات قلبی است که باعث شد یک سه گانه-عمل جراحی بای پس 12 سال پیش Juarez گفت. حدود 2 سال و نیم پیش او را گاز گرفته شدن توسط یک عنکبوت منزوی قهوه ای و تقریبا از دست داده و پای او, او گفت:. آن را در زمان حدود یک سال برای او برای به دست آوردن احساس و یادگیری به راه رفتن دوباره.

نیش عنکبوت نیز در کنار او از زندگی حرفه ای او به عنوان یک صاحب کسب و کار وادار کردن او به مرحله دور از کالاهای ورزشی فروشگاه او می خواهم به دست آورد و در دلنو پس از فروش فروشگاه مبلمان او می خواهم متعلق به قبل از آن Juarez گفت.

اما سلامت او تا به حال خوب بوده است پس او بهبود Juarez گفت و او در حفظ یک زندگی اجتماعی فعال.

“او به خوبی شناخته شده در جامعه برای او مهربانی و چگونه شامپانی شخصیت او بود,” او گفت:. “همین دلیل است که او تا به حال بسیاری از دوستی است.”

پس گارسیا مرگ خانواده دریافت کرده است ابراز حمایت از جامعه است. آنلاین جمع آوری کمک های صفحه Juarez راه اندازی به کمک با هزینه های مراسم تشییع جنازه هدف خود رسیده از $10,000 در عرض 12 ساعت.

تبلیغات

اما مراسم تشییع جنازه خود را در انتظار نگه داشته به طور نامحدود به تجمعات ممنوع است. در حال حاضر اعضای خانواده غمگین تنهایی.

آنها همچنین نگران باشید.

پس از گارسیا بیمار شد, دیگر اعضای خانواده که با حضور جمع آوری و در سن جته شد آزمایش ویروس و تعداد کمی از آنها مثبت Juarez گفت.

او کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بسیاری از ترس او می خواهم فن شایعاتی که او می گوید که منجر به مراجعه به او و بستگان او به عنوان “یک خانواده آلوده” در رسانه های اجتماعی.

اما یکی از خاله خود را در حال حاضر در anintensive-واحد مراقبت در سان فرانسیسکو به دلیل COVID-19 و او در حال مبارزه برای زندگی خود را, او گفت:.

“ما تا به حال پدربزرگ من از دست دادن در حال حاضر من از دست دادن” او گفت:. “خدا می داند که ما نمی توانیم به یاد یکی دیگر از از دست دادن خانواده در این نقطه است.”

Juarez گفت که او نگران گزارش از ازدحام مردم پارک و رفتن به ساحل و او امیدوار است که به شنیدن داستان خود را ممکن است حرکت آنها را به توجه از هشدارهای مقامات بهداشت عمومی.

“این مهم است که مردم در خانه بمانند و در امان ماندن و آنها را به تمام اقدامات احتیاطی که سلامت بخش هستند و ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس,” او گفت:. “از آنجا که متاسفانه آمار آن خانه برای ما اما آن می تواند ضربه میزنن و از آن ویرانگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im