به عنوان شیوع ضربات منابع مالی محدود به همبستگی اتحادیه اروپا

بروکسل – اتحادیه اروپا است که مصرف بی سابقه ای اقدام به کمک به کشورهای عضو تحمل عظیم اقتصادی شوک از شیوع ویروس اما برخی از کشورهای در حال مقاومت در برابر ایده مشترک استقراض برای پوشش هزینه های سنگین – نشان می دهد که حتی در طول این بحران وجود دارد محدودیت ها را به همبستگی در یک بلوک که در تلاش است تا تعهد خود را پس از Brexit.

به عنوان دولت, تقلا برای کنار هم قرار دادن صدها میلیارد یورو (دلار) به نجات جان انسان ها و همچنین شرکت ها و خانواده ها از ورشکستگی بسیاری از کشور بدترین ضربه در اروپا نیز آن است که حداقل می تواند هزینه های مثل ایتالیا.

اتحادیه اروپا را اجرایی کرده است به طور موقت کنار آن قوانین سختگیرانه در هزینه به دولت راه گریز آنها نیاز به نگه داشتن اقتصاد خود را شناور. که تنها تا کنون به عنوان آن را از آسیب دیده ترین کشورهای مدیریت خود را بدتر امور مالی پس از بحران کاهش خواهد یافت.

آن دولت باید تا کنون متوقف کوتاه از بزرگتر اقدام مربوط به شکستن دیرینه تابو: مشترک استقراض در میان کشورهایی که سهم ارز یورو. رهبران انتظار می رود به بحث در مورد این سوال در یک teleconferenced اجلاس سران در روز پنج شنبه.

“به آن حد اروپایی ها به کمک یکدیگر در این حاد و اضطراری می تواند به شکل محبوب برداشت از آنچه در اروپا می ایستد و برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن گفت:” هولگر Schmieding اقتصاددان ارشد در Berenberg بانک.

وزرای امور مالی از 19 کشور اتحادیه اروپا است که با استفاده از بلوک واحد پول مشترک یورو توافق کرده اند که در اجازه دادن به کشورهای قرض تا 2 درصد از تولید ناخالص داخلی از مکانیسم ثبات اروپا یک صندوق کمک مالی تنظیم طول بحران بدهی ها در یک دهه پیش.

این صندوق در کمک مالی از مدیون کشورهایی مانند یونان و ایرلند در دهه گذشته است. آن است حمایت تمام 19 کشور منطقه یورو و در یک حس خواهد نشان دهنده مشترک امور مالی در یک شکل دیگر. این وام شلیک از 410 میلیارد یورو رسید. ($444 میلیارد دلار).

خط اعتباری ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن مدیون کشورهایی مانند ایتالیا از ورشکستگی در ماه های آینده, اما هنوز هم می تواند آن را ترک با دراز مدت مشکل بدهی. پول از صندوق ممکن است حتی پوشش ایتالیا هزینه های اضافی که کسری بودجه برآورد شده است به اجرا به عنوان بالا به عنوان 10 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال از زیر 3 ٪ در حال حاضر. آن ارسال خواهد خود را بزرگ بدهی های عمومی توده ای از 132 درصد از تولید ناخالص داخلی و حتی بالاتر.

که پرش در بدهی و کسری بودجه را در زمان عادی نقض قوانین اتحادیه اروپا اما بلوک سست آنها. آن را نیز لغو ممنوعیت کمک های دولت که با هدف حفظ کشور از طرفداری از خانه صنایع, به طوری که آنها می توانند در حال حاضر شرکت پشتیبانی خفه توسط قفل فراز.

“در چند هفته ما در زمان اقدامات است که تنها چند ماه پیش غیر ممکن است به تصور” اروپا اقتصادی و پولی کمیسر پائولو Gentiloni گفت.

در عین حال وزرای مالی منطقۀ یورو که در ملاقات روز سه شنبه به وضع زمینه را برای رهبران جلسه نمی تواند غلبه بر مقاومت در برابر به اصطلاح “coronabonds,” بدهی مشترک با حمایت همه 19 کشورهای عضو. این ایده می تواند به اطمینان حاصل شود حتی سخت ترین ضربه عضو سازمان ملل می تواند قرض گرفتن در پایدار نرخ بهره پایین به عنوان هزینه های خود را بالن در بیمارستان ها و اقدامات لازم برای نگه داشتن کسب و کار از ورشکستگی به علت خاموش شدن ناگهانی.

ایتالیا برای یک می تواند صرف بدون نیاز به نگرانی در پایین جاده که سرمایه گذاران بین المللی را نگران کشور قراردادی. این چیزی است که اتفاق افتاده است در 2010-2012 زمانی که سرمایه گذاران خواستار آغاز شد unsustainably نرخ بهره بالا به قرض دادن به ایتالیا, تخم ریزی یک بحران مالی است که تقریبا شکست منطقه یورو است.

طولانی رد کشورهای شمال اروپا که مشترک اوراق قرضه ایده است و حتی در نظر گرفته شده نشان می دهد چقدر جدی وضعیت است.

آلمان و هلند به مدت طولانی اعتراض به مشترک استقراض از آنجا که آن را قرار داده و آنها را در قلاب برای امور مالی shakier کشور و کاهش انگیزه برای کشورهای دیگر برای کنترل کسری بودجه. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گزارش شده است به گفته قانونگذاران در سال 2012 است که وجود خواهد داشت هیچ مشترک استقراض “تا زمانی که من زندگی می کنند.”

اما در حال حاضر مرکل خودش در انزوا پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای جدید کروناویروس و چند چیز می توان رد کرد.

“ما کشف خواهد شد و تمام امکانات برای مقابله با چالش های بزرگ است که ما هنوز هم جلوتر از ما گفت:” ماریو Centeno رئیس گروه یورو متشکل از وزیران دارایی وقتی پرسید که آیا “coronabonds” همچنان یک گزینه است. “هیچ راه حل ممکن است مجموعه ای از هم جدا.”

استدلال علیه مشترک اوراق قرضه شده است بر اساس خطر اخلاقی این ایده که کمک مالی تنها تشویق بیشتر رفتار بد. اما که نمی خواهد به نظر می رسد به درخواست در حال حاضر به عنوان شیوع ویروس نیست نتیجه سوء مدیریت اقتصادی و به دلیل استقراض خواهد بود یک فعال نیست یکی از ویژگی های دائم از اقتصاد منطقه یورو.

در شرایط اقتصادی مشروط خط اعتباری “است که احتمالا به اندازه کافی خوب” گفت: Schmieding اکونومیست در Berenberg بانک. “در شرایط سیاسی معامله مشخص شده اما نهایی نشده توسط وزرای دارایی گروه یورو می افتد کوتاه از مورد نیاز سیگنال منحصر به فرد همبستگی در یک منحصر به فرد بحران است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“این شامل یک خطر یک واکنش در نظر محبوب در جنوب اروپا در برابر شمال که می تواند به طور قابل توجهی پیچیده تر شدن همکاری های آینده در اتحادیه اروپا و منطقه یورو.”

___

McHugh گزارش از فرانکفورت آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de